Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот hydetoshi » 22 юли 2018 17:45

Кашчей написа:
Teo написа:Още съм на Китен и изпуснам мачове... направо съм в траур. Вече разбирам хората от провинцията какво им е... : /


[offtopic]Ако някой ден разбереш и какво е провинция :mrgreen: В Китен няма ли барчета с Диема Спорт, та изпускаш уникалните мачове на ЦСКА-София?[/offtopic]

[offtopic]В барчетата по морето се бичат кинти. Не се правят "излишни" разходи. Освен това се ухажват чуждите туристи.[/offtopic]
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 22 юли 2018 18:01

Кърънгътъ ги почна в Китай. :twisted:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Кашчей » 22 юли 2018 18:06

hydetoshi написа:
Кашчей написа:
Teo написа:Още съм на Китен и изпуснам мачове... направо съм в траур. Вече разбирам хората от провинцията какво им е... : /


Ако някой ден разбереш и какво е провинция :mrgreen: В Китен няма ли барчета с Диема Спорт, та изпускаш уникалните мачове на ЦСКА-София?

В барчетата по морето се бичат кинти. Не се правят "излишни" разходи. Освен това се ухажват чуждите туристи.


[offtopic]Офтопикно...
Тео не го виждам като барман или сервитьор по морето, а всяка уважаваща се хотелска стая или квартира трябва да има кабелна с пълен набор от програми, обаче....В момента цената на Диемите ми е 50% от цената на други над 200 програми, която не бих им платил по никакъв начин. За тези 7 лева те трябва да ми предоставят изключително качество, поне 4К образ, излъчване от 32 камери, коментар без излишни пристрастия. Има две неща, които са безумно остарели в днешния ден-вчерашен вестник и мач на запис. Та да гледам записи на нещо, чийто резултат зная..трябва да съм треньор или скаут.[/offtopic]
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот baraba » 22 юли 2018 22:59

Чейстита първа победа за новия сезон :)
Утре ... вестниците ... първи ... :) :lol: :lol:
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

SLAP
Мнения: 299
Регистриран на: 08 дек 2017 21:39
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот SLAP » 22 юли 2018 23:25

Честита победа Армейци!!!
Този мач ме изнерви до краен предел...
Проблемите ни първото полувреме произтичаха от липсата на плеймекър, Тиаго по крилото....
Една атака като хората не направихме първото...
Второто ок върна Тиаго на мястото му пусна Джеси, който за пореден път се включи чудно, Жоржиньо, беше на ниво също и работите станаха 2 гола за нула време, просто като са подредени, нещата са на ниво.
Обаче, магарето вкара Антов, а изкара нападател, после старата песен на нов глас, НИЩО, щото Тиаго отново не е на мястото си.
Защо не пробва да вкара накой на мястото на Бодуров и Малинов, щото ще липстават други ден....
Маестрото си ги върти и си експириментира, а ние се пеним и мрънкаме, изобщо не го ени за хубава игра или стил на ЦСКА и тем подобни, той си върти, размества, намества, за един мач направи толкова промени в движение че(ХАРЕСВА МИ АМА...)...
Чудно е, че пробва и ги учи да сменят стиловете в движение, ще се получат нещата, ама докато се получат ще откачим.

Поредната слаба игра на Чорбаджийски, този човек е като Лърч от семейство Адмс, колкото онзи имаше живец, координация, бързина, акоратност в действяита си...
Джеферсон този път не уби нито една атака с подаване към центъра, направи няколко добри пробива и се отчете с асистенция, сътрудничеството му с Джеси е много добра новина!

За новия нападател не мога да кажа нищо, гол, ок, ама оценките след месец-два(десетина мача).
И като за последно, не мога да разбера, ЗАЩО в 87мин пуска Перейра като крило, вместо да пусне Йорданов на върха на атаката и да върне Тиаго. ЗАЩО не пуска Йорданов, при решен мач???

MarianDimitrov
Мнения: 342
Регистриран на: 28 апр 2018 17:14
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот MarianDimitrov » 23 юли 2018 00:43

Защото трябва да пуска и Антов да се обиграва а Перейра все си мисля, че ще трябва да играе на мястото на Бодуров срещу Адмира.
Предполагам , че тепърва ще пуска Тонислав да прави минути, защото няма как Мауридес да играе всеки мач по 90 мин. и да се надяваме, че няма да има контузии до края на сезона. Аз съм 100% убеден, че отбора ни е с много по-класни единици от миналата година. Да, Каранга ще ни липсва, но ЦСКА не може да разчита на един играч и без него, потоп. Аз и за Антон Недялков съжалявах, но ето че Джеферсон се справя прилично на този пост. Ами от новите попълнения тази година, досега никой не ме е ядосал :) Всички досега се включиха супер добре, дори някои за малкото време в което бяха на терена, показаха качества а не стояха неадекватно. Тази година ударихме джакпота с трансфери, като за нашето първенство. Няма Укра, Хеан Бланко, Лое и подобни, както беше миналата година.
Последна промяна от MarianDimitrov на 23 юли 2018 00:59, променено общо 1 път.
Велик ЦСКА !

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот baraba » 23 юли 2018 00:52

Защото я разбира много добре играта , а не като някои , които с един стил и след петия мач всички вече са ги разкрили ;)
Всичките му смени бяха перфектни и точно на време , а защо и кога е пуснал този или онзи е много просто да се сетиш , ако разбираш поне малко от същината на футбола на професионално ниво , който няма нищо общо с ... махленския :mrgreen:
Маестрото до тук си взе изпита за влизане с пълно отличие и имам чувството , че много корифеи ще му сърбат попарата :mrgreen:
"Някои отбори могат да играят волейбол, баскетбол и хандбал. Ние за съжаление можем да играем само футбол."
Ел Маестро
:mrgreen:
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот baraba » 23 юли 2018 01:18

Ощеееее от детееее ....

Изображение
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот k_oleto » 23 юли 2018 07:54

Абе, тоя Джеси, не ви ли прилича малко на Косоко ? Мега техничен и същевременно: голяма мърза. Не си прави труда да тича, обаче я бара много стилно.

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот baraba » 23 юли 2018 09:41

То и Бербо се мръндосваше и не бягаше много , много , ама това не му попречи да стане голмайстор на Висшата лига ... :mrgreen:
На мен , до момента , всички нови попълнения ми допадат , най много тренера ... :lol:
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 39 госта