Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

maxi1914
Мнения: 1374
Регистриран на: 08 мар 2015 15:21
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот maxi1914 » 27 май 2018 19:14

baraba написа:
maxi1914 написа:
baraba написа:
sin4ec написа:
baraba написа:
niki.al написа:A ЦСКА-София какво значи.

Същото каквото и ЦСКА " Червено знаме" или ЦСКА " Септемврийско знаме" или ЦДНА или ЦДНВ или .... каквото ти хареса :lol:

Тц. ЦСКА-София е същото като Литекс, Лекс, Осъм, Кърпачев и Ловеч. И няма нищо общо с гореспоменатите ЦДНА или ЦДНВ.

Мхм ... ще ти се , ма не позна ;) Литекс си съществува и до ден днешен и няма нищо общо с ЦСКА , за да му отнемаш историята ;)
Между другото много ми е интересно , какво щеше да се случи , ако вместо Славия , КБ беше спечелена от Литекс и тогава заради подуенските мечти , какво ... УЕФА щеше да ги третира като един отбор ли ... :lol: :lol: :lol: Сами не се усещате в злобата си някой път , колко нелепо изглеждате с подобни изказвания ;)

Литекс няма общо с ЦСКА много си прав . Но ЦСКА-СОФИЯ има много общо с Литекс . Перуката и Ганчев нямаше да позволят Литекс да спечели купата . Няма как да стане след като Ганчев твърди , че сте Литекс .

Аз, не съм чул или видял Ганчев да твърди подобни неща ... но ти явно си по близък с него и ги разбираш тези работи :lol: Перуката и Ганчев нямало да позволят .... дали сам си вярваш на тази смехория изсмукана от пръстите :roll: Факт е , че Литекс има профилиценз и има правото да участва в ЕКТ ... от там нататък УЕФА определя коеф. за участие ... същото се отнася и за ЦСКА , колкото и да ви се иска да ви се върже някой на опорката, факта е че за футболния свят ЦСКА и Литекс са два различни отбора ;)

Демек хората дето го представляват в съда не говорят от негово име така ли ? Може да си изсмуквате от пръстите , че титлата е капарирана а ние не можем нищо така ли ? Това , че си вярваш в дядо коледа е твой проблем .
[quote="ugly bug"]Перуци е на стадиона във Франция.

maxi1914
Мнения: 1374
Регистриран на: 08 мар 2015 15:21
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот maxi1914 » 27 май 2018 19:16

baraba написа:Тео , с този формат няма смисъл изобщо да се играе ... направо целия сезон подготовка и с два баража си осигуряваш участието :)
А след снощния мач останах изключително доволен, че Черни и Китанката са наши вратари ... :lol:

Нещо бъркаш формата в Б група ми се струва . Ама ти по -подразбиране си объркан .
[quote="ugly bug"]Перуци е на стадиона във Франция.

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот baraba » 27 май 2018 19:43

sin4ec написа:
baraba написа:Мхм ... ще ти се , ма не позна ;) Литекс си съществува и до ден днешен и няма нищо общо с ЦСКА , за да му отнемаш историята ;)
Между другото много ми е интересно , какво щеше да се случи , ако вместо Славия , КБ беше спечелена от Литекс и тогава заради подуенските мечти , какво ... УЕФА щеше да ги третира като един отбор ли ... :lol: :lol: :lol: Сами не се усещате в злобата си някой път , колко нелепо изглеждате с подобни изказвания ;)

Евтини приказки от Стъргалото не ми се слушат.
Днешният Литекс е просто преместен и прекръстен Ботев ( Луковит) и нищо повече.
Това говорят фактите и документите. А какви са вашите полюции-няма никакво значение.
Злоба? Към кого злоба, към ЦСКА-София, а.к.а. Литекс? Та цяла България ви се подиграва, къде пък видя злоба?
Нямате ама грам нищо общо с ЦСКА. Но имате много общо с Литекс и Етрополе. Но когато самите ви шефове в писмата до УЕФА и КАС са казали всичко, е редно да се позамълчи... :mrgreen:
Маркетингово трикче, нищо лично!

Какъв Ботев Луковит те гони , като си има и отбор Ботев Луковит който си играе в Луковит ??? Според твоите измишльотини там Барселона ли са преместили ??? Тези опорки си ги разправяй в подуене , при нас не вървят ;) Точно защото има отбор Литекс с профилиценз и отбор ЦСКА с профилиценз и отбор Ботев Лукковит с аматьорски статут ... това са фактите , а останалото са си ваши дрънканици , колкото да се намирате на приказка и да се заяждате за нещо ! А , злобата ви е доказана и пословична ... няма друг отбор в България излязъл с фланелки : "Аз , мразя ЦСКА " и понеже не се вълнувате затова най посетените мачове в последните години са именно с нас ... нали ... вие все така правите , когато не се интересувате от някой отбор , пълните стадиона ... :lol:
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот sin4ec » 27 май 2018 19:58

baraba написа:Какъв Ботев Луковит те гони , като си има и отбор Ботев Луковит който си играе в Луковит ??? Според твоите измишльотини там Барселона ли са преместили ??? Тези опорки си ги разправяй в подуене , при нас не вървят ;) Точно защото има отбор Литекс с профилиценз и отбор ЦСКА с профилиценз и отбор Ботев Лукковит с аматьорски статут ... това са фактите , а останалото са си ваши дрънканици , колкото да се намирате на приказка и да се заяждате за нещо ! А , злобата ви е доказана и пословична ... няма друг отбор в България излязъл с фланелки : "Аз , мразя ЦСКА " и понеже не се вълнувате затова най посетените мачове в последните години са именно с нас ... нали ... вие все така правите , когато не се интересувате от някой отбор , пълните стадиона ... :lol:

Аз не боравя с измишльотини, а с факти. И не ми ползвай лафовете, че ставаш смешен... днешният Луковит е новосъздаден отбор. Както споменах-цяла България ви се подиграва, но това е друга тема!
Когато един отбор е в процедура по фалит и разпродажба на активи, той не може да играе никъде. Факт. И понеже такава процедура тече за ЦСКА в момента, то отборът, играещ в ППЛ в момента няма как да е ЦСКА.
Толкоз. Но дори да махнем с ръка на това, една справка в регистъра на БФС, в ТР на РБ и в УЕФА показва същото. Писанията на клуба ви в УЕФА и КАС казват същото. Останалото са полюции!
Вие не сте ЦСКА.
А какво сте точно, си е ваш проблем. За нас сте Литекс, подкрепян от част от публиката на ЦСКА.
Нямахте доблест като Локо Сф да извървите пътя от нулата-овесихте се на оранжевата кука и това е положението!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот baraba » 27 май 2018 20:10

sin4ec написа:
baraba написа:Какъв Ботев Луковит те гони , като си има и отбор Ботев Луковит който си играе в Луковит ??? Според твоите измишльотини там Барселона ли са преместили ??? Тези опорки си ги разправяй в подуене , при нас не вървят ;) Точно защото има отбор Литекс с профилиценз и отбор ЦСКА с профилиценз и отбор Ботев Лукковит с аматьорски статут ... това са фактите , а останалото са си ваши дрънканици , колкото да се намирате на приказка и да се заяждате за нещо ! А , злобата ви е доказана и пословична ... няма друг отбор в България излязъл с фланелки : "Аз , мразя ЦСКА " и понеже не се вълнувате затова най посетените мачове в последните години са именно с нас ... нали ... вие все така правите , когато не се интересувате от някой отбор , пълните стадиона ... :lol:

Аз не боравя с измишльотини, а с факти. И не ми ползвай лафовете, че ставаш смешен... днешният Луковит е новосъздаден отбор. Както споменах-цяла България ви се подиграва, но това е друга тема!
Когато един отбор е в процедура по фалит и разпродажба на активи, той не може да играе никъде. Факт. И понеже такава процедура тече за ЦСКА в момента, то отборът, играещ в ППЛ в момента няма как да е ЦСКА.
Толкоз. Но дори да махнем с ръка на това, една справка в регистъра на БФС, в ТР на РБ и в УЕФА показва същото. Писанията на клуба ви в УЕФА и КАС казват същото. Останалото са полюции!
Вие не сте ЦСКА.
А какво сте точно, си е ваш проблем. За нас сте Литекс, подкрепян от част от публиката на ЦСКА.
Нямахте доблест като Локо Сф да извървите пътя от нулата-овесихте се на оранжевата кука и това е положението!

Аха, Локото имали доблест прескачайки едно ниво ... ние съшо прескачайки едно ниво обаче нямаме доблест ... Гьобелс ряпа да яде пред вас ;) В УЕФА си ни броят за ЦСКА , колкото и доноса да напишете ... факт и точно за това ни допуснаха до ЕКТ тази година , а с това си решение ви направи за смях с твърдението ви за нов клуб или че сме Литекс ... защото в УЕФА , ако Литекс ги смятат за нас няма да имат още една година право да участват в ЕКТ , но това не е така .... това са фактите !!! Ти си нямаш никаква представа за писанията на клуба към който и да е ;) Няколкото медийни "боНби" с някакви адвокатски пледоарии не ме вълнуват изобщо !
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот Кашчей » 27 май 2018 20:22

baraba написа:
sin4ec написа:
baraba написа:Какъв Ботев Луковит те гони , като си има и отбор Ботев Луковит който си играе в Луковит ??? Според твоите измишльотини там Барселона ли са преместили ??? Тези опорки си ги разправяй в подуене , при нас не вървят ;) Точно защото има отбор Литекс с профилиценз и отбор ЦСКА с профилиценз и отбор Ботев Лукковит с аматьорски статут ... това са фактите , а останалото са си ваши дрънканици , колкото да се намирате на приказка и да се заяждате за нещо ! А , злобата ви е доказана и пословична ... няма друг отбор в България излязъл с фланелки : "Аз , мразя ЦСКА " и понеже не се вълнувате затова най посетените мачове в последните години са именно с нас ... нали ... вие все така правите , когато не се интересувате от някой отбор , пълните стадиона ... :lol:

Аз не боравя с измишльотини, а с факти. И не ми ползвай лафовете, че ставаш смешен... днешният Луковит е новосъздаден отбор. Както споменах-цяла България ви се подиграва, но това е друга тема!
Когато един отбор е в процедура по фалит и разпродажба на активи, той не може да играе никъде. Факт. И понеже такава процедура тече за ЦСКА в момента, то отборът, играещ в ППЛ в момента няма как да е ЦСКА.
Толкоз. Но дори да махнем с ръка на това, една справка в регистъра на БФС, в ТР на РБ и в УЕФА показва същото. Писанията на клуба ви в УЕФА и КАС казват същото. Останалото са полюции!
Вие не сте ЦСКА.
А какво сте точно, си е ваш проблем. За нас сте Литекс, подкрепян от част от публиката на ЦСКА.
Нямахте доблест като Локо Сф да извървите пътя от нулата-овесихте се на оранжевата кука и това е положението!

Аха, Локото имали доблест прескачайки едно ниво ... ние съшо прескачайки едно ниво обаче нямаме доблест ... Гьобелс ряпа да яде пред вас ;) В УЕФА си ни броят за ЦСКА , колкото и доноса да напишете ... факт и точно за това ни допуснаха до ЕКТ тази година , а с това си решение ви направи за смях с твърдението ви за нов клуб или че сме Литекс ... защото в УЕФА , ако Литекс ги смятат за нас няма да имат още една година право да участват в ЕКТ , но това не е така .... това са фактите !!! Ти си нямаш никаква представа за писанията на клуба към който и да е ;) Няколкото медийни "боНби" с някакви адвокатски пледоарии не ме вълнуват изобщо !


Да бе, вие сте ЦСКА, ама с добавка "-София" Ако УЕФА ви смят аза ЦСКА дали щяхте да участвате в ЕКТ при наказание от 2 години без право на участие? Защо не участвахте през 2016, след като спечелихте купата на България?
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот sin4ec » 27 май 2018 20:24

baraba написа:Аха, Локото имали доблест прескачайки едно ниво ... ние съшо прескачайки едно ниво обаче нямаме доблест ... Гьобелс ряпа да яде пред вас ;) В УЕФА си ни броят за ЦСКА , колкото и доноса да напишете ... факт и точно за това ни допуснаха до ЕКТ тази година , а с това си решение ви направи за смях с твърдението ви за нов клуб или че сме Литекс ... защото в УЕФА , ако Литекс ги смятат за нас няма да имат още една година право да участват в ЕКТ , но това не е така .... това са фактите !!! Ти си нямаш никаква представа за писанията на клуба към който и да е ;) Няколкото медийни "боНби" с някакви адвокатски пледоарии не ме вълнуват изобщо !

Коя УЕФА те брои за ЦСКА, бе?
Само ми обясни как отбор с действаща процедура по фалит и продажба на активите може да играе в ППЛ и в ЕКТ, и ви признавам за ЦСКА, ЦДНА, каквото кажеш! :)
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот baraba » 27 май 2018 20:29

sin4ec написа:
baraba написа:Аха, Локото имали доблест прескачайки едно ниво ... ние съшо прескачайки едно ниво обаче нямаме доблест ... Гьобелс ряпа да яде пред вас ;) В УЕФА си ни броят за ЦСКА , колкото и доноса да напишете ... факт и точно за това ни допуснаха до ЕКТ тази година , а с това си решение ви направи за смях с твърдението ви за нов клуб или че сме Литекс ... защото в УЕФА , ако Литекс ги смятат за нас няма да имат още една година право да участват в ЕКТ , но това не е така .... това са фактите !!! Ти си нямаш никаква представа за писанията на клуба към който и да е ;) Няколкото медийни "боНби" с някакви адвокатски пледоарии не ме вълнуват изобщо !

Коя УЕФА те брои за ЦСКА, бе?
Само ми обясни как отбор с действаща процедура по фалит и продажба на активите може да играе в ППЛ и в ЕКТ, и ви признавам за ЦСКА, ЦДНА, каквото кажеш! :)

Няма ОТБОР с действаща процедура по фалит ;) Има Търговско д-во в процедура по фалит и продажба на активи :idea:
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот Кашчей » 27 май 2018 20:30

sin4ec написа:
baraba написа:Аха, Локото имали доблест прескачайки едно ниво ... ние съшо прескачайки едно ниво обаче нямаме доблест ... Гьобелс ряпа да яде пред вас ;) В УЕФА си ни броят за ЦСКА , колкото и доноса да напишете ... факт и точно за това ни допуснаха до ЕКТ тази година , а с това си решение ви направи за смях с твърдението ви за нов клуб или че сме Литекс ... защото в УЕФА , ако Литекс ги смятат за нас няма да имат още една година право да участват в ЕКТ , но това не е така .... това са фактите !!! Ти си нямаш никаква представа за писанията на клуба към който и да е ;) Няколкото медийни "боНби" с някакви адвокатски пледоарии не ме вълнуват изобщо !

Коя УЕФА те брои за ЦСКА, бе?
Само ми обясни как отбор с действаща процедура по фалит и продажба на активите може да играе в ППЛ и в ЕКТ, и ви признавам за ЦСКА, ЦДНА, каквото кажеш! :)


Митата го каза най-добре:
" Трябва да се купят активите на ЦСКА от ЦСКА, защото иначе ще ги купи ЦСКА......"
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот Кашчей » 27 май 2018 20:31

baraba написа:
sin4ec написа:
baraba написа:Аха, Локото имали доблест прескачайки едно ниво ... ние съшо прескачайки едно ниво обаче нямаме доблест ... Гьобелс ряпа да яде пред вас ;) В УЕФА си ни броят за ЦСКА , колкото и доноса да напишете ... факт и точно за това ни допуснаха до ЕКТ тази година , а с това си решение ви направи за смях с твърдението ви за нов клуб или че сме Литекс ... защото в УЕФА , ако Литекс ги смятат за нас няма да имат още една година право да участват в ЕКТ , но това не е така .... това са фактите !!! Ти си нямаш никаква представа за писанията на клуба към който и да е ;) Няколкото медийни "боНби" с някакви адвокатски пледоарии не ме вълнуват изобщо !

Коя УЕФА те брои за ЦСКА, бе?
Само ми обясни как отбор с действаща процедура по фалит и продажба на активите може да играе в ППЛ и в ЕКТ, и ви признавам за ЦСКА, ЦДНА, каквото кажеш! :)

Няма ОТБОР с действаща процедура по фалит ;) Има Търговско д-во в процедура по фалит и продажба на активи :idea:


Ако няма дружество-няма и отбор. Отборите са функция на дружеството, а не нещо отделно и независимо от тях!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта