19 кръг/Лудогорец - ЦСКА / 27.02.2021/ 15:00 ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3591
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: 19 кръг/Лудогорец - ЦСКА / 27.02.2021/ 15:00 ч.

Мнениеот danko_sot » 01 мар 2021 15:49

MASTER_COOL написа:С една дума, за какви шампионски амбиции говорим ???

В този отбор в момента има точно трима истински класни играчи : Мазику, Юга и Тиаго.
Всички останали средна ръка футболисти



[offtopic]E да бе, ама като бихме Рома не викахте така!!! 8-) А делиорманското отборче го правиха сандър в ЛЕ по това време ;)
Имаме, по точно имахме, кажи-речи равностоен състав на Лудогорец и не само по мое мнение, а на много футболни специалисти, преди началото на този полусезон имахме реален шанс да се сборим с разградчанското тимче за титлата.
Какво се случи след това?
Народът е казал като се обърне каруцата, причини много.
Да, вероятно тактиката на Бруно в този мач беше погрешна.
Да, може би мачовете с непретенциозни отбори в подготовката не бяха добро решение и оттам целия подготвителен период да не е бил възможно най-оптималния за доброто състояние на футболистите в началото на полусезона.
Ама каквото и да си говорим трудно някой ще ме убеди, че е нормално да почнем първенството с трима типични централни защитници при схема с трима такива като титуляри.
Трудно някой ще ме убеди, че е нормално да започнем първенството с трима вътрешни халфа (Юга, Жеферсон и Тиаго), от които единия преквалифициран бек (Жеферсон) при схема пак с трима полузащитници.
Трудно някой ще ме убеде, че е нормално в навечерието на първенството да дадем под наем най-важния ни играч и изключително важен за цялата ни игра във фаза "атака"- Али Соу.
Трудно някой ще ме убеди, че е нормално собственикът на отбора в началото на първенството, в което уж ще се борим за титлата, да каже без никакви предварителни индикации, че напуска отборът след края на сезона и е готов да предостави акциите на всеки, който желае.

Няма как това да не се отрази на играчи, на треньор, на целия щаб, та дори и на лелката, която чисти тоалетните, с извинение на Армията.

Така че кой квото иска да си говори, ако ще и да ме обвинят пак, че едва ли не бунтове подклаждам, ама аз просто си казвам мнението като свободен гражданин и фен и неслучайно има една приказка: "рибата се вмирисва откъм главата"[/offtopic]
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6036
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: 19 кръг/Лудогорец - ЦСКА / 27.02.2021/ 15:00 ч.

Мнениеот MASTER_COOL » 01 мар 2021 16:00

[offtopic]Данко,
Това е абсолютно така. Някак си се навързва вече пъзела и май "логичното" се случи онзи ден.
Виж моля те съставчето ми по - горе. Мисля, че с онази схема ще имаме и вариативност в предни позиции.
Но голямата беда си остават по трима-та ! (ТРИМА ЗАЩИТНИЦИ И ТРИМА ХАЛФА ) Наистина БЕЗУМИЕ :x :x :x[/offtopic]
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3591
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: 19 кръг/Лудогорец - ЦСКА / 27.02.2021/ 15:00 ч.

Мнениеот danko_sot » 01 мар 2021 16:11

[offtopic]Не е лоша, но аз Енрике не го харесвам. Бих поставил Пеняранда на негово място в твоята схема, а напред ще си е Кайседо.

И между другото Бруно не е толкоз виновен, че е объркал схемата, щото всеки може да обърка, а че си мълчи като ..... за липсите в тима и едва вчера намекна за проблемите. Ама то след дъжд- качулка. Даже разправяше на всеослушание, че щял да използва Мазику и Турицов като цз.[/offtopic]
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6036
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: 19 кръг/Лудогорец - ЦСКА / 27.02.2021/ 15:00 ч.

Мнениеот MASTER_COOL » 01 мар 2021 16:18

[offtopic]Цялата тъпотия се крие в това, че една седмица преди първенството си бяхме перфектни !
Нямаш право да си разбиеш така левашки отбора.
Антов трябваше да си ходи, ние там с Кох проблеми нямаме вече.
Въпроса е, че нямаш право едновременно да разкараш Белтраме и Санкаре и да не вземеш нищо ! Варела не го броя, този е парашутист.
Соу ще бъде компенсиран, но липсата на средна линия невъзможно !
Утре ще гледаме, от сега ви предупреждавам. Не е за хора със слаби нерви :oops:[/offtopic]
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта