Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13754
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот Red_Neck » 18 май 2018 22:23

maxi1914 написа:
Red_Neck написа:Дано Любо и Ицо заровят томахавките в името на ЦСКА.
За мен Любо би бил идеалния вариант за треньор. Експерименти със сърби, македонци и румънци не ме кефят.

Много пъти съм кавал, че след Лупи 2 за Стойчо или добро, или нищо .... та по-добре нищо!

И за какво да се връща ? Малко сте нагли след като не го подкрепихте преди няколко месеца сега да искате да се върне .

Какво е общото между позициите шеф на БФС и старши треньор? Вие като сте толкоз честни и почтени, що не поканите Перукан на мястото на Дельо с помощници Папагала и Вальо Михов, а дебел Венци за кондиционен?
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот baraba » 19 май 2018 10:54

Аласана Мане ще премине при "червените"
20-годишният талант от школата на Барселона Аласана Мане, който през пролетта играе в Етър, ще подпише договор с ЦСКА. Полузащитникът от гамбийски произход вкара страхотен гол на „Армията" в мача от Първа лига на 8 март. Мане игра в четвъртък вечерта при победата на „виолетовите" с 2:0 над Дунав в първи мач от плейофите за оставане в елита.

Мане дойде във Велико Търново през зимата със съдействието на агента Лъчезар Танев, като договорът му изтича в края на сезона. Сега младокът, който е тренирал рамо до рамо с Неймар и Лео Меси, се е запътил към „Армията". Мане вече е викан в националния отбор на Гамбия, а при мъжете е ритал за „Сабадел" в Сегунда дивисион. Висок е 170 см, играе с левия крак и е център халф.

С Мане в ЦСКА може да се озове и мениджърът на Етър Красимир Балъков. Той е една от опциите за нов старши треньор на „червените". Такава е и Любослав Пенев, а не спряганият от някои македонец Чедомир Яневски. Той явно не е, след като лично собственикът на 31-кратните ни шампиони Гриша Ганчев отрече да е преговарял с бившия наставник на „Вардар".

"24 часа"


Тоя до Малинката и в центъра ставаме ... "невидими" ... :lol:
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот trokadero_ » 19 май 2018 16:55

Цялата до тук информация е измислица . Няма нищо вярно .
Точно за селекцията когато дойде новият треньор тогава ще се решава кой и какво .

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот baraba » 19 май 2018 18:13

trokadero_ написа:Цялата до тук информация е измислица . Няма нищо вярно .
Точно за селекцията когато дойде новият треньор тогава ще се решава кой и какво .

Честно казано и аз така мисля , ама от както спряха изтичането на инфо от клуба и стана мно'о тегаво :lol: Няма ... А ... У... само се чудим за какво да се 'фанем :mrgreen:
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот baraba » 19 май 2018 18:15

Иначе т'ва тъмното младичкото Мане, к'ъв гол ни заби само ... :lol: :lol: :lol:


[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=8iXkqSmMN4w[/youtube]
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот Ozzimozzi » 19 май 2018 20:11

baraba написа:Иначе т'ва тъмното младичкото Мане, к'ъв гол ни заби само ... :lol: :lol: :lol:


[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=8iXkqSmMN4w[/youtube]

Мане и срещу Пирин вкара много хубав гол (1:45), но не смятам, че с него ще вдигнем класата.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=dqg0bu2kJmw?t=1m45s[/youtube]
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот baraba » 19 май 2018 23:20

Ozzimozzi написа:
baraba написа:Иначе т'ва тъмното младичкото Мане, к'ъв гол ни заби само ... :lol: :lol: :lol:


[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=8iXkqSmMN4w[/youtube]

Мане и срещу Пирин вкара много хубав гол (1:45), но не смятам, че с него ще вдигнем класата.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=dqg0bu2kJmw?t=1m45s[/youtube]


На 20 години е и въобще не е лошо да го имаме в състава за сега като 2-ри или 3-ти избор :idea:
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот sin4ec » 19 май 2018 23:44

Понеже за въпросния Мане или къвто е там скоро стана дума в един разговор с тренера на малкия, само ще го цитирам без коментар:
" Играчи с техника и скорост има колкото искаш. Но като видя циганин с тактически познания по-малки от тези на децата в отбора ми( б.а.-те са под 10 г) и ми го представят за футболист, направо ми се присира... "
Край на цитата.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот baraba » 20 май 2018 01:22

sin4ec написа:Понеже за въпросния Мане или къвто е там скоро стана дума в един разговор с тренера на малкия, само ще го цитирам без коментар:
" Играчи с техника и скорост има колкото искаш. Но като видя циганин с тактически познания по-малки от тези на децата в отбора ми( б.а.-те са под 10 г) и ми го представят за футболист, направо ми се присира... "
Край на цитата.

Така е, играчи с техника, скорост, мощен и плътен, точен удар често поразяващи противниковите врати от средно и далечно разстояние и на перспективната 20 г. възраст ... направо ... с лопата да ги ринеш :lol: С'я тия работи с циганите ние не ги разбираме, просто липса на допирни точки :oops: А, иначе, като чуя подобни приказки, в главата ми веднага възниква асоциация с .... гроздето е кисело .... ;)
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот защо » 20 май 2018 09:15

sin4ec написа:Понеже за въпросния Мане или къвто е там скоро стана дума в един разговор с тренера на малкия, само ще го цитирам без коментар:
" Играчи с техника и скорост има колкото искаш. Но като видя циганин с тактически познания по-малки от тези на децата в отбора ми( б.а.-те са под 10 г) и ми го представят за футболист, направо ми се присира... "
Край на цитата.

Тоя май е искал да се похвали колко важна работа върши. Мане е юноша на Барселона, и там ги учат на това-онова, макар че не са като децата в отбора на Треньора, това е ясно.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: icko65 и 21 госта