34 кръг / Берое - ЦСКА / 2019-05-18 20:30ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
demon777
Мнения: 1591
Регистриран на: 03 мар 2010 22:55
Контакти:

Re: 34 кръг / Берое - ЦСКА / 2019-05-18 20:30ч.

Мнениеот demon777 » 18 май 2019 22:44

трябва да бием във вторник задължително


това днес ми беше най нервния мач. При маестрото не се защитавахме толкова.... мн нерви натроших

Черниускас играч на мача
Баскетболни припознавачи в синьо да не ми дават акъл.

goshev
Мнения: 1567
Регистриран на: 04 май 2019 11:34
Контакти:

Re: 34 кръг / Берое - ЦСКА / 2019-05-18 20:30ч.

Мнениеот goshev » 18 май 2019 22:46

Mitata написа:Изключително слабо второ полвреме. Нямахме точен пас напред.

Остави напред, ами въобще нямаха.За спирането на топката и неразбирателството, абе направо хаоса - нямам думи.

Kiril2681
Мнения: 1143
Регистриран на: 04 авг 2015 17:00

Re: 34 кръг / Берое - ЦСКА / 2019-05-18 20:30ч.

Мнениеот Kiril2681 » 18 май 2019 22:47

k_oleto написа:
Kiril2681 написа:Първенството ни е слабо, защото нямаме грандове! И ние, и сините, се разтреперваме когато "трябва" да бием. Това опира до психика и до манталитет - такъв, т.н. грандове НЯМАТ! Това е в следствие на много фактори, един от които е тази безумна 7 - 8 годишна доминация в зелено! Друг е неадекватното ръководене на ЦСКА и Левски, опита да бъдат "източвани" чрез , меко казано, съмнителни трансфери, опита тези два отбора да се борят помежду си, но не и срещу Лудогорец...и т.н. и т.н. Но това НЕ е от тази година - минлата година с какво беше по-силно първенството? С повечето странична подкрепа към "орлите"...сега, когато намаля...всичко лъсна


Стига бе!
Приеми, че напрежението е голямо. Не си бил шампион найсет години, имаш да скъсяваш разлика, а претендента е супер слаб.

Аз от тоя мач съм доволен. Но може хем да се бориш за шампион, хем да играеш красиво - това в последните 3-4 кръга

Да, бе Коле, абсолютно съм съгласен с теб, мисля по същия начин, обаче идват некви чернички, които са играли само в средняшки отбори, когато имаш 3 българи в състава, които знаят за какво иде реч, просто...мнозиството печели
от Kris_men2000 » 31 юли 2019 00:31

Целият проблем на Левски не е в ръководството или в славинизацията а в това , че 90% от феновете са тъпи като магарета и грам не разбират от футбол

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: 34 кръг / Берое - ЦСКА / 2019-05-18 20:30ч.

Мнениеот Ozzimozzi » 18 май 2019 22:49

goshev написа:
Mitata написа:Изключително слабо второ полвреме. Нямахме точен пас напред.

Остави напред, ами въобще нямаха.За спирането на топката и неразбирателството, абе направо хаоса - нямам думи.

Само ще допълня, че заради некадърност профукахме няколко много добри ситуации за контраатаки. Много брак!
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: 34 кръг / Берое - ЦСКА / 2019-05-18 20:30ч.

Мнениеот k_oleto » 18 май 2019 22:50

Kiril2681 написа:
k_oleto написа:
Kiril2681 написа:Първенството ни е слабо, защото нямаме грандове! И ние, и сините, се разтреперваме когато "трябва" да бием. Това опира до психика и до манталитет - такъв, т.н. грандове НЯМАТ! Това е в следствие на много фактори, един от които е тази безумна 7 - 8 годишна доминация в зелено! Друг е неадекватното ръководене на ЦСКА и Левски, опита да бъдат "източвани" чрез , меко казано, съмнителни трансфери, опита тези два отбора да се борят помежду си, но не и срещу Лудогорец...и т.н. и т.н. Но това НЕ е от тази година - минлата година с какво беше по-силно първенството? С повечето странична подкрепа към "орлите"...сега, когато намаля...всичко лъсна


Стига бе!
Приеми, че напрежението е голямо. Не си бил шампион найсет години, имаш да скъсяваш разлика, а претендента е супер слаб.

Аз от тоя мач съм доволен. Но може хем да се бориш за шампион, хем да играеш красиво - това в последните 3-4 кръга

Да, бе Коле, абсолютно съм съгласен с теб, мисля по същия начин, обаче идват некви чернички, които са играли само в средняшки отбори, когато имаш 3 българи в състава, които знаят за какво иде реч, просто...мнозиството печели



Какво общо има темата и мнението ми с изсказването ти ? Моля да ми обясниш ?

Kiril2681
Мнения: 1143
Регистриран на: 04 авг 2015 17:00

Re: 34 кръг / Берое - ЦСКА / 2019-05-18 20:30ч.

Мнениеот Kiril2681 » 18 май 2019 22:57

k_oleto написа:
Kiril2681 написа:
k_oleto написа:
Kiril2681 написа:Първенството ни е слабо, защото нямаме грандове! И ние, и сините, се разтреперваме когато "трябва" да бием. Това опира до психика и до манталитет - такъв, т.н. грандове НЯМАТ! Това е в следствие на много фактори, един от които е тази безумна 7 - 8 годишна доминация в зелено! Друг е неадекватното ръководене на ЦСКА и Левски, опита да бъдат "източвани" чрез , меко казано, съмнителни трансфери, опита тези два отбора да се борят помежду си, но не и срещу Лудогорец...и т.н. и т.н. Но това НЕ е от тази година - минлата година с какво беше по-силно първенството? С повечето странична подкрепа към "орлите"...сега, когато намаля...всичко лъсна


Стига бе!
Приеми, че напрежението е голямо. Не си бил шампион найсет години, имаш да скъсяваш разлика, а претендента е супер слаб.

Аз от тоя мач съм доволен. Но може хем да се бориш за шампион, хем да играеш красиво - това в последните 3-4 кръга

Да, бе Коле, абсолютно съм съгласен с теб, мисля по същия начин, обаче идват некви чернички, които са играли само в средняшки отбори, когато имаш 3 българи в състава, които знаят за какво иде реч, просто...мнозиството печели



Какво общо има темата и мнението ми с изсказването ти ? Моля да ми обясниш ?

Казвам, че аз също съм доволен от резултата на този мач, искам да се играе красиво, но не връщам и такава победа. Осовен това казвам, че ЦСКА и Левски губят идентичността си на грандове, защото ИГРАЧИТЕ, които играят в тях, в голяма част, нямат идея за какво иде реч, те НЕ ЗНАЯТ какво е да играят в грандове. Доволни са , че могат да изклатят 1-2 пъти някой отбор и толкова! Отделно ние нямаме и елементарна физ.подготовка! Това казах! Ако нещо не си разбрал, грешката е моя - още съм под впечатление на мача и имам прекалено много мисли - съжалявам!
от Kris_men2000 » 31 юли 2019 00:31

Целият проблем на Левски не е в ръководството или в славинизацията а в това , че 90% от феновете са тъпи като магарета и грам не разбират от футбол

goshev
Мнения: 1567
Регистриран на: 04 май 2019 11:34
Контакти:

Re: 34 кръг / Берое - ЦСКА / 2019-05-18 20:30ч.

Мнениеот goshev » 18 май 2019 22:58

Соу все едно е друг футболист.Преди беше комбинативен и отборен играч, сега за щяло и нещяло я кюска към вратата.

На линия
Mitata
Мнения: 6651
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: 34 кръг / Берое - ЦСКА / 2019-05-18 20:30ч.

Мнениеот Mitata » 18 май 2019 23:01

goshev написа:Соу все едно е друг футболист.Преди беше комбинативен и отборен играч, сега за щяло и нещяло я кюска към вратата.


Имам усещането, че Джеси му влияе негативно. Тоя вече се има за футболист на "вълците", и то без да играе нещо.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

reddevil80
Мнения: 133
Регистриран на: 13 мар 2018 19:29
Контакти:

Re: 34 кръг / Берое - ЦСКА / 2019-05-18 20:30ч.

Мнениеот reddevil80 » 18 май 2019 23:01

ЦСКА-София, някак си има шанс за титлата, след поредната победа постигната някак си! :)
от 30 години гледам БГ футбол, но така и не съм видял титла на отбор на Гриша Ганчев, спечелена по честен път с убедителна игра, без приятелски отборчета, с блокиращи футболистчета, без хванати съдиии всичко онова, което да ни убеди.

На линия
Mitata
Мнения: 6651
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: 34 кръг / Берое - ЦСКА / 2019-05-18 20:30ч.

Мнениеот Mitata » 18 май 2019 23:04

reddevil80 написа:ЦСКА-София, някак си има шанс за титлата, след поредната победа постигната някак си! :)


Разбрахме. И без мнението на фенове на други отбори е ясно, че сме слабички.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Mitata и 11 госта