Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 16 мар 2018 22:22

Ето ти факт, черно на бяло, официалният документ, с който практикувате професионален футбол:

8-) 8-)

http://bfunion.bg/uploads/%20%D0%A6%D0%A1%D0%9A%D0%90%20-%20%D0%A1%D0%9E%D0%A4%D0%98%D0%AF%202016-2017.pdf

Шах и мат. Аре сега, бЕгай да си играеш в пясъчника, детенце. 8-)
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот baraba » 16 мар 2018 22:34

1982 написа:Ето ти факт, черно на бяло, официалният документ, с който практикувате професионален футбол:

8-) 8-)

http://bfunion.bg/uploads/%20%D0%A6%D0%A1%D0%9A%D0%90%20-%20%D0%A1%D0%9E%D0%A4%D0%98%D0%AF%202016-2017.pdf

Шах и мат. Аре сега, бЕгай да си играеш в пясъчника, детенце. 8-)

Ето ти истината, която изобщо не се вълнува от някаква хартийка, която размахваш сякаш ще промениш нешо ;) Освен теб май и децата разбраха, че това се направи за да се спазят наредбите и всичко да е по буквата на закона, но това не подмени феновете ... легендите ... историята ... и прочее на ЦСКА :mrgreen: Не знам, възможно ли е да порастнеш и да напишеш поне веднъж нещо съществено и актуално :oops:

Изображение
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23748
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 16 мар 2018 22:44

1982 написа:Ето ти факт, черно на бяло, официалният документ, с който практикувате професионален футбол:

8-) 8-)

http://bfunion.bg/uploads/%20%D0%A6%D0%A1%D0%9A%D0%90%20-%20%D0%A1%D0%9E%D0%A4%D0%98%D0%AF%202016-2017.pdf

Шах и мат. Аре сега, бЕгай да си играеш в пясъчника, детенце. 8-)

Приятел,това е валидно до края на сезона.След това може да си избършеш гъза с него. :lol: Като цяло ми е чудно как нещо,което е валидно до края на сезона(и започнато от началото на сезона като действие) може да е критерий за .... ''идентичност''.Но вие си знаете.Интересно ми е тая валидност като изтече какво правим.Сега е момента да вкараш още малко въображение.Имаше един Тери Пратчет,Бог да го прости.По въображение и творчество го минавате! :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 16 мар 2018 22:52

Що, този сезон лиценз под друго име ли получихте, а не пак под ЦСКА-София, новото име на Литекс Ловеч от 2-и юни 2016-а година ??! :roll: :roll:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот baraba » 16 мар 2018 22:55

1982 написа:Що, този сезон лиценз под друго име ли получихте, а не пак под ЦСКА-София, новото име на Литекс Ловеч от 2-и юни 2016-а година ??! :roll: :roll:

Ами не знам защо точно този сезон Литекс Ловеч си получи лиценз ;) ЦСКА също получи лиценз ... :mrgreen: Кофти за Бекалката :mrgreen:
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23748
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 16 мар 2018 22:56

1982 написа:Що, този сезон лиценз под друго име ли получихте, а не пак под ЦСКА-София, новото име на Литекс Ловеч от 2-и юни 2016-а година ??! :roll: :roll:

Аз всъщност не знам за какво спориш в момента?Спориш си нещо там... :lol: Левскарите и те горкичките - изказват и те мнение,защото само за нас се пише,те се комплексират и за да се разбере че и те са живи пускат някаква декларация за ГМО-то.И така до другия път. :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот baraba » 16 мар 2018 22:59

delqnski47 написа:
1982 написа:Що, този сезон лиценз под друго име ли получихте, а не пак под ЦСКА-София, новото име на Литекс Ловеч от 2-и юни 2016-а година ??! :roll: :roll:

Аз всъщност не знам за какво спориш в момента?

Може би се опитва да ни убеди, че Литекс Ловеч получава в един сезон два лиценза и играе с два отбора в едно и също първенство ... :lol: :lol: :lol:
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12219
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот TristaNNN » 16 мар 2018 23:20

Гледам, че днес Петричев, който по принцип не бучи много-много из медиите, се е изказал:
Винаги съм твърдял, че те ще станат ЦСКА едва, когато Левски и останалите отбори ги признаят. От векове се знае, че един цар става истински цар, когато го признаят съседните династии. Дотогава е обикновен самозванец. И ако в неделя има много левскари на мача, то е не защото го признават за вечно дерби, а защото им е пресен споменът от спечелването на четирите титли на Литекс. Не са кьорави как тече борбата и за петата. Каквито и алибита да се пласират по медиите.

Не смея да цитирам източника, че Делянката изобщо не го харесва и като нищо ще ми покаже червен картон. :lol:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12219
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот TristaNNN » 16 мар 2018 23:23

delqnski47 написа:Заяждането изобщо не е почнало от сега.Заяждането между ГГ-Домусчиев е от край време по принцип.Те си водят някаква много странна кръвна война.Дали това е добре или зле е друг въпрос.

То това тяхното малко прилича на драмите преди топ боксовите мачове - цели се напрежение, интрига, кипеж на страстта, само и само да се ангажира общественото внимание, защото това продава. Суров и безмилостен капитализъм, братче. ;)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот baraba » 16 мар 2018 23:28

TristaNNN написа:Гледам, че днес Петричев, който по принцип не бучи много-много из медиите, се е изказал:
Винаги съм твърдял, че те ще станат ЦСКА едва, когато Левски и останалите отбори ги признаят. От векове се знае, че един цар става истински цар, когато го признаят съседните династии. Дотогава е обикновен самозванец. И ако в неделя има много левскари на мача, то е не защото го признават за вечно дерби, а защото им е пресен споменът от спечелването на четирите титли на Литекс. Не са кьорави как тече борбата и за петата. Каквито и алибита да се пласират по медиите.

Не смея да цитирам източника, че Делянката изобщо не го харесва и като нищо ще ми покаже червен картон. :lol:

Истината е че ние ще си го играем дерби, пък кой, както иска така да си се чувства ;) Малко ни интересува някакъв загубил мярка служител от делиормана, какво го боли :mrgreen: А да наричаш самозванец десетки хиляди хора е плод на изключително ниско IQ !!!
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта