Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23765
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 13 яну 2018 00:29

Абе някои знае ли кой движи конците в novsport.Щот гледам че са големи ''фенове'' на Любо. :lol: За Спиртал е ясно.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Ozzimozzi » 13 яну 2018 00:29

1982 написа:
Ozzimozzi написа:
1982 написа:Пак напомням за една благодарствена декларация на Гриша Ганчев от месец май 2016-а година към лицето Бойко Методиев Борисов, в която му се благодари, че ще играете в А група ..... без още даже да сте получили лиценз от БФС .....

https://topsport.bg/cska/grisha-ganchev-senzatsionno-tsska-otnovo-e-v-a-grupa-blagodarya-na-boyko-borisov-i-borislav-mihaylov.html

Пак те питам на ЦСКА каква е вината?


В ЦСКА вина няма. А вината на ЦСКА-София съм я цитирал по-горе ..... подмазването на Бойко Методиев Борисов, с цел да притисне БФС да си погази правилниците ........ БФС още лицензи не е издало, но ГГ публично благодари на Бойко Борисов, че ....... ще играете в А група. При положение, че имате наказание да играете в Б .......

Би ли ми обяснил, каква работа има Бойко Борисов да определя кой клуб къде ще играе ??

Мммм и това е много състоятелно. Ама кой точно се подмаза? ЕИК-а ли или някое физическо лице? А какво точно визираш под „подмазване”, че да знам ЕИКа за какво е виновен? :)
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Mitata
Мнения: 6649
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Mitata » 13 яну 2018 00:30

1982 написа:Мите, никой никъде не ви е канил, истината е, че ГГ се подмаза на Бойко и той нареди на БФС да направят цялата тази далавера ..... неслучайно все припомням тази декларация на ГГ. ;)


Спомням си мачовете на ЦСКА във В група. След всеки двубой в многобройни интервюта треньори и футболисти на съперника подчертаваха, че мястото на ЦСКА е в елита...

Кой на кого се е подмазвал не знам, факт е че ни приеха в ППЛ. Ако нямаше съгласие по този въпрос щяхме да стартираме от окръжна или щяхме да продължим от В през Б група.

Не виждам защо все ЦСКА е трън в очите, след като и други клубове след фалит продържиха съществуването си без да стартират от нулата.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 13 яну 2018 00:31

Ozzimozzi написа:Мммм и това е много състоятелно. Ама кой точно се подмаза? ЕИК-а ли или някое физическо лице? А какво точно визираш под „подмазване”, че да знам ЕИКа за какво е виновен? :)


Нещо пропусна да ми отговориш ....... на Бойко Борисов ли му е работа да определя кой клуб къде ще играе, та ГГ му благодари публично за това нещо ??
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот GOLEADOR » 13 яну 2018 00:33

На мен ми е интересна историята как ГГ се подмазва на ББ.След турския сериал с КТБ,този може да се окаже индийски. ;)
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 13 яну 2018 00:34

GOLEADOR написа:На мен ми е интересна историята как ГГ се подмазва на ББ.След турския сериал с КТБ,този може да се окаже индийски. ;)


Това какво е ??

От мое име и от името на Ръководството на ЦСКА искам да благодаря на господин Бойко Борисов за светкавичната реакция
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот GOLEADOR » 13 яну 2018 00:35

1982 написа:
GOLEADOR написа:И как се е подмазал на ББ?Взе вече да си ги изсмукваш от пръстите.


От мое име и от името на Ръководството на ЦСКА искам да благодаря на господин Бойко Борисов за светкавичната реакция

И какво излиза,първо ББ отстъпва и после ГГ се подмазва?Обърка последователността пич,що така? :lol: :lol: :lol:
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот GOLEADOR » 13 яну 2018 00:37

Това като протестите на миньорите,полицаите и там които се сетиш.Хората протестират,ББ отстъпва пред исканията им и след това те му благодарят,подмазвачи недни..... :lol: :lol: :lol:
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Ozzimozzi » 13 яну 2018 00:41

1982 написа:
Ozzimozzi написа:Мммм и това е много състоятелно. Ама кой точно се подмаза? ЕИК-а ли или някое физическо лице? А какво точно визираш под „подмазване”, че да знам ЕИКа за какво е виновен? :)


Нещо пропусна да ми отговориш ....... на Бойко Борисов ли му е работа да определя кой клуб къде ще играе, та ГГ му благодари публично за това нещо ??

Аз само попитах за вината на ЦСКА и така и не получих отговор. Всички други герои, действия умозаключения и твърдения са си твои и няма как да отговарям на нещо, което никога не съм твърдял.
Ако е заради някаква терапия, бих се понапънал да помогна, но ей така за спорта -
не ме брой. Ти си като оня от вица за краставицата съдържаща 99% вода.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 13 яну 2018 00:42

GOLEADOR написа:
1982 написа:
GOLEADOR написа:И как се е подмазал на ББ?Взе вече да си ги изсмукваш от пръстите.


От мое име и от името на Ръководството на ЦСКА искам да благодаря на господин Бойко Борисов за светкавичната реакция

И какво излиза,първо ББ отстъпва и после ГГ се подмазва?Обърка последователността пич,що така? :lol: :lol: :lol:


Нищо не съм объркал, просто ти е неудобно да коментираш по същество. ГГ удря една здрава на ББ с тази декларация и това и дете може да го види.

Иначе така и никой от вас не ми отговори - на Бойко Борисов ли му е работа да определя кой клуб къде ще играе ??! Защо се благодари на ББ, че ще играете в А група ??!
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: krumeto и 13 госта