Летен трансферен прозорец и контроли 2022

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90


gihuelo
Мнения: 5701
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2022

Мнениеот gihuelo » 01 юни 2022 09:40

1 юни е .
Нямаме треньор .
Чакаме отборите да обявят програмата си за да разберем с кой ще играем :)
За сега е ясна една контрола с Ред Бул в Австрия :)

Потребителски аватар
amoros
Мнения: 1704
Регистриран на: 15 мар 2010 14:03
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2022

Мнениеот amoros » 01 юни 2022 10:55

най-доброто предстои! :)

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Мнениеот HardWork » 01 юни 2022 19:18

Сигурно ще обявят сърбина Илич до няколко дена.
Тиражиращите се имена в медиите ми вдъхват доверие. Лъчезар Котев и Станислав Шопов ще са супер на местата Мухар и Кери. Отделно след силен сезон под наем се връщат вратарчето Шаламанов, Бучков, Митко Митков, Марк Емилио - Папазов и Бауренски . И петимата са били твърди титуляри през изминалия сезон, вярно първите четирима в Литекс, а Бауренски в Ботев Враца, но все пак не вярвам да са по - зле от Нзила, Вилдсхут, Йоан Баи, Варела и Жефи.
Смоленски също се връща от наем в Миньор Перник, но той не е играл много през сезона.
Според мен пейката ни трябва да е основно изградена от млади български играчи, които да получават колкото се може повече шансове.
От настоящия отбор доста хора трябва да си тръгнат.
Аз бих махнал на момента Бусато, Лам, Жеферсон, Мухар, Варела, Вилдсхут, Баи и Калоян Кръстев. Кери, Ахмедов и Мазикъ вече си тръгнаха.
От останалите легионери трябва да се даде шанс на Морено, Гарсез и Махмутович до зимата да докажат, че стават.
Вион, Матай, Кох, Юга, Кайседо и Канцлера имат необходимите качества, но трябва да си върнат формата.
Спешно трябват ляв бег и плеймейкър.

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3966
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2022

Мнениеот djd » 01 юни 2022 20:03

Обаче имаме лекар. :)
Е, сигурно не е някакво светило, но гледам, че работил вече в няколко клуба.
Дано да свърши работа и да успеем да задържим по-голямата част от състава да е налице през целия сезон.

gihuelo
Мнения: 5701
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2022

Мнениеот gihuelo » 02 юни 2022 10:31

Саша Илич е новият наставник на ЦСКА. Ръководството на клуба финализира преговорите със сръбския треньор, който ще изведе отбора за първата му тренировка в понеделник. Договорът на Илич е за две години, а в неговия екип на Армията ще влязат и четирима асистенти, които ще поемат отделните звена в тренировъчната, кондиционната и аналитична работа. Това са Величко Капланович, Милорад Пекович, Дарко Обрадович и Слободан Милинкович. В близките дни ще стане ясен и окончателният състав на щаба за новия сезон.

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3755
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2022

Мнениеот ivo55 » 02 юни 2022 13:35

Очаквайте много добри новини.

Много е вероятно до Коледа все още да имаме теоретични шансове.

А има вероятност до края да сме в борбата за 2-3 то място.

Не че знам нещо конкретно, просто всяка година е едно и също. Свиква се. Вече не ми е и интересно.

Ще продадем Жорди, а може и капитана. Междувременно ще търсим млади и безработни играчи да ги класим за продажба от зимъскъ. Да са играли футбол професионално през последната година е предимство, но не е хич задължително.

Най-вероятно 22/23 сезон няма да отида на нито един мач.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2022

Мнениеот delqnski47 » 02 юни 2022 13:52

ivo55 написа:
Ще продадем Жорди,

Циганина ако го продадат за 4.5 милиона биберона, ще трябва да се вдигне банкет.
Всеки вика ''Дай пари, дай пари'' . Еми не става ....
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2022

Мнениеот W84me » 02 юни 2022 14:29

delqnski47 написа:
ivo55 написа:
Ще продадем Жорди,

Циганина ако го продадат за 4.5 милиона биберона, ще трябва да се вдигне банкет.
Всеки вика ''Дай пари, дай пари'' . Еми не става ....

2 милиона да му вземете на тоя нескопосаняк, Ганчев хоро до Ловеч трябва да прави.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3755
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2022

Мнениеот ivo55 » 02 юни 2022 14:36

Не се сещам за нито една прчна мен да ме интересува собствениците на акционерното дружество за колко пари купуват и продават играчи. За нито една.

Мен обаче ме интересува какви играчи вземаме и дали задържаме за по 3-4 години поне тези, които се окажат добри играчи.
Е ми, не ги задържаме , а бързи ги препродаваме. А почти всички нови винаги са някакви безработни след тежки контузии или понеже са некадърни не са играли от 6 месеца и повече в клубовете си до момента ... А все повече са и тези, на които ЦСКА им е първия професионален клуб в кариерата. 3-4-5 ниво на някакви държави. Смешна история.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 40 госта