21 кръг/Левски-ЦСКА / 15.02.2020 / 14:45 ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

peliforewer
Мнения: 9490
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: 21 кръг/Левски-ЦСКА / 15.02.2020 / 14:45 ч.

Мнениеот peliforewer » 16 фев 2020 12:47

hydetoshi написа:
Mitata написа:
hydetoshi написа:Реално двата отбора се самоубиват с подобни хиксове помежду си. Вчера мача завърши 0:0 за....Лудогорец.


За сините не знам, но ЦСКА се самоубива не с подобни хиксове, а с привличането на високоплатени безработни в техните държави футболисти, които се опитват да възродят кариерата си в България. Тези футболисти с нищо не качват класата на отбора, напротив, понижават я. Хем се лишаваме от възможността да развиваме българските таланти и ЦСКА да върви във възходяща линия, хем клубът влиза в луди харчове.

Ман Сити ги изхвърлиха от ШЛ за неспазване на финансовия феърплей. Аз не знам нашите отбори, какъв феърплей спазват, след като на практика нямат никакви приходи. Напъните на сините фенове, които едва ли ще продължат повече от месец не ги броим. Изобщо българския футбол работи по тежко сбъркан модел и освен към преминаване на аматьорски начала на играта с кадри от школите не виждам, как ще продължават вбъдеще нещата. Лудогорец се отличава от другите, но и при тях не се знае до кога.

Като дойде време онези 58 млн.лв да се връщат може и да му секне мерака на Домусчиев да плаща за един кух проект.Приказките за това че Лудогорец се самоиздържа е за наивници,ако играят постоянно в ШЛ може и да стане ,но поне засега бащицата налива здраво пари.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

peliforewer
Мнения: 9490
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: 21 кръг/Левски-ЦСКА / 15.02.2020 / 14:45 ч.

Мнениеот peliforewer » 16 фев 2020 12:53

gihuelo написа:Лични размисли за мача 24 часа след края му :)

1. Чиста дузпа за нас.
2. Малинов трябваше да бъде изгонен и не знам с какъв акъл Крушата го държа до края !
3. Антов с една грешка през целия мач , според мен трябва да се налага за ЦЗ заедно с Албентоса.
4.Много добър мач за Бикел ,това момче и вратар да го сложат сигурно няма да се изложи.
5.Че сме зле игрово е видно , но не можем да не ги похвалим ,че бяха излезли на кило кръв и метър кожа ! Аплодисменти за това ,дори и Тиам беше тих като агънце.
6.Евандро е с най-здравата глава в отбора , трима удари - един в болница, двама по 5 минути дишаха амоняк до тъчлинията :)
7. Имам желание да гледам малко по-често Юрич- според мен е добър играч и най-важното е за България е як като кон.
8. Монката е много голямо дразнителче и леко съжалявам ,че Малинката не му влезе както той си знае, доста леко го настъпи за неговите стандарти.
9. Лично аз останах с впечатление , че Занев и Крушата поне 3-4 пъти се караха за нещо.
10. Като видях шествието ,което идваше по Гурко си помислих ,че няма да се чуем ! Нищо подобно ,толкова тиха публика на Левски рядко съм виждал ,особено второто полувреме ,все едно ги нямаше.
11. Освен ,че не са ни вкарали гол вече десетина мача за друго няма какво да се хвалим.

Прибавям, измислени жълти картони на Антов и Юрич,несъществуващи 1-2 засади които спряха обещаващи атаки на ЦСКА.Всички са се вторачили в Малинов,а не се коментира Зетя за колко картона беше.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: 21 кръг/Левски-ЦСКА / 15.02.2020 / 14:45 ч.

Мнениеот hydetoshi » 16 фев 2020 12:55

peliforewer написа:Като дойде време онези 58 млн.лв да се връщат може и да му секне мерака на Домусчиев да плаща за един кух проект.Приказките за това че Лудогорец се самоиздържа е за наивници,ако играят постоянно в ШЛ може и да стане ,но поне засега бащицата налива здраво пари.

+1
Arsenal- a new era begins ! Again!...


Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: 21 кръг/Левски-ЦСКА / 15.02.2020 / 14:45 ч.

Мнениеот ralka_levskarka » 16 фев 2020 13:10

peliforewer написа:
gihuelo написа:Лични размисли за мача 24 часа след края му :)

1. Чиста дузпа за нас.
2. Малинов трябваше да бъде изгонен и не знам с какъв акъл Крушата го държа до края !
3. Антов с една грешка през целия мач , според мен трябва да се налага за ЦЗ заедно с Албентоса.
4.Много добър мач за Бикел ,това момче и вратар да го сложат сигурно няма да се изложи.
5.Че сме зле игрово е видно , но не можем да не ги похвалим ,че бяха излезли на кило кръв и метър кожа ! Аплодисменти за това ,дори и Тиам беше тих като агънце.
6.Евандро е с най-здравата глава в отбора , трима удари - един в болница, двама по 5 минути дишаха амоняк до тъчлинията :)
7. Имам желание да гледам малко по-често Юрич- според мен е добър играч и най-важното е за България е як като кон.
8. Монката е много голямо дразнителче и леко съжалявам ,че Малинката не му влезе както той си знае, доста леко го настъпи за неговите стандарти.
9. Лично аз останах с впечатление , че Занев и Крушата поне 3-4 пъти се караха за нещо.
10. Като видях шествието ,което идваше по Гурко си помислих ,че няма да се чуем ! Нищо подобно ,толкова тиха публика на Левски рядко съм виждал ,особено второто полувреме ,все едно ги нямаше.
11. Освен ,че не са ни вкарали гол вече десетина мача за друго няма какво да се хвалим.

Прибавям, измислени жълти картони на Антов и Юрич,несъществуващи 1-2 засади които спряха обещаващи атаки на ЦСКА.Всички са се вторачили в Малинов,а не се коментира Зетя за колко картона беше.

Ми нормално да се вторачим. Фала става в 19', преди всичките простотии, щото претенциите за дузпа са в 32. Ти как мислиш, ако в 19' останете с човек по-малко ще изкарате ли до 90 без да допуснете гол при положение, че при всяко центриране имаше карамболи?
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17590
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: 21 кръг/Левски-ЦСКА / 15.02.2020 / 14:45 ч.

Мнениеот pomiqrat » 16 фев 2020 13:16

hydetoshi написа:
peliforewer написа:Като дойде време онези 58 млн.лв да се връщат може и да му секне мерака на Домусчиев да плаща за един кух проект.Приказките за това че Лудогорец се самоиздържа е за наивници,ако играят постоянно в ШЛ може и да стане ,но поне засега бащицата налива здраво пари.

+1


Без да искат изтърваха срока да му поискат парите.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4232
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: 21 кръг/Левски-ЦСКА / 15.02.2020 / 14:45 ч.

Мнениеот LoveAndPeace » 16 фев 2020 13:28

peliforewer написа:
gihuelo написа:Лични размисли за мача 24 часа след края му :)

1. Чиста дузпа за нас.
Прибавям, измислени жълти картони на Антов и Юрич,несъществуващи 1-2 засади които спряха обещаващи атаки на ЦСКА.Всички са се вторачили в Малинов,а не се коментира Зетя за колко картона беше.

То пък и тая дузпа какво само я мъкнете :lol: само щеше да ви вбеси още повече Соу .....справка Разград

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: 21 кръг/Левски-ЦСКА / 15.02.2020 / 14:45 ч.

Мнениеот hydetoshi » 16 фев 2020 13:51

pomiqrat написа:
hydetoshi написа:
peliforewer написа:Като дойде време онези 58 млн.лв да се връщат може и да му секне мерака на Домусчиев да плаща за един кух проект.Приказките за това че Лудогорец се самоиздържа е за наивници,ако играят постоянно в ШЛ може и да стане ,но поне засега бащицата налива здраво пари.

+1


Без да искат изтърваха срока да му поискат парите.

В България срокове няма! Ако някой реши просто се прави нещо и те така.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3966
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: 21 кръг/Левски-ЦСКА / 15.02.2020 / 14:45 ч.

Мнениеот djd » 16 фев 2020 13:59

gihuelo написа:6. Евандро е с най-здравата глава в отбора , трима удари - един в болница, двама по 5 минути дишаха амоняк до тъчлинията :)

Това е един от най-съществените изводи от мача. :lol:
Предполагам, че вече няма да има кой да му скача при центриране. :mrgreen:

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3755
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: 21 кръг/Левски-ЦСКА / 15.02.2020 / 14:45 ч.

Мнениеот ivo55 » 16 фев 2020 14:14

В ситуацията Малинов - Славчев нашия стига пръв до топката и си играе с нея, докато на Славчев идиотския шпагат бе опасен и супер закъснял. Добре, че беше и некадърен, та реално плонжира под отдавна стигналия до нея и играл с топката Малинов, който просто се приземи на подложилия отдолу крака си син неадекватник. Ако се гледат стриктно правилата Славчев бе за картон за опасна игра. :idea:

Това бе едно от много неадекватни отсъждания на съдията Кибиков. Двама играчи влизат на шпагат за топката, той дава жълт картон на този, който я е стигнал пръв и е играл с нея. Просто защото другия е изревал, че го заболяло ... Явно при Кибиков вървят реването и симулациите.
Последна промяна от ivo55 на 16 фев 2020 14:32, променено общо 1 път.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 51 госта