Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот kiril.a.d » 11 авг 2018 11:38

Боже-Боже - Жеферсон бил с отток на бедрото и докато кръвта не се разсее...Бе аз, днес на 59 г. ако обръщам внимание на такива отоци, значи нищо да не свърша на вилата, за...месец ли?
Като младеж, такъв отток ми минаваше за 1 ден, днес за три дни! Бе много ги глезят днес футболистите бе! - направо примадони...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Teo » 11 авг 2018 20:46

Тоя Жеферсон няма качества за ЦСКА... въобше тоя отбор е прекалено висока летва за него!

Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Cheradonna » 12 авг 2018 00:15

Red_Neck написа:Искам открито да се обърна към модераторите в нашия подфорум.
Не ви се меся в работата, но Василе, Удоджи, Делянски, ...... покажете малко топки и или се разберете с подуянските модове, или действайте реципрочно!
Пребройте колко червени мнения "оцеляват" в подфорум "Левски" и колко подуянски в нашия!
Там дори се трият прогнози с текст от 2 цифри и един препинателен знак "0:0" :!: :!: :!:
(предполагам, че дори подобна прогноза е провокативна, друго обяснение нямам)
В същото време, топ-геренските ботове се вихрят из нашите теми с по няколко мнения на страница!
Докога ще правим "евала" на феновете на шпалирчици, доносници и евроидиоти?

[offtopic]Пускам обръщението тук, защото темата за модераторска помощ също се държи доволно .... "чиста", когато въпросите са неудобни![/offtopic]


[offtopic]Днес написах прогноза за мача им в техният форум и изчезна за секунди,бях написал само прогнозиран резултат,нищо друго,чудно е кои правила са нарушени?А тука всякакви се упражняват на плюнки,обиди,заяждане и мненията стоят,не съм видял тяхна прогноза за наш мач да се трие,а нашите там се трият веднага,явно си мислят,че като ги изтрият ще станат много силен отбор...[/offtopic]
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот защо » 12 авг 2018 11:18

kiril.a.d написа:Боже-Боже - Жеферсон бил с отток на бедрото и докато кръвта не се разсее...Бе аз, днес на 59 г. ако обръщам внимание на такива отоци, значи нищо да не свърша на вилата, за...месец ли?
Като младеж, такъв отток ми минаваше за 1 ден, днес за три дни! Бе много ги глезят днес футболистите бе! - направо примадони...

Трябва да спадне отокът, за да разберат каква е контузията, не че той е проблемът сам по себе си.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

nosmoky
Мнения: 487
Регистриран на: 21 авг 2013 12:49
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот nosmoky » 12 авг 2018 12:37

Teo написа:Тоя Жеферсон няма качества за ЦСКА... въобше тоя отбор е прекалено висока летва за него!


Изобщо не ти е ясна тази игра.
Жеферсон е един от най-добрите ни играчи този сезон. Почти няма грешен пас в мачовете. Почти всичките си голови ситуации при постепенна атака ги създаваме след триъгълници между Жеферсон, крилото и халфа в ляво. Жеферсон е човекът с най-добро центриране в целия отбор.
Абсолютна класа е !

peliforewer
Мнения: 9473
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 12 авг 2018 13:45

nosmoky написа:
Teo написа:Тоя Жеферсон няма качества за ЦСКА... въобше тоя отбор е прекалено висока летва за него!


Изобщо не ти е ясна тази игра.
Жеферсон е един от най-добрите ни играчи този сезон. Почти няма грешен пас в мачовете. Почти всичките си голови ситуации при постепенна атака ги създаваме след триъгълници между Жеферсон, крилото и халфа в ляво. Жеферсон е човекът с най-добро центриране в целия отбор.
Абсолютна класа е !

Мислех да му отговоря и аз за Жеферсон,когото този сезон наричам Професора защото играе перфектно и в двете фази на играта,но прецених че няма нужда Тео си живее в неговата орбита,повече емоции по-малко реалност,а и има оправдание на морето докато се занимаваше с летовничките да ги спасява :) изпусна някои от срещите на ЦСКА,все пак да е жив и здрав наше момче е.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

peliforewer
Мнения: 9473
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 12 авг 2018 14:18

Напомням че нямаме тема за мача със Славия,нека някой с по-добри компютърни умения я пусни.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13754
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Red_Neck » 12 авг 2018 16:36

peliforewer написа:Напомням че нямаме тема за мача със Славия,нека някой с по-добри компютърни умения я пусни.

Пуснах една от телефона, че мача почва след няколко часа ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Teo » 12 авг 2018 17:09

nosmoky написа:
Teo написа:Тоя Жеферсон няма качества за ЦСКА... въобше тоя отбор е прекалено висока летва за него!


Изобщо не ти е ясна тази игра.
Жеферсон е един от най-добрите ни играчи този сезон. Почти няма грешен пас в мачовете. Почти всичките си голови ситуации при постепенна атака ги създаваме след триъгълници между Жеферсон, крилото и халфа в ляво. Жеферсон е човекът с най-добро центриране в целия отбор.
Абсолютна класа е !


Ти си луд братле :lol:
@ Ако тоя е класа, аз съм два пъти по-голяма класа от него.
Аре моля ти се... тоя не става за нито един отбор от топ 6 :idea:
Са в някой важен мач като нищо не направи и си изкара ЧК от простотията си пак ще си говорим на тая тема :idea:

MarianDimitrov
Мнения: 342
Регистриран на: 28 апр 2018 17:14
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот MarianDimitrov » 12 авг 2018 17:11

Teo написа:
nosmoky написа:
Teo написа:Тоя Жеферсон няма качества за ЦСКА... въобше тоя отбор е прекалено висока летва за него!


Изобщо не ти е ясна тази игра.
Жеферсон е един от най-добрите ни играчи този сезон. Почти няма грешен пас в мачовете. Почти всичките си голови ситуации при постепенна атака ги създаваме след триъгълници между Жеферсон, крилото и халфа в ляво. Жеферсон е човекът с най-добро центриране в целия отбор.
Абсолютна класа е !


Ти си луд братле :lol:
@ Ако тоя е класа, аз съм два пъти по-голяма класа от него.
Аре моля ти се... тоя не става за нито един отбор от топ 6 :idea:
Са в някой важен мач като нищо не направи и си изкара ЧК от простотията си пак ще си говорим на тая тема :idea:

Абе ти че си класа, класа си ! Но че Жеферсон и Джеси творят чудеса с комбинации от ляво е факт !
Велик ЦСКА !


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта