Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

peliforewer
Мнения: 9473
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 19 авг 2018 13:30

JackPackage написа:
peliforewer написа:Разберете, подлоги, влакът тръгна. Набира скорост и спирането му става все по-трудно. Дори стрелочникът да е поредната ку*ва на Киро, а името й да е Николай Йорданов.


В недалечното минало (последните 2 титли на Литекс) въпросното лице Н.Й. не беше ли той основното оръжие на г-н Ганчев (ескорт от неговия бардак, в последствие преместил се в Разград) и главен "виновник" за титлите му?

С историята на Литекс не съм запознат,но помня как Йорданов е свирил на ЦСКА.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот GOLEADOR » 19 авг 2018 14:31

Нападателят Едвин Джеси стана баща на момче. Съпругата му Дебора роди рано тази сутрин в холандска болница и двамата избраха да кръстят детето Джърмейн. Новороденият фен на ЦСКА е с идеални размери - 3810 гр и 52 сантиметра. Това е трето дете на Едвин и Дебора, като те имат и по-големи син и дъщеря.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3591
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот danko_sot » 20 авг 2018 11:05

Не е проблемът в това, че паднахме вчера- три точки, майната им, има още много мачове до края! Проблемът е в играта ни, защото вчера нищо не играхме! Майсторът за пореден мач излиза с паркиран автобус пред вратата ни, а напред буквално- квото стане, като се разчита на дълги изритани топки към Мауридес. Ами след като играеш на контраатаки пусни поне и на лявото крило по-бърз играч. В защита ни направиха разногледи най-вече по двата фланга. Имаше едни такива двойни подавания на разградчани между бековете и централните ни, дето нашите буквално не знаеха какво става. Тоест изводът е, че и в защита сме зле, въпреки дефанзивната тактика, а да не говорим в нападение, дето два паса не можахме да вържем вчера като хората.
Гледах и коментарите по Диема след мача, никой не можа да даде адекватен отговор защо Тиаго е използван на фланга. Реално Лясков направи грешката при гола, но той е само на 19 и това е първото му сериозно дерби в кариерата. Прави впечатление, че момчето се хвърля смело в атака, но е оставен да играе и да се подпомага на фланга с Тиаго, който на всичкото отгоре не е и много бърз. От другата страна Десподов и той в защитен план е пълна трагедия, но ми направи впечатление, че Бикел доста често оперираше в неговата зона, т.е. може би португалецът е имал специални задачи да попокрива неговата зона в защита и да помага на Секулич. Не знам Майсторът какво целеше с тоя триъгълник Пинто-Малинов- Бикел в средата, но се видя, че планът му се оказа пълен провал. В началото на мача като видях схемата си помислих, че Пинто ще оперира пред двамата опорни халфа, т.е. НЕМ ще го пробва в ролята на по-офанзивен халф, но по-скоро триъгълникът беше обърнат към нашата половина, т.е. Пинто пак си играеше пред защитата ни и помагаше в изнасянето. Така се получи, че на няколко пъти Малинов се нагърбваше с това да прави извеждащите пасове в средата на терена в редките случаи, в които не използвахме далечни пасове към Деспода или Мауридес. Изобщо пълна каша беше снощи в състава ни, а най-добрият ни играч по мое мнение беше Черниаускас. Накрая Майсторът ме довърши, казвайки в интервюто след мача, че той не бил изненадан от победата на Лудогорец! :) Ако продължава така обаче и аз няма да се изненадам, ако той напусне страната ни скоро! 8-) Иначе вярвам, че имаме чудесни футболисти, които могат да затруднят Лудогорец и да влезнат в спор с тях за титлата!
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

d.milanov
Мнения: 1431
Регистриран на: 13 юни 2013 17:46
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот d.milanov » 20 авг 2018 16:47

Отдавам всичко на умората. Ако досега имаше някаква логика да пестим сили, с оглед участието ни в ЕКТ, сега не виждам такава. Реално новите попълнения се представиха на по-високо ниво от старите ни играчи и то защото старите не са свикнали на натоварения цикъл сряда-неделя. Надявам се НЕМ да промени тактиката и да покажем нападателен футбол през цялото време на предстоящите мачове.

d.milanov
Мнения: 1431
Регистриран на: 13 юни 2013 17:46
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот d.milanov » 21 авг 2018 08:37

Снощи в Гол много яко насраха Касабов. Същия като по-голямата част от синьо-зелените потребители на тоя форум. Сигурно е вдигнал кръвно. Препоръчвам да го изгледате.
Честно казано, за последните два мача толкова са ни орязали, че няма как да не е тенденциозно съдийството. Та ние толкова сме слаби, че да си поръчват другите рефер срещу нас, единствената причина е СТРАХ!

idontknow
Мнения: 25
Регистриран на: 09 апр 2016 11:26

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот idontknow » 21 авг 2018 10:37

d.milanov написа:Снощи в Гол много яко насраха Касабов. Същия като по-голямата част от синьо-зелените потребители на тоя форум. Сигурно е вдигнал кръвно. Препоръчвам да го изгледате.
Честно казано, за последните два мача толкова са ни орязали, че няма как да не е тенденциозно съдийството. Та ние толкова сме слаби, че да си поръчват другите рефер срещу нас, единствената причина е СТРАХ!


Не точно страх,по-скоро презастраховане.
Касабов не знам що толкова се пали за глупости.
Между другото,Гришата кога ще ви плаща емблУемата?Или тва е забранена тема...

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот trokadero_ » 21 авг 2018 10:45

Реално погледнато не знам какво се случва , но във всеки един мач срещу Лудогорец не можем да покажем добра игра както в другите мачове и да направим един истински мач. Не знам на какво се дължи , но това е факт.
Другото което е от ден днешен нататък вратарят трябва да е Стипица - защо се взе ? Много по класен е от Черниаскус ......

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот boabbb » 21 авг 2018 10:56

Аз не гледах мача с Лудогорец, по-точно гледах около 10 минути през второто полувреме, но доста се бях напил и си легнах :lol: :lol: От това, което видях, обаче, не се виждаше как може да вкараме гол. После видях гола на Вандерсон ... левашка грешка на Лясков, донякъде и вратаря се усра, тъй като не трябваше да го гони, а да се върне назад веднага. Но Лясков, аз се изненадвам как може професионален футболист да направи подобна грешка :|
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

peliforewer
Мнения: 9473
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 21 авг 2018 11:01

idontknow написа:
d.milanov написа:Снощи в Гол много яко насраха Касабов. Същия като по-голямата част от синьо-зелените потребители на тоя форум. Сигурно е вдигнал кръвно. Препоръчвам да го изгледате.
Честно казано, за последните два мача толкова са ни орязали, че няма как да не е тенденциозно съдийството. Та ние толкова сме слаби, че да си поръчват другите рефер срещу нас, единствената причина е СТРАХ!


Не точно страх,по-скоро презастраховане.
Касабов не знам що толкова се пали за глупости.
Между другото,Гришата кога ще ви плаща емблУемата?Или тва е забранена тема...

Когато каже съда,а може и когато Домусчиев плати едни 58 млн.лв. на Държавата.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12257
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот TristaNNN » 21 авг 2018 12:44

trokadero_ написа:Реално погледнато не знам какво се случва , но във всеки един мач срещу Лудогорец не можем да покажем добра игра както в другите мачове и да направим един истински мач. Не знам на какво се дължи , но това е факт.
......

Комплекси, баце, това се дължи на много сериозни комплекси.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта