14 Кръг/ЦСКА-Хебър/15.10.2022/19.45ч

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90




Red_Omerta
Мнения: 121
Регистриран на: 28 апр 2022 09:00
Контакти:

Re: 14 Кръг/ЦСКА-Хебър/15.10.2022/19.45ч

Мнениеот Red_Omerta » 14 окт 2022 10:41

Време е за повече вкарани голове - 4:0

П.С : Какво става със Симеон Александров ?

gihuelo
Мнения: 5947
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: 14 Кръг/ЦСКА-Хебър/15.10.2022/19.45ч

Мнениеот gihuelo » 15 окт 2022 22:52

Red_Omerta написа:Време е за повече вкарани голове - 4:0

П.С : Какво става със Симеон Александров ?


И резултата позна и Алексндров поигра :)
Хебър не е мерило , но добре тази вечер .

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: 14 Кръг/ЦСКА-Хебър/15.10.2022/19.45ч

Мнениеот onegavon » 15 окт 2022 23:35

Трябва да се трупа и самочувствие. Мачът беше много полезен,много хора поиграха.

Skywalker
Мнения: 988
Регистриран на: 02 юли 2016 16:13
Контакти:

Re: 14 Кръг/ЦСКА-Хебър/15.10.2022/19.45ч

Мнениеот Skywalker » 16 окт 2022 06:17

Много добра игра, ама срещу Хебър ! Все пак има надежда, че ще продължим с добрите игри. За мен е голяма глупост, чрез ВАР да отмени гол, заради ситуация, в която в реално време не е свирено нарушение. Щом, като съдията не го свири в реално време, няма фаул. Не може в една и съща ситуация да няма фаул и в същото време да има фаул. Ако не беше паднал гол, нямаше да има фаул, ама понеже падна гол, има фаул ??? Какво е това правило, не мога да разбера !? Ако е засада, ок. Съдиите са инструктирани да изчакат, ако не са сигурни. За фаул не знам да има такива инструкции. Значи, в реално време, съдията смята че няма нарушение, ама като вкарат гол, съдията вече смята, че е имало нарушение !!! Каква е тази простотия ? По тази логика, ако в мача има спорна ситуация, която не е свирена, то на отбора, който вкара гол, с чиста съвест ще му се отмени гола, защото съдията си променя мнението и решава, че е имало нарушение преди 10 минути в някаква ситуация ! Какви са тези селски измислени правила ?

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3832
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: 14 Кръг/ЦСКА-Хебър/15.10.2022/19.45ч

Мнениеот ivo55 » 16 окт 2022 10:40

От този мач аз си правя само един извод - че новия колумбиец е офанзивен халф, а не крило. Срещу много слаб противник, който беше наситил собствената си половина, той игра доста смислено и тактически издържано. Не връщаше непрестанно назад като другите ни халфове, нито пък я риташе напосоки напред балонно. Влизаше в комбинации с очевидната цел да извади защитници напред, след което я пускаше на някой напред на крак в освободеното преди това пространство. В 3-5-2 ни трябват даже двама такива играчи. Също така се видя, че Морено е по-добър като резерва, когато скоростта му и не толкова масивната физика стават предимство на фона на вече поуморени защитници. Има отсечен удар, какъвто трябва да е на всеки офанзивен играч.

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6348
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: 14 Кръг/ЦСКА-Хебър/15.10.2022/19.45ч

Мнениеот mistreated » 16 окт 2022 12:22

Skywalker написа:Много добра игра, ама срещу Хебър ! Все пак има надежда, че ще продължим с добрите игри. За мен е голяма глупост, чрез ВАР да отмени гол, заради ситуация, в която в реално време не е свирено нарушение. Щом, като съдията не го свири в реално време, няма фаул. Не може в една и съща ситуация да няма фаул и в същото време да има фаул. Ако не беше паднал гол, нямаше да има фаул, ама понеже падна гол, има фаул ??? Какво е това правило, не мога да разбера !? Ако е засада, ок. Съдиите са инструктирани да изчакат, ако не са сигурни. За фаул не знам да има такива инструкции. Значи, в реално време, съдията смята че няма нарушение, ама като вкарат гол, съдията вече смята, че е имало нарушение !!! Каква е тази простотия ? По тази логика, ако в мача има спорна ситуация, която не е свирена, то на отбора, който вкара гол, с чиста съвест ще му се отмени гола, защото съдията си променя мнението и решава, че е имало нарушение преди 10 минути в някаква ситуация ! Какви са тези селски измислени правила ?


Абсолютно съгласен съм с твоите размишления. И тук не става въпрос само за този гол. Абсурдно е при подобно единоборство, за което веднъж главния съдия е сметнал, че няма нарушение, той да бъде викан да го гледа на видео отново. Същото беше и за отменения гол на Ботев срещу сините. Това е идиотско и абсолютно неправилно. Ако е така, то трябва всеки гол да бъде отменян, защото 10-20 или 30 секунди преди това е имало някъде по терена единоборство. Нито има задържане, нито игра с ръка, нито има някакъв откровен удар, за да бъде изобщо разглеждано това положение.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Dust
Мнения: 8455
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: 14 Кръг/ЦСКА-Хебър/15.10.2022/19.45ч

Мнениеот Dust » 16 окт 2022 14:41

Всички скачаме, когато е в наш ущърб, но съм абсолютно сигурен, че никой от нас не знае, след дадена ситуация, която се разглежда от ВАР, колко подавания назад се гледат в случая след гол или колко игрово време.
Отменения гол снощи беше след второто подаване, а като време 10 сек.
Ако някои от винаги недоволните знае тази подробност нека сподели.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 11 госта