КБ/ Ботев(Пловдив)- ЦСКА / 17.04.2019г. 19:00ч. 3:2 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: КБ/ Ботев(Пловдив)- ЦСКА / 17.04.2019г. 19:00ч.

Мнениеот kiril.a.d » 15 апр 2019 22:52

Според мен, мачът е 0:0! - и ние ще се приберем...Любо го видя този вариант ;)...Ботев ще напъва...и ако се оголят, гол за нас!
Нямаме друга игра, пред вид отбора, картоните, контузиите...
НО, ще кажа, че дори Любо може да изиграе тази схема на игра, по-добре от Нестор Йевтич!
Важен е ответния мач в София, както и с Лудогорец!
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

11_best
Мнения: 754
Регистриран на: 04 май 2009 14:25
Контакти:

Re: КБ/ Ботев(Пловдив)- ЦСКА / 17.04.2019г. 19:00ч.

Мнениеот 11_best » 15 апр 2019 23:48

От тримата бразилци само двама ще са в групата, при дефицит в предни позиции не вярвам Жеферсон да играе. Соу (много ми харесва отношението му към играта/професията) получи кратка почивка срещу Берое и ако няма картони и контузии ще е в групата и в четирите мача до края на следващата седмица.
То за това в ротация много зависим от Джеси - има европейски паспорт и е показал, че я може тая игра, стига да иска. Но беше извън групата последния мач - или е бил контузен, или не е тренирал добре, а най-вероятно е зачеркнат с дебелия фулмастер.
Проблемът е, че точно Жеферсон и Джеси май си пазят краката за следващия сезон... Трябваше някой свободен агент през зимата, та дори и с договор до края на сезона.

kanar76
Мнения: 633
Регистриран на: 07 мар 2014 15:57
Контакти:

Re: КБ/ Ботев(Пловдив)- ЦСКА / 17.04.2019г. 19:00ч.

Мнениеот kanar76 » 16 апр 2019 10:11

Ако Ботев имаха за треньор, човек като Любо Пенев щях да съм сигурен в победата. С този страхлив треньор ще е трудно. Най-вероятен .Х.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13757
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: КБ/ Ботев(Пловдив)- ЦСКА / 17.04.2019г. 19:00ч.

Мнениеот Red_Neck » 16 апр 2019 11:32

Този полуфинал ще се реши на Армията!

Белия ще дебне, а Любо няма причина да се хвърля. Очаквам позиционен, турнирен футбол от двата отбора.
0:0/1:1, освен ако някоя груба грешка в началото(съдийска или на един от двата отбора) не отвори мача.
Мисля, че Стойчо ще започне на десния бек. За левия съм раздвоен - ако Любо мисли да използва Бикел на бека срещу подуянци, Жеферсон ще започне този мач, ... иначе Ляската. В такъв случай, в средата на защита ще трябва един измежду Бодуров и Томаш да започне мача. Щеше ми се Перейра да получи още един шанс, но явно крайно странния автогол му изяде главата.
Антов най-вероятно ще започне пред двамата ЦЗ.
Тиаго най-вероятно ще получи почивка и това е отлична възможност Джеси да започне зад нападателя/ите.
Мисля, че Соу също ще започне титуляр.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
sss1912
Мнения: 390
Регистриран на: 03 окт 2017 11:26
Контакти:

Re: КБ/ Ботев(Пловдив)- ЦСКА / 17.04.2019г. 19:00ч.

Мнениеот sss1912 » 16 апр 2019 12:03

Red_Neck написа:Този полуфинал ще се реши на Армията!

Белия ще дебне, а Любо няма причина да се хвърля. Очаквам позиционен, турнирен футбол от двата отбора.
0:0/1:1, освен ако някоя груба грешка в началото(съдийска или на един от двата отбора) не отвори мача.
Мисля, че Стойчо ще започне на десния бек. За левия съм раздвоен - ако Любо мисли да използва Бикел на бека срещу подуянци, Жеферсон ще започне този мач, ... иначе Ляската. В такъв случай, в средата на защита ще трябва един измежду Бодуров и Томаш да започне мача. Щеше ми се Перейра да получи още един шанс, но явно крайно странния автогол му изяде главата.
Антов най-вероятно ще започне пред двамата ЦЗ.
Тиаго най-вероятно ще получи почивка и това е отлична възможност Джеси да започне зад нападателя/ите.
Мисля, че Соу също ще започне титуляр.

Белия ще дебне ако разбира от това какво дебне.По-вероятно да седи безучастно край тъча и да гледа като напикано дете майка си.


Kiril2681
Мнения: 1143
Регистриран на: 04 авг 2015 17:00

Re: КБ/ Ботев(Пловдив)- ЦСКА / 17.04.2019г. 19:00ч.

Мнениеот Kiril2681 » 16 апр 2019 12:20

Този мач зависи от състава, с който ще излезе Любо - нямаме 20 равностойни футболисти, нямаме и възможност да играем събота-събота, затова трябва да се ротира. Въпросът е доколко? Лично мнение ми е, че ако излезем със Стойчо и Лясков като бекове, ще загубим мача. Едно 1-1 ми се върти, ама яко се върти....не знам може да е от водката :) ...и аз да се въртя, а не 1-1 :)
от Kris_men2000 » 31 юли 2019 00:31

Целият проблем на Левски не е в ръководството или в славинизацията а в това , че 90% от феновете са тъпи като магарета и грам не разбират от футбол

vayk
Мнения: 534
Регистриран на: 24 сеп 2009 22:24
Контакти:

Re: КБ/ Ботев(Пловдив)- ЦСКА / 17.04.2019г. 19:00ч.

Мнениеот vayk » 16 апр 2019 14:56

С оглед на крайно тежката програма, която се задава - 3 възлови мача за една седмица, ще трябва да си разпределим внимателно силите. нямаме особени възможности за ротации, така че голяма част от наличните играчи ще трябва да играят над върха на възможностите си за да успеем и на двата фронта - първенство и купа. за мен ще е почти непосилно това да се случи, затова по-добрия вариант е да хвърлим всички сили за купата, а в шампионата каквото стане.

волфи
Мнения: 109
Регистриран на: 10 дек 2013 19:13
Контакти:

Re: КБ/ Ботев(Пловдив)- ЦСКА / 17.04.2019г. 19:00ч.

Мнениеот волфи » 16 апр 2019 19:23

Според мен трябва да загърбим тоя мач и физическата и психическа подготовка на играчите да се концентрира към мача с Левски. Просто няма как иначе, тук ако хвърлим много сили, другия мач го пиши бегАл. Просто ще е срамота да паднем от Левски с онея гейчовци в състава (Горанката и прочее).

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: КБ/ Ботев(Пловдив)- ЦСКА / 17.04.2019г. 19:00ч.

Мнениеот k_oleto » 16 апр 2019 19:27

волфи написа:Според мен трябва да загърбим тоя мач и физическата и психическа подготовка на играчите да се концентрира към мача с Левски. Просто няма как иначе, тук ако хвърлим много сили, другия мач го пиши бегАл. Просто ще е срамота да паднем от Левски с онея гейчовци в състава (Горанката и прочее).


трябва да го вземем мача убедително. Бием и компанията на Горанката, а след това почиваме в реванша. Т.е два мача на макс и почиваме....


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта