Страница 1 от 3

10 Кръг/ Ботев (Пловдив)-ЦСКА /22.09.2023/ 20:00 ч.

Публикувано: 21 сеп 2023 21:42
от gihuelo
Изображение

Re: 10 Кръг/ Ботев (Пловдив)-ЦСКА /22.09.2023/ 20:00 ч.

Публикувано: 22 сеп 2023 09:18
от sss1912
Интересен мач.ЦСКА напипаха ритъма и ще се стремят да продължат добрите си игри от последните мачове.При нас също има позитиви в играта и резултатите,въпреки грозните,антифутболни тесли от последния ни мач.Смятам,че изхода ще е зрелищен,голов Х.Интересно ще е поведението на доказаният некадърник Давидов,Ще се види в чудо как да добута мача до равен за да се губят точки и да може да угоди на Делиорманските си работодатели.

Re: 10 Кръг/ Ботев (Пловдив)-ЦСКА /22.09.2023/ 20:00 ч.

Публикувано: 22 сеп 2023 10:24
от ivo55
Мач между системни отбори с публика, на ново и добре изглеждащо съоръжение. Всички предпоставки да е приятно да се наблюдава този мач, са налице. Иначе самите състави са крайно непостоянни, така че мачът си е 1Х2. Аз лично се надявам ЦСКА да бие. Без съмнение съдията е поръчково мекотело, което няма никакво достойнство и изцяло въпросът е пияниците в БФС дали са получили поръчка от Разград или не. В последните сезони Агата от Рязград не се намесваше през първия полусезон толкова активно в мачове между други отбори, така че стискаме палци да остави тези два отбора да играят и да победи по-добрия.

Re: 10 Кръг/ Ботев (Пловдив)-ЦСКА /22.09.2023/ 20:00 ч.

Публикувано: 22 сеп 2023 10:45
от danko_sot
Ако играем както срещу числото ще бием поне с два гола. На Ботев не съм гледал нито един мач от началото на сезона, но днес ще съм на стадиона и се надявам да стане зрелищен мач.

Re: 10 Кръг/ Ботев (Пловдив)-ЦСКА /22.09.2023/ 20:00 ч.

Публикувано: 22 сеп 2023 15:42
от rasputin_nk
0-2 / 1-3

Re: 10 Кръг/ Ботев (Пловдив)-ЦСКА /22.09.2023/ 20:00 ч.

Публикувано: 22 сеп 2023 19:59
от Martinez1948
Ке е победа ! То се знае :twisted:

Re: 10 Кръг/ Ботев (Пловдив)-ЦСКА /22.09.2023/ 20:00 ч.

Публикувано: 22 сеп 2023 22:12
от Reckless
Нов добър мач за нашите. Хубави пробиви, добра игра. Гостуване на Ботев Пд. 3 точки е супер !

Re: 10 Кръг/ Ботев (Пловдив)-ЦСКА /22.09.2023/ 20:00 ч.

Публикувано: 22 сеп 2023 23:17
от ivo55
Трябва да отбележим 2 ключови момента:

Според мен съдията Давидов, известна подлога на Домус Ага и момиче за поръчки на пияницата начело на БФС, очевидно беше получил поръчка от Рязград. В края на третото полувреме, което се играе по решение на отчаяния Давидов, същият струва ми се се разплака от безпомощност, че не може да докара мача до равен.

Голям препъни камък за усилията на жълтите в края на мача се оказа поведението на собствената им публика, които убиха ритъма и на двата отбора.

Победа за ЦСКА, тази вечер успехът бе за нас. Въпреки съдията, въпреки Перуката и въпреки господарят им с чалма.

Re: 10 Кръг/ Ботев (Пловдив)-ЦСКА /22.09.2023/ 20:00 ч.

Публикувано: 22 сеп 2023 23:24
от danko_sot
Много сте тихи нещо. Аз току-що се прибрах. Най-много ми хареса новият стадион на Колежа. Наистина много добро съоръжение. Вътре имаше ред и организация, перфектен терен. Около мен беше пълно с деца, макар и с фланелки на Ботев :) , което е много хубаво. Не видях един човек да чопли семки, дори нямаше такива дето да псуват. Абе европейска работа. Колкото повече стадиони има в България, толкова по-силно ще бъде и първенството.
Сега за мача. Нямах най-добрата видимост от мястото, на което бях седнал. Честно казано дузпата не можах да разбера защо ни я дадоха, както и хората около мен. След малко ще гледам репортаж, за да разбера.
Тактиката беше без изненади. Футболистите в схемата също. Просто копи-пейст. Не мога да кажа, че това е проблем, но в бъдеще ще бъде. Очаквам да има тактически изненади и леки промени, защото противниците същи не спят и се адаптират към играта ни.
Миналият мач похвалих НЕМ. Сега няма как да го направя. Мисля, че нашите направиха един приличен мач на средно ниво без да блестят. Проблемът през втората част дойде от нашата скамейка според мен, не толкова от играта на канарчетата. Още при 1:0 НЕМ вади Кареасо и пуска Шакич, който е чист дефанзивен халф. Не знам каква е причината. Схемата беше променена. Линдсет се върна като опорен халф до Юга. Ботев натиснаха и вкараха. След това последва нови смени, Назон и Фаетон за Естрада и Махмутович. Това беше върха. Заиграхме с трима цз, двама халф-бека, а напред бе само бавния Естрада. Нещо като 3-6-1. Това срещу Ботев на Колежа. По едно време само чистихме напред без адресат. Оцеляхме, но за мен Майсторът този мач беше понапълнил гащите. Не приляга на ЦСКА и с подобни панически ходове нищо добро не би чака в други подобни мачове.
Иначе момчетата играха сравнителни добре, стараха се. Не мога да не отлича на Хайнц, още по ясно се вижда на живо, че е мозъкът на отбора. Хареса ми скоростта, пробивността и остротата на Фаетон. Има качества тосюва момче, просто трябва да се отпуши. Хареса ми Вион, въпреки че направи някои грешки. Хареса ми и Кареасо с играта си в защита в първата част.

Re: 10 Кръг/ Ботев (Пловдив)-ЦСКА /22.09.2023/ 20:00 ч.

Публикувано: 22 сеп 2023 23:33
от шивача
Честита победа :) Важни три точки. Като игра, една идея бяхме по-добри.