22 Кръг/ЦСКА-Локомотив Пловдив/04.03.2023/17.30

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: 22 Кръг/ЦСКА-Локомотив Пловдив/04.03.2023/17.30

Мнениеот шивача » 05 мар 2023 21:15

CSKArforever написа:
redhooligan написа:
CSKArforever написа:Без значение, факт е, че е доста далеч от добрата си форма (не че другите са на ниво "прайм Меси" де). Срещу неговото включване в игра нямам и толкова против всъщност, поне е офанзивен играч. Въпросът е защо заменяш централният си нападател в 83тата минута с дефанзивен футболист и защо не използваш правото си на смени, когато играта ти не върви и ти трябва гол, включвайки някой офанзивен футболист измежду Шагоян/ Туфа / Шопов?


Стига сте се правили на треньори. Неадекватни смени и не знам си какво. Вината си е изцяло на отбора, дори и дузпа имахме. Само Иличи знае защо Шагонян не играе. Все си мисля, че треньора е този който най добре знае формата на даден играч, а не ние. Ако Матей беше вкарал дузпата нямаше да се реве толкова. Всеки знае, че Локо ще се метнат здраво срещу нас, а не както играят срещи Разград или Арда в миналия кръг. Два мача не показваме никаква игра и това е положението, но важното е че днес и не загубихме. Ако някой си мисли, че можем да станем този сезон шампиони, значи се е излъгал. Дори и да сме на 1-во място, като дойдат плейофите ще има яко даване на пари и всеки ще ни рита, мачка и ще се свири както трябва за да може един друг отбор да вземе титлата. Просто докато Перукан е начело на БФС, така ще е!


Далеч съм от мисълта, че ще бъдем шампиони, трябва ни още надграждане за това. Трябва да сме наистина машини, за да можем да преборим това, което стои срещу нас, а ние сме далече от това понятие.
Колкото до другата част от поста ти... Не се правя на треньор, но както вече ти беше намекнато, това е форум и целта му е всеки да изрази мнение, а моето си остава такова, че сърбинът, който заместваше Саша Илич беше абсолютно НЕАДЕКВАТЕН! Не може играта ти да не върви, да ти трябва гол, да имаш прилични за българските стандарти офанзивни футболисти на резервната скамейка и да не ги пускаш. [color=#FF0000]А смяната на централният ни нападател Назон с дефанзивния халф Тибо Вион беше вече върхът на простотията[/color]. Със Саша Илич край тъч линията този мач го взимахме, а защо Илич днес го нямаше там, още чакам някой от многото привърженици на "феърплея" в изключително честното българско първенство да ми каже.

Смени цялата схема от 3-5-2 на 4-4-2, като Гарсес застана на върха на атаката заедно с Чарлс, даже изработи дузпата
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

d.milanov
Мнения: 1431
Регистриран на: 13 юни 2013 17:46
Контакти:

Re: 22 Кръг/ЦСКА-Локомотив Пловдив/04.03.2023/17.30

Мнениеот d.milanov » 06 мар 2023 21:56

Еми, пичове, сега гледах "Пред стадиона" и видях спорната ситуация за дузпа за Локото. Ами защо пък тук да не се свири нарушение на Митко Илиев и съответно жълт картон за опасна игра за него? След като топката е избита от Юга, Илиев го настъпва по глезена. Ситуацията с интервенцията срещу Илиев е след това.
Не ангажирам никой с мнението ми.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 53 госта