Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот baraba » 25 апр 2019 21:22

Martinez1948 написа:Мисля че в предаването на Лъчо ,,НА РИНГА'' бяха изчерпателни по-темата.
1во Любо, че е виновен за мача, виновен е !
2ро Наистина имаше мачове дето ни режат
3ро Лошо е че се завръщат някакви носталгични чуства към НЕМ, ако някой иска може да си върне мачовете му на запис ги има в ютуб.. 5гола за 8мача и то при положение, че в състава бяха Мауридес(който в началото беше машина) и Десподов.
4то Проблема на ЦСКА не е конкретния мач, а в ръководството, което по-типичен тоталитарен начин ръководи клуба. Има си няколко глашетая (Дърпатов,ГА, Александров, АНИМАЛС), които стопират всякакво разлчно мнение, защото и който изказва различно мнение е ''народен враг''.

Тоталитарен начин ... :mrgreen: Ти направо уби коня бе момче, ти какво искаш да ти направят парламент и да си гласуваш ли?
1 Любо е виновен за мача определено, това че за втори път отбора ни обръща резултат от 0:2 .... аз поне в последните 15 години нямам спомен ЦСКА да е правил подобни обрати ... но ти сигурно имаш !
Мача си ни беше мечта до момента в който Черни се изака на метеното ... Ама сигурно Анималс са ти виновни за това или Дърпатов .. И няма никакви носталгични чувства към НЕМ ... няколко фейсбук дебила не могат да снемат доверието на армейците от Любо и не са меродавни за ставащото в и около ЦСКА ;) За справка виж и отговорите под подобни мнения и как реагират феновете ... ясно е че всички нас ни боли за нелепото отпадане .... но ние сме големи, защото само големите губят с достойнство , а не си търсят виновници по които да си упражняват слюнкоотделянето ... дано успееш да го проумееш!
И само да попитам ... колко народ имаше на Армията .... че до скоро развяваше разни философии относно посещаемостта до колкото си спомням :idea:
Сега отново ще има отдръпване по простата причина, че се издънихме кофти ... но стигне ли се до мач решаващ титлата с Лудогорец, Армията отново ще се пръска по шевовете и ще има още повече фенове ;)
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Martinez1948
Мнения: 1375
Регистриран на: 24 дек 2018 16:48
Местоположение: Букурещ
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Martinez1948 » 25 апр 2019 21:48

baraba написа:
Martinez1948 написа:Мисля че в предаването на Лъчо ,,НА РИНГА'' бяха изчерпателни по-темата.


На Армията БЯХМЕ над 15к 100% https://www.instagram.com/p/BwrwxHSnaV2/ от този клип всеки може да си направи сметката.
Лично аз когато стана 3:2 се разревах, НО както винаги пак не съм разбран.
За публиката няма смисъл пак да водим диалог понеже ще засегнем акционерните дружества и какво беше най-правилно да се направи, а точно сега такива спорове не ми се водят.
А за обръщалките само първата е валидна, а за вчерашния мач като гледах повторението ..... ми сори ама аз съм обективен, който трябваше е на финал.
Ще е много интересно до края на първенството с каква мотивация ще изглежда отбора и Любо и в тези оставащи мачове ще се изяснът много неща за в бъдеще.
За мен стила на Любо в пъти повече ми харесва от НЕМ, Йорданеску и тн., но с всеки изминал ден по-малко ми харесва човекът, който коли и беси, а де не споменавам под изпълниетля СС.
А темата за Анималс на лс. ще я коментираме !!!
Който бан подклажда другиму, сам изяжда него
“Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff’ll make you a goddamn sexual tyrannosaurus, just like me….”

gihuelo
Мнения: 5623
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 25 апр 2019 22:41

sin4ec написа:
delqnski47 написа:С всяка измината секунда разбирам колко дАбилно е отпадането ни.. :lol: :lol: :lol:

И то е по вина на Пенев. Когато има 6 минути до края, изравнил си общия резултат и ти трябва да вкараш мача в продължения. С двама човека вповече, забележи!
Та в тази ситуация ти изобщо допускаш контра, от която следва статично положение. Единственият вариант да ти отбележат гол е именно статичното ... 4 жълти не могат да бъдат опазени от 9 червени! Особено един, който е доказал, че има афинитет към игра с глава...
Кой даде( или не даде) тактически указания как да се действа след 3-2? Кой каза как да се пазят( или да не се пазят) жълтите при корнера? Аз ли?
Виновник за това отпадане е гореспоменатият! И трябва да поеме отговорност, а не да се крие зад играчите и псевдодирективите!
С2 имаше мач и изгледах вашия от 60 минута нататък. Видях заряда и развитието и ти казвам-ударът за 3-3 беше обезглавяващ! И играчи, и публика рухнаха. На терена останаха само окрилените жълти, а на телевизора се чуваха само техните фенове. За нов обрат нямаше нито време, нито сили, нито възможност.
Пенев нищо не измисли и срещу нас, ако и да бяхме без централни защитници. Той просто е лимитиран треньор, оправдаващ се с всичко и с всеки. Но щом си го харесвате-моля, ваша воля!


МозАк , какви указания при корнер от треньора бе ? :)
Много си бос на тема футбол .
Кой кого пази при ъглов удар става ясно преди мача :) Също така дали покриването ще бъде зона или персонално.
Да ти обясня че треньора не дава указания на всеки ъглов :)
Най- малкото е невъзможно ако е при далечната врата :)
Отмар Хицфелт даде ли указания през 1999 ,когато МЮ обърнаха финала след 2 гола след ъглови удари в последната минута ?
Или и той е лимитиран?
Същия Кр. Димитров ви вкара гол преди три кръга на Герена . Е не с глава ама пак след ъглов удар.
Чичо Гошо ,защо не е дал указания да го пазят ? :)
Едно е да дадеш указания я съвсем друго е те да бъдат изпълнени.
Просто Димитров надскочи защитата ни . Това е.

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот baraba » 25 апр 2019 22:43

Да, каквото трябваше да се направи се направи и по точо това се направи, което ПОЗВОЛИХА и ИЗИСКАХА да се направи тези от които зависи всичко във футбола ни до момента ;) С плащането на едни 8 милки АД-тата нямат никакво значение :) вече !
И що така бяхме към 15 000 на Армията, нали ти развиваше теориите, че щяло да има под 2000 човека ... а ... у ... нещо ?
И да, който трябва да отиде на финал отиде и затова ги поздравих, защото си го заслужиха! Жалкия намек за дузпата и някаква имагинерна подкрепа от съдия нямат никакво значение, защото това си беше компенсация за първото, когато не свири такава и не вдигна ДВА пъти задължителни картона за удари в лицата на наши футболсти, единия от които с крак! Като цяло очаквах повече грешки, защото си е слаб съдия, но когато Любо казва истината в очите го наричате ревльо, а виновниците го глобяват! А на всичкото отгоре в тяхното наказателно вреше и кипеше и както се казва на футболен език ... гола си висеше всеки един момент ... та с дузпа или не обръщането на резултата от 0:2 беше вече факт за ВТОРИ път в рамките на една седмица! Само човек, който не се е събличал по физическо няма понятие, какво означава да обърнеш резултат от 0:2 в професионалния футбол ! А колкото и да ми е тежко заради нелепия начин по който им позволихме да изравнят ... не мога и не искам да се сърдя на момчетата, защото те си оставиха сърцата там долу на тревата и след мача плакаха, като деца ... И както каза този, който явно не ти дава да спиш спокойно, на опита за интервю след мача ... "Това е спорт, миличка можем да спечелим , можем и да загубим ... това е спорт" ... !
Последна промяна от baraba на 25 апр 2019 22:46, променено общо 2 пъти.
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

gihuelo
Мнения: 5623
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот gihuelo » 25 апр 2019 22:44

Това което знам със сигурност е че Ганчев е бил в съблекалнята след мача и поздравил отбора за мъжката игра.
Казал им е и това което каза на репортерката на БТВ ,че в спорта един печели а други губи и всичко може да се случи.

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот baraba » 25 апр 2019 22:49

Точно така !
Не напразно подчертах, че ние сме големи и силни, защото само големите и силните умеят да губят с достойнство :idea:
А Любо ги държа момчетата на Армията доста дълго след мача да гледат и да си видят грешките ... Но младоци са и така се трупа горчивия опит ... Колкото и да ни е тежко ... това е положението и живота продължава ... вече хвърляме всичко в първенството и ... каквото сабя покаже ... това е.
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот blue avalanche » 25 апр 2019 23:28

„Гледах мача и още не съм на себе си. Не може след два съдийски подаръка, с двама души повече, пред изключителна, страхотна и многобройна публика и в памет на великия Краси Безински, да не успееш. Това е недопустимо и срамно. Казвам многобройна, защото в днешно време 13-14 хиляди на мач са си доста хора”, категоричен беше Чомаков(Красимир).

Любо Пенев постоянно мрънка срещу съдиите. Снощи обаче защо и дума не обели за тях, след като нито първия червен картон на Ботев беше червен, нито дузпата беше дузпа. Чух го да казва, че играчите му проспали първото полувреме. Абе, тия момчета не ходят ли по лагери, за да спят. И като са били заспали, защо той не ги събуди и ги срита от леглата да стават и да играят?!

Забележете само какво се случи в последните минути. Водиш 3:2, съперникът ти е с 9 човека и допускаш той да припари до наказателното ти поле, да спечели корнер и да те накаже по толкова жесток начин. Един добър треньор ще си продере гърлото и ще нареди да задържат топката, да накъсват играта – ако трябва с нарушения, за да се докара мачът до продължения. И там вече ще имаш огромно предимство – и игрово, защото си с двама повече, и психологическо. Затова не е виновен домакинът на „Армията”, а треньорът. Нали той трябва да води мача, да дава наставления. За какво иначе получава заплата? Та един отбор с качествен наставник 10 колчета да беше наредил пред вратаря, пак няма да му вкарат гол.

Четох из форумите – някои нападат ръководството. То вина няма. Нито най-големите шефове Ганчев и Инджов, нито скаутите начело на Стойчо Стоилов, които си вършат работата. Виновен е този, който тренира отбора.

Проблемът е, че в България никой не поема вината. Аз такова нещо от Любо Пенев не чух снощи. И, честно казано, не съм и очаквал да чуя. Той всеки път напада съдиите. БФС го глобява, той пак ги напада. Е, снощи съдиите бяха с теб и пак се провали.

Не искам да омаловажавам успеха на Ботев, напротив заслужиха си момчетата финала и ги поздравявам. Но ЦСКА имаше един голям мач, след този в Разград пак за Купата, и не успя да го спечели. Не заради шефовете, не толкова и заради играчите, а заради Любо Пенев. Ама аз мога да говоря още неща за него, но не искам да взривявам футболна България. Че ако започна, ще го срина със земята”, каза още 42-годишният ветеран.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот blue avalanche » 25 апр 2019 23:35

В последните няколко седмици футболната ни общественост беше буквално "бомбардирана" от интервютата на един човек, който по стечение на обстоятелствата в момента е треньор на ЦСКА. Става дума за Любо Пенев, който в кариерата си на наставник досега има твърде малко успехи. Та той се изявяваше като експерт в съдийството, обясняваше за завери и поръчки, говореше за "кръгова отбрана" на неговия отбор, за някакви си офиси в Бояна и т.н. И логично повечето фенове, които обичат ЦСКА му се връзваха и вярваха...
Всичко това рухна като мит тази вечер. Пред пълните трибуни на "Българска армия", същите тези фенове трябваше да преглътнат едно от най-големите разочарования в историята на ЦСКА. При позорно съдийство в полза на "червените", при отсъдена несъществуваща дузпа и изгонени двама играчи на противника, Ботев вкара решителен гол и се класира на финала, отнемайки голямата радост на домакините.
И ако трябва да бъдем обективни, един от най-големите виновници е именно Любо. Сега ще кажете ли нещо за съдиите, г-н Пенев? Поръчка от "офисите в Бояна" ли е една от най-позорните дузпи в историята на футбола ни? Харесаха ли ви отсъжданията по време на мача? С колко души трябва да бъде съперникът ви, за да успеете да го победите?
Все въпроси, които в последните часове си задават и бесните фенове на ЦСКА в социалните мрежи. Защото днес пред цяла България лъсна несъстоятелността на треньора, някога велик футболист, Любослав Пенев. Та през първото полувреме неговите играчи правеха така, че човек оставаше с усещането, че се мразят и по тази причина не си я подават точно. Вратарят Чернаускас върна най-големите кошмари за феновете, защитата беше като дантел марка, а пред вратата на Ботев не се случваше почти нищо...
И всичко това пред пълните трибуни на "Армията" и френетичната подкрепа на феновете. Да, "червените" живнаха след почивката, но това се дължеше най-вече на грешката на Кайзер при първия гол и измисления червен картон на Филип Филипов....За дузпата вече казахме по-горе, но дори и тази откровена помощ не помогна на Любо...

Защото на всички стана ясно, че това е един от най-слабите български треньори, които нямат капацитет да ръководят решителен мач на отбора си. И "Божията помощ" за Ботев при гола на Кристиян Димитров, може би дойде точно навреме. За да разсее мита и илюзиите за "големия" треньор Пенев. Който не може да стъпи и на малкия пръст на великия си чичо...

Бедни ми, бедни Любчо, поради що се наложи пак да ставаш за резил на "Армията"?

Потребителски аватар
rsk
Мнения: 3626
Регистриран на: 21 юни 2009 11:17
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот rsk » 25 апр 2019 23:44

Определено загубихте много достойно. Треньорът ви също се държа много мъжки след мача, като не се оправда със съдията.
Нашият патрон е Васил Левски, вашият е Христо Кърпачев

rusev
Мнения: 206
Регистриран на: 17 юли 2015 00:20
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот rusev » 25 апр 2019 23:48

Не знам, аз лично по - силен ЦСКА последните години не помня, изключително агресивен футбол, харесва ми да гледам ЦСКА.
Изобщо НЕМ, на който симпатизирах отбора играеш някакъв футбол на посоки и с мъки някакви победи.

Не знам тея отсъждания за нашия отбор дали не бяха да затворят устата на Пенев, дузпа нямаше сто про, въпреки, че имаше друга в началото на мача.

Да не забравяме, че Пенев е последния ни треньор вкарвал в нещо сериозно на ЕКТ, може би и Йешич.

Твърдо заставам зад него, мисля че може да изгради след лятото супер отбор.

Другите да духат супата ;)


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта