Лига на Конференциите Квалификации (2021 - 2022)/ЦСКА-ФК Лиепая (Латвия)/22.07.2021/20:00ч

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Вълчан
Мнения: 4271
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2021 - 2022)/ЦСКА-ФК Лиепая (Латвия)/22.07.2021/20:00ч

Мнениеот Вълчан » 23 юли 2021 13:18

Толкова сакат и куц червен отбор рядко може да се види.Ако това е боикот точно в Европа ли намериха да срамят клуба. Вярвам ,че ще вземат победата като гости, но нещо не е както трябва в клуба.

draziw
Мнения: 71
Регистриран на: 22 авг 2018 14:00
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2021 - 2022)/ЦСКА-ФК Лиепая (Латвия)/22.07.2021/20:00ч

Мнениеот draziw » 23 юли 2021 14:15

Ебаси ревльовците. Спомням си, че и с Акрапович нещо недоволства отбора. Тези да не искат някой льольо да им е треньор.

scevola7
Мнения: 98
Регистриран на: 25 яну 2018 11:06
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2021 - 2022)/ЦСКА-ФК Лиепая (Латвия)/22.07.2021/20:00ч

Мнениеот scevola7 » 23 юли 2021 15:40

Много слаб червен отбор, без никаква идея в атака. Играчите нямат никаква свежест, тежки, тежки, от километри си личи, че нещо е объркано във физическата подготовка. Хубаво е че Любо Пенев има самочуствие, но това самочуствие трябва да бъде подплатено от играта на отбора, а тя е НУЛА! Но Любо бил много доволен!!! От какво бе Любо- да не сме гледали различни мачове - щото който е гледал мача говори каква трагедия сме. Само през твоите очила не сме. Само че ние не сме слепи и сме гледали много мачове на нашия отбор и това е един от най-слабите евро мачове. Така че няма какво да се правим на слепи - истинския виновник за състоянието на отбора е този който е водил подготовката - Треньора! И като се правиш на мъжкар бъди такъв докрай и си признай, че си объркал подготовката, а не да прехвърляш топката и да търсиш под вола теле.( че някой в клуба работил срещу клуба - приказки за малки деца). Бойкоти и ала бала - то някой е луд от ръководството да прави сечено точно по време на европейските мачове - които носят пари и да се пропилее ей така натрупания коефициент. Във всяка професия като направиш грешка или я поправяш или си подаваш оставката, така че пред Любо има два варианта - или успява да вдигне отбора или си подава оставка. ЦСКА е имал много по-големи треньори от Пенев, никой не е по -голям от клуба и никой няма да го търпи само защото е Любо Пенев. Така че да се стяга и да стяга отбора.Или ще затвърди мненията, че където отива започва добре и после срива нещата. Топката е в него. Но да се правиш на мъжкар, а да търсиш причината другаде не е мъжко: " тарикат мъж не писка!'' Харесвал съм го като футболист, но като треньор още не е убедил в нищо. По отношение на реакциите на някои фенове срещу Стойчо Стоилов - срамна и жалка история! Да нападаш човек който е инвалид е толкова грозно и жалко. Явно и сред нашите фенове има примитиви, като онези от герена. Стойчо Стоилов може да е всякакъв, но е най- добрия селекционер у нас. Вижте само от колко играча от втора и трета дивизия,които е докарал и са се оказвали читави. Човека с трици маймуни лови. Не искам да го защитавам, но няма друг у нас с такава успеваемост. Смятате ли, че иначе Гришата би го държал повече от 15 години. Станахме за резил пред света с това нападение. Ако са мъже да отидат и се извинят на човека, макар че силно се съмнявам. Някой пропангадират за напускане на ръководството - само че не си дават сметка, че ако Гришата си вдигне капаците, кой ще издържа отбора - те ли? Видяхме колко пари се събраха преди при опита за спасение на клуба. Така че вариантите са два : Любо вдига отбора или подава оставка, защото неможе да се справи. Лошото е че при втория вариант ще стане за сметка на Евротурнирите.

Mitata
Мнения: 6648
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2021 - 2022)/ЦСКА-ФК Лиепая (Латвия)/22.07.2021/20:00ч

Мнениеот Mitata » 23 юли 2021 17:43

Не ми стана 100% ясно кой е водил физическата подготовка по време на лагера в Австрия. Едни казват Динчев, други испанския приятел на Пенев, но официална информация по въпроса не знам да има.
Някъде четох, че Динчев си е тръгнал, защото той не е провел подготовката. Всъщност, в началото на миналия сезон също бяхме зле във физическо отношение.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

gihuelo
Мнения: 5679
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2021 - 2022)/ЦСКА-ФК Лиепая (Латвия)/22.07.2021/20:00ч

Мнениеот gihuelo » 23 юли 2021 18:06

Mitata написа:Не ми стана 100% ясно кой е водил физическата подготовка по време на лагера в Австрия. Едни казват Динчев, други испанския приятел на Пенев, но официална информация по въпроса не знам да има.
Някъде четох, че Динчев си е тръгнал, защото той не е провел подготовката. Всъщност, в началото на миналия сезон също бяхме зле във физическо отношение.

Аз знам ,че Динчев се е прибрал по средата на подготовката с първите двама контузени.
Не знам дали е вярно на 100 процента.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта