Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

peliforewer
Мнения: 9614
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 10 апр 2024 09:49

kamilata3 написа:
danko_sot написа:
peliforewer написа:
danko_sot написа:За първи път от много време пропускам вечно дерби. При това имах възможност да се прибера и да го гледах, но избрах да прекарам деня навън сред природата.

Много неприятни контузии ни се случват и то на млади български юнаци. Много жалко за Стойчев, преди това и Дончев имаше същата травма. Християн и той е аут за дълго.

Бием Левски, но няма живец. Няма я искрата, няма я тръпката. В матрицата сме и то много яко. Отборът няма никакво развитие и бъдеще, а на всичкото отгоре продължаваме да гледаме тъпата мутра на т. нар. ни треньор.

Браво на Гришата! Шивача да продължава да шие. Не е много далеч от истината, особено ако се фокусираме на спортно-техническото управление и организация в клуба.

Това, че когато ЦСКА играе с Левски може да ходиш да се разхождаш, а да не гледаш мача поне по телевизията за мен е необяснимо , защото съм на 65 г. и такова нещо не ми се е случвало.През всичкото това време не съм гледал директно дербито, а съм го слушал по радиото два пъти, единият път бях в Грозни, Чечня и се хващаше много трудно Хоризонт, 1-0, Ицо вкара гол в края и станахме шампиони.Другият път беше когато един приятел дето футболът не го вълнуваше ми се обади за помощ малко преди да започне мача, пак победихме с 1-0.След това приятелят ми като разбра, че заради него съм изпуснал ЦСКА - Левски още ми се извинява :) .В неделя футболът може да не беше кой знае колко качествен, но живец имаше, емоции също и хепиенд :) , обичам когато бием Левски дори и на шах :) .


Адмирации за вас. Наистина!
Но аз както и всички други тук имам право сам за себе си да реша кой мач да гледам и кой не, както и да изкажа мнението си
свободно.
За мен този е един от най-безличните ни и предсказуеми сезони. Тръпката я няма, имаме един послушко начело на клуба (ако беше някой бг треньор до сега хиляда пъти да са го махнали).

Ръководството е абдикирало и клубът се управлява по аматьорски начин. Единственото положително е стадионът, но определено не вярвам да бъде завършен в предвидения срок.



Прави са колегите само негативизъм лъха от теб.Да имаш право да гледаш и правиш каквото си искаш,но тогава защо даваш "компетентно " мнение ,като ти повечето мачове си сред природата.И ние всички които сме на стадиона или пред телевизора сме там не заради тренира или даден играч а заради отбора на ЦСКА ,заради любовта към този тим още от деца.Само да отбележа без да съм му адвокат на Ганчев,но направили стадиона статуя трябва да му вдигнем,единствен той се пребори със статуквото и стигна до строеж.Всички преди него абдикираха рано,рано.Да има грешки,но ако ми посочиш в момента по-добър който иска да ни вземе и да налива пари и то не малко .Както се казва може да съм сърдит на ЦСКА за играта,но не мога да спра да го обичам.

+1 Спести ми писането, благодаря.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

CSKArforever
Мнения: 242
Регистриран на: 03 фев 2020 21:16
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот CSKArforever » 10 апр 2024 12:12

Две новини, които се пръкнаха днес в пространството.

Първо в темаспорт (наш сайт) се появи информация, че джуджи напускал (за 38392 път пред последните години). Явно критиките по адрес на доведеният му син Нестор Ел Ментакис са му дошли в повече.

Второ, Раев ГъзЯ настоявал да няма гостуващи фенове на дербитата...
Олигофрените още ли не са разбрали, че затваряния на сектори, стадиони и цялостно подобни забрани ще доведат до по-големи безредици? Имаме доста пресен пример от ноември, но явно някои хора са невменяеми.

Потребителски аватар
suni
Мнения: 3098
Регистриран на: 20 авг 2009 12:25
Skype: имам

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот suni » 10 апр 2024 12:53

Първо, източник на новината е БЛИЦ. Ганчев повтаря от месеци (няколко пъти), че вече не се занимава с футбол, неговият син Д.Г. е шефът. Просто лятото ще е и документално (вероятно).
Второ, Раев си гледа интересите на сините. От сега, до приключване на строежа на ,,Армията,, дербитата трябва да се играят на ,,В.Левски,, където ние ще се чувстваме по-комфортно. Затова иска, техните домакинства да са в Подуяне, дори и да няма никаква публика... Приходите от билети от армейските фенове = на разходите по наемането на нац. стадион.
Само ЦСКА!
Прокобо мръсна, върви на майната си! Изображение

peliforewer
Мнения: 9614
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 10 апр 2024 13:35

Сираков гледа да си осигури психологическо предимство поне единият мач с ЦСКА, защото има вероятност да изпаднат в негативна серия.Последните мачове по памет Левски има 1 победа, 3 равни и 3 загуби от ЦСКА.Интересно кой ще е домакин в плейофите, според схемата 2 приема 5 , а 4 приема 2.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10166
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот шивача » 10 апр 2024 14:08

suni написа:Първо, източник на новината е БЛИЦ. Ганчев повтаря от месеци (няколко пъти), че вече не се занимава с футбол, неговият син Д.Г. е шефът. Просто лятото ще е и документално (вероятно).
Второ, Раев си гледа интересите на сините. От сега, до приключване на строежа на ,,Армията,, дербитата трябва да се играят на ,,В.Левски,, където ние ще се чувстваме по-комфортно. Затова иска, техните домакинства да са в Подуяне, дори и да няма никаква публика... Приходите от билети от армейските фенове = на разходите по наемането на нац. стадион.
Само ЦСКА!

Те блиц са с доста точна информация. Много рядко грешат. Дай Боже и сега да са прави!
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3664
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот danko_sot » 11 апр 2024 22:44

Всички действия на ГГ след смяната на Илич показват, че на него сякаш наистина не му пука много какво се случва в ЦСКА. Клубът е оставен някакси на самотек, липсва твърда ръка, липсват адекватни действия в спортно-техническата част, изобщо липсват каквито и да е действия.
Нека да остане в клуба под някаква форма, но да отстъпи оперативната власт на хора с енергия и визия и най-важното- на хора, на които им се занимава с ръководството и управлението на клуба.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Red_Omerta
Мнения: 116
Регистриран на: 28 апр 2022 09:00
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Red_Omerta » 12 апр 2024 11:25

Браво за позицията на клуба спрямо дербитата, твърда, точна и ясна. Тези от БФС, трябва да започнат да работят вместо да пият марково уиски и да пушат пури по цял ден!

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20147
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Drunken_Master » 12 апр 2024 13:34

И като се махне Гриша Ганчев, кой по-точно ще го замести? Някой арабски шейх, дето да пляска по 20 милиона евро ежемесечно?
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3664
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот danko_sot » 12 апр 2024 19:13

Drunken_Master написа:И като се махне Гриша Ганчев, кой по-точно ще го замести? Някой арабски шейх, дето да пляска по 20 милиона евро ежемесечно?


Не казах да се махне, а да отстъпи властта.

Не виждате ли, че не му се занимава.

Той ги каза в прав текст, като го питаха за ЦСКА: "Не ме занимавайте с глупости".

Това нормално ли е според теб да го каже президент на футболен отбор с милиони привърженици като го питат за клуба???
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20147
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Drunken_Master » 12 апр 2024 21:41

Великия ЦСКА се мъчи с Пирин... Падението продължава. Почвам да си мисля, че може и футболистите да го бойкотират. Не може, да е чак такъв некадърник.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: drvasko98, Google [Bot] и 12 госта