20 кръг/ ЦСКА-Локомотив ПД / 06.03.2021/ 17:30 ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: 20 кръг/ ЦСКА-Локомотив ПД / 06.03.2021/ 17:30 ч.

Мнениеот Ozzimozzi » 06 мар 2021 20:26

OT18 написа:
Мисля,че сега вече се разбра кой от кой се е учил?. Колко пъти да повтаряме,че Бруно дойде в Локомотив като абсолютно непросветен във футбола треньор.Но сега всички видяха и се увериха,че този човек от футбол не разбира.И ако ЦСКА не го отстрани веднага рискува да изпадне в ситуация на неуправляем хаос,защото Бруно не знае а и не може да използва по правилен начин потенциала на футболистите.Поздравления за Сашо.Ако не беше този съдия победата щеше да бъде за Локомотив.

На кой успял треньор са тези думи? :)
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1160
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: 20 кръг/ ЦСКА-Локомотив ПД / 06.03.2021/ 17:30 ч.

Мнениеот redhooligan » 06 мар 2021 20:28

OT18 написа:
Мисля,че сега вече се разбра кой от кой се е учил?. Колко пъти да повтаряме,че Бруно дойде в Локомотив като абсолютно непросветен във футбола треньор.Но сега всички видяха и се увериха,че този човек от футбол не разбира.И ако ЦСКА не го отстрани веднага рискува да изпадне в ситуация на неуправляем хаос,защото Бруно не знае а и не може да използва по правилен начин потенциала на футболистите.Поздравления за Сашо.Ако не беше този съдия победата щеше да бъде за Локомотив.

Победата щяла да бъде за Локомотив! :shock:
Колко атаки имаха Локомотив този мач?
Колко владеене на топката имаха?
Една случайна греда на Илиев и толкова!
Струва ми се, че някои хора като не могат да се сетят какво да напишата и да го потвърдят с аргуемнти си пишат колкото да не заспят! Хайде малко по обективно и сериозно! Ако ви е само за спама си отидете във тема СПАМ и си пишете на воля!
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: 20 кръг/ ЦСКА-Локомотив ПД / 06.03.2021/ 17:30 ч.

Мнениеот Ozzimozzi » 06 мар 2021 20:28

krumeto написа:Крушарски отдавна каза, Акрапа да си помисли и да се приготви за игра срещу Локомотив. Изкара си яда!
Другото е, че ЦСКА - София нямат игра за шампиони. С два удара на мач, някога и без нито един, не се става шампион.

Не че сме постигнали някакъв качествен скок в играта, но мисля, че бяхме на 5 точки след Локомотив, когато Акрапович дойде в ЦСКА. В момента сме пред Локомотив. (за сега) ;)
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Plovdiv_1926
Мнения: 1228
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: 20 кръг/ ЦСКА-Локомотив ПД / 06.03.2021/ 17:30 ч.

Мнениеот Plovdiv_1926 » 06 мар 2021 20:33

Ozzimozzi написа:
Plovdiv_1926 написа:
Ozzimozzi написа:Каза че те (Локомотив) нямали амбиции да детронират Лудогорец и понеже ЦСКА имали такива амбиции, те трябвало да търсят победата и да съжаляват за загубените точки. Това ако не е васалско поведение, здраве му кажи!
И това ми бил футболста на годината! Какво да очакваме от другите български футболисти?!

А не го ли каза по отношение на онова парче Занев, което каза, че не знае какви амбиции за титла има Локомотив?

И накрая чертата е, че вашият бюджет е 5 пъти над нашия, на Лудогорец е 10 пъти над нашия. В тази връзка Митко каза, че не лети в облаците да се гони титла задължително.

Не го зная дали е слушал какво е коментирал Занев, но ако само заради това изтърси товеа, то още по зле зле за него. Занев каза, че Локомотив не са имали атаки към вратата, което си е вярно. Смешно е двукратният футболист N1 на България да няма амбиции да стане първи в България. Не зная дали можеш да проумееш това? :(
Все тая де! Заслужен резултат!

Вие, защото се скъсахте от атаки. Нашите две положения, в крайна сметка, бяха по-чисти от вашето 1, което Кайседо сам си изработи. Адски грозен мач между два еднотипни и горе-долу равностойни отбори. И малоумникът със свирката допълнително уби и малките наченки, които е имало за футбол преди двубоя.

Иначе за мен не е смешно- имаме всичко на всичко 14-15 играчи, абсурдно е да се биеш в гърдите как ще станеш шампион с тях. Може да се стекат така обстоятелствата, че да нямаш контузии и да станеш, но шансът е минимален. Да не говорим, че нямаш и резерви, които да обърнат мачове.

В момента вие сте на същото положение- уж имате по-голяма група играчи, ама на практика нямате почти никакви опции в центъра, отборът ви е супер дисбалансиран. Предателят изгони най-добрия ви креативен играч, който мачка в Гърция, махна и италианчето, което не ставаше де. Отделно нямате втори дефанзивен халф. Днес след ваденето на Тиаго на терена имахте всичко на всичко един халф в лицето на Юга. Той и при нас миналия сезон смените му, когато не е доволен от резултат, бяха такива, че тактиката ставаше 3-1-6, горе-долу, защото при нас халфбековете са по-скоро нападатели, отколкото защитници, с което е абсурдно да обърнеш мач.

Хубаво е да си мислите, че можете да станете шампиони, ама реалността е различна и ви удря в някакви моменти, като миналата седмица и днес.
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: 20 кръг/ ЦСКА-Локомотив ПД / 06.03.2021/ 17:30 ч.

Мнениеот TNT » 06 мар 2021 20:41

Топката се оказа изключително здрава.Предполагам,че е била изработена от...пича кожа. :lol: Въпреки бруталните действия спрямо нея,тя издържа и не се скъса.Може би от време на време променяше формата си,но като цяло издържа теста. :lol: :mrgreen:
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6757
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: 20 кръг/ ЦСКА-Локомотив ПД / 06.03.2021/ 17:30 ч.

Мнениеот soilwork » 06 мар 2021 20:43

С тази тактика срещу Локо и Тунчев??....Акрапа от мач на мач задълбава в дебрите на антифутбола. Дали с Бруно,Крушич, Белчо и останалите от трупата, всяка година по това време сдаваме багажа

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: 20 кръг/ ЦСКА-Локомотив ПД / 06.03.2021/ 17:30 ч.

Мнениеот Ozzimozzi » 06 мар 2021 20:47

Plovdiv_1926 написа:
Ozzimozzi написа:
Plovdiv_1926 написа:
Ozzimozzi написа:Каза че те (Локомотив) нямали амбиции да детронират Лудогорец и понеже ЦСКА имали такива амбиции, те трябвало да търсят победата и да съжаляват за загубените точки. Това ако не е васалско поведение, здраве му кажи!
И това ми бил футболста на годината! Какво да очакваме от другите български футболисти?!

А не го ли каза по отношение на онова парче Занев, което каза, че не знае какви амбиции за титла има Локомотив?

И накрая чертата е, че вашият бюджет е 5 пъти над нашия, на Лудогорец е 10 пъти над нашия. В тази връзка Митко каза, че не лети в облаците да се гони титла задължително.

Не го зная дали е слушал какво е коментирал Занев, но ако само заради това изтърси товеа, то още по зле зле за него. Занев каза, че Локомотив не са имали атаки към вратата, което си е вярно. Смешно е двукратният футболист N1 на България да няма амбиции да стане първи в България. Не зная дали можеш да проумееш това? :(
Все тая де! Заслужен резултат!

Вие, защото се скъсахте от атаки. Нашите две положения, в крайна сметка, бяха по-чисти от вашето 1, което Кайседо сам си изработи. Адски грозен мач между два еднотипни и горе-долу равностойни отбори. И малоумникът със свирката допълнително уби и малките наченки, които е имало за футбол преди двубоя.

Иначе за мен не е смешно- имаме всичко на всичко 14-15 играчи, абсурдно е да се биеш в гърдите как ще станеш шампион с тях. Може да се стекат така обстоятелствата, че да нямаш контузии и да станеш, но шансът е минимален. Да не говорим, че нямаш и резерви, които да обърнат мачове.

В момента вие сте на същото положение- уж имате по-голяма група играчи, ама на практика нямате почти никакви опции в центъра, отборът ви е супер дисбалансиран. Предателят изгони най-добрия ви креативен играч, който мачка в Гърция, махна и италианчето, което не ставаше де. Отделно нямате втори дефанзивен халф. Днес след ваденето на Тиаго на терена имахте всичко на всичко един халф в лицето на Юга. Той и при нас миналия сезон смените му, когато не е доволен от резултат, бяха такива, че тактиката ставаше 3-1-6, горе-долу, защото при нас халфбековете са по-скоро нападатели, отколкото защитници, с което е абсурдно да обърнеш мач.

Хубаво е да си мислите, че можете да станете шампиони, ама реалността е различна и ви удря в някакви моменти, като миналата седмица и днес.

Тук става дума за амбициите на футболист, който е определен за най-добрият в България. Феновете може да си имаме всякакви мнения. Аз също смятам, че сме далеч от Лудогорец, колкото и да ми се иска да не е така.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: 20 кръг/ ЦСКА-Локомотив ПД / 06.03.2021/ 17:30 ч.

Мнениеот Ozzimozzi » 06 мар 2021 20:48

TNT написа:Топката се оказа изключително здрава.Предполагам,че е била изработена от...пича кожа. :lol: Въпреки бруталните действия спрямо нея,тя издържа и не се скъса.Може би от време на време променяше формата си,но като цяло издържа теста. :lol: :mrgreen:

Следващият кръг ще покажете "как се праИ"! :)
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: 20 кръг/ ЦСКА-Локомотив ПД / 06.03.2021/ 17:30 ч.

Мнениеот шивача » 06 мар 2021 20:49

Лично за мен изиграхме добър мач.Локото цял мач риташе напред и квото стане. Липсваше ни гола, който няма кой да го изработи.
Според мен отбора тръгва нагоре и следват победи ;)
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

SPQP
Мнения: 45
Регистриран на: 21 авг 2015 10:00
Контакти:

Re: 20 кръг/ ЦСКА-Локомотив ПД / 06.03.2021/ 17:30 ч.

Мнениеот SPQP » 06 мар 2021 20:50

Ozzimozzi написа:Тук става дума за амбициите на футболист, който е определен за най-добрият в България. Феновете може да си имаме всякакви мнения. Аз също смятам, че сме далеч от Лудогорец, колкото и да ми се иска да не е така.


Да, Илиев заслужено е футболист на годината. И също така честно си признава, че в момента Локото не могат да се мерят с Лудогорец. Най-добрият футболист не означава най-добър отбор. Ако някой вижда нещо различно, освен признание, проблемът е в неговия телевизор.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 55 госта