Летен трансферен прозорец и контроли 2019-2020 г.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

paci_paci
Мнения: 132
Регистриран на: 05 ное 2009 22:18
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2019-2020г.

Мнениеот paci_paci » 10 май 2019 16:13

Преди играчите трябва кондиционен.Това трябва да ни е най-големия трансфер.Каква полза от добри играчи които
издържат до 60мин.Пресен пример английските отбори ръгане 90мин. без задъхване.После и бай Стамен да дойде все
е лесно.Лудогорец така стваха шампиони да не мислите че Комоци е мега звезда,извън лудите е пулна дупка.Добър
кондиционен с добра химия и си шампион на ППЛ с който отбор искаш.
Неделев не е за ЦСКА два мача статист в стил Бербатов и публиката го е емнала.

goshev
Мнения: 1560
Регистриран на: 04 май 2019 11:34
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2019-2020г.

Мнениеот goshev » 10 май 2019 18:23

Стига вече с Неделев, догодина като го "взимаме" за пореден път пак ще си почешем пръстите. :lol:

Потребителски аватар
skabrin
Мнения: 540
Регистриран на: 29 май 2015 08:47

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2019-2020г.

Мнениеот skabrin » 10 май 2019 19:31

Цецо Чука написа:
angelofdeath написа:Неделев явно го е страх от София и големите отгорности, затова отказва.


Вие кои сте? ...
2 милиона евро имате ли за ТОДОР НЕДЕЛЕВ? :shock: :shock: :shock:

Тва все едно да се опитваш да свалиш некоя мацка, само дето тя вече си има гадже и няма никакъв интерес към тебе и ти я плюеш, щото видиш ли не иска да тръгне с тебе.
Ми не си и интересен бе! Нямаш какво да предложиш! И тя си обича нейния пич, бахти, толкова ли е трудно да се разбере...

[offtopic]За тия пари, трябва да е бая влюбена, за да не приеме. ;)
По-скоро е обратният случай. Мама и тати са й казали, че е много вървежна и никой не я взима, защото всички са бедняци и при баба на село й е най-добре. :)[/offtopic]
Не е възпитано да псуваш дебилите. Пожелай им приятен ден и се надявай да те разберат правилно.

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2019-2020г.

Мнениеот trokadero_ » 14 май 2019 09:35

Бодуров изваден от състава заради отказ да преподпише?

Капитанът на ЦСКА-София Николай Бодуров няма да играе за отбора до края на сезона, твърди "Меридиан мач". От “Армията” обявиха, че причината за това е контузия, която мори защитника и не му позволява да тренира. Според слуховете от Борисовата градина обаче причината бранителят на де е в състава е съвсем различна. Изглежда става дума за познатата не само в България треньорска или по-точно в случая - шефска травма. В основата й е примамлива оферта за Бодуров от клуб от Казахстан. Именно тя го е накарала да не преподписва контракта си с ЦСКА-София, който изтича през лятото.



Дали :idea:

goshev
Мнения: 1560
Регистриран на: 04 май 2019 11:34
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2019-2020г.

Мнениеот goshev » 14 май 2019 12:35

В края на кариерата си що да не изкара някой лев повече.Нормално е за футболист, ако въобще е истина.

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2019-2020г.

Мнениеот trokadero_ » 14 май 2019 17:04

Капитанът на ЦСКА Николай Бодуров категорично опроверга неверните информации в някои медии, че има проблеми с клуба.

“Искам да уверя всички фенове на армейците, че писанията за мен из разни сайтове и сайтчета са големи лъжи. Направо недоумявам как така някой с лека ръка си измисля подобни небивалици. Осъзнавам, че се прави умишлено и с цел, но поне една вярна дума да имаше... Първо, не играх в мача с Лудогорец заради неприятна травма. Ръководството и лекарският щаб направиха всичко необходимо да съм на линия. То не бяха процедури, инжекции.... На мен пък направо ми се плачеше от яд, че ще пропусна срещата, но понякога просто нещата не зависят от теб самия, въпреки голямото ти желание. За самата среща помолих треньорите да съм на пейката, за да мога да съм близо до отбора и да окуражавам момчетата. В момента тренирам с тима на облекчен режим и щабът преценява до каква степен да ме натоварва. Надявам се тези болки скоро да отшумят и да взема участие в някой от предстоящите мачове. Пълна глупост е също така, че имам разногласия с ръководството и са ме “забили" на пейката заради неподписан договор. Моят договор с клуба е за още една година, до юни 2020-та, така че аз съм концентриран и спокоен за моето бъдеще. Нито мисля да бягам, нито разглеждам оферти за трансфери... Докато има теоретичен шанс няма да се откажем да се борим за титлата. Това е истината, другото са съчинения по картинки от интриганти и “доброжелатели" на ЦСКА”.


!!!!!

goshev
Мнения: 1560
Регистриран на: 04 май 2019 11:34
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2019-2020г.

Мнениеот goshev » 14 май 2019 22:37

И да беше отишъл някъде нямаше да се просълзя.Трябва ни нов отбор селекциониран по нови критерии плюс 4-5 от българчетата и Соу.
п.п. Енрике влиза в българчетата. :)

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2019-2020г.

Мнениеот CaptainBertorelli » 15 май 2019 21:10

Днес се видя, защо няма смисъл от напъни за Тошко Неделев. Нас ни разката, а днес го нямаше. Много талант, но много непостоянен.
Хайл Мусолини

Mitata
Мнения: 6648
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2019-2020г.

Мнениеот Mitata » 15 май 2019 21:24

Тоя Акрапович разбира играта.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Kiril2681
Мнения: 1143
Регистриран на: 04 авг 2015 17:00

Re: Летен трансферен прозорец и контроли 2019-2020г.

Мнениеот Kiril2681 » 15 май 2019 22:03

И този Езе я разбира! Ама е безмислено да говорим за всеки, който направи що годе добър мач. За Неделев съм съгласен - там си му е мястото, един мач играе, един почива :) така и аз мога....ако можех да играя :) Акрапович доказа какво е балкански инат - плюха го в началото, имаха много ужасни мачове, падаха яко, но успя - с инат, с постоянство и с подкрепата на Крушата! Езе ще ни свърши работа - това по темата! :)
от Kris_men2000 » 31 юли 2019 00:31

Целият проблем на Левски не е в ръководството или в славинизацията а в това , че 90% от феновете са тъпи като магарета и грам не разбират от футбол


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта