28 кръг / Лудогорец-ЦСКА / 2019-04-06 17:15ч. 0:0 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Mitata
Мнения: 6648
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: 28 кръг / Лудогорец-ЦСКА / 2019-04-06 17:15ч.

Мнениеот Mitata » 06 апр 2019 23:34

CSKA 78 написа:
Неправилен извод си си направил! Ние сме ЦСКА, както ни напомни наскоро Пенев и се борим до последно! И в двата мача се хвърлихме за победа, но във вторият не ни достигнаха силите, нямахме и късмет може би, както и вратарят им направи много силен мач! Та ще се борим до последно за всичко, което можем да спечелим!

ПП А да си пестим силите за един мач за сметка на друг, това ще е друг отбор, а не ЦСКА! :) ;)


Времето ще покаже дали изводът ми е неправилен. След мача в сряда бях очарован от играта на ЦСКА, но днессе видя, че кондиционното състояние на футболистите ни е под всякаква критика, което ме кара да намаля очакванията към този отбор.

Дано момчетата в червено ме опровергаят!
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: 28 кръг / Лудогорец-ЦСКА / 2019-04-06 17:15ч.

Мнениеот Kris_men2000 » 06 апр 2019 23:41

Яко като гледам тази седмица последните два кръга в дриша лига се играе много яко. ТОТО с главен герой Божков и сие. Всички отбори са в ТОТО играта без изключение.
Всичко е.ясно в класирането и до края ще се играе брутално евро ТОТО в стил Божков
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: 28 кръг / Лудогорец-ЦСКА / 2019-04-06 17:15ч.

Мнениеот Ozzimozzi » 06 апр 2019 23:47

Kris_men2000 написа:Яко като гледам тази седмица последните два кръга в дриша лига се играе много яко. ТОТО с главен герой Божков и сие. Всички отбори са в ТОТО играта без изключение.
Всичко е.ясно в класирането и до края ще се играе брутално евро ТОТО в стил Божков

Светни ме как ще се развие шампионата, та да изкарам някой лев! За втората осмица имаш ли информация?
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3748
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: 28 кръг / Лудогорец-ЦСКА / 2019-04-06 17:15ч.

Мнениеот ivo55 » 07 апр 2019 00:14

Защо му обръщаш внимание на този шут. Преди мача говореше за 7:1. Сега пък тото. Обикаля темите да плямпа и да ги цапа с глупости.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

MarianDimitrov
Мнения: 342
Регистриран на: 28 апр 2018 17:14
Контакти:

Re: 28 кръг / Лудогорец-ЦСКА / 2019-04-06 17:15ч.

Мнениеот MarianDimitrov » 07 апр 2019 02:58

Kris_men2000 написа:Яко като гледам тази седмица последните два кръга в дриша лига се играе много яко. ТОТО с главен герой Божков и сие. Всички отбори са в ТОТО играта без изключение.
Всичко е.ясно в класирането и до края ще се играе брутално евро ТОТО в стил Божков

Всичко е разработка на военните !
Велик ЦСКА !

MarianDimitrov
Мнения: 342
Регистриран на: 28 апр 2018 17:14
Контакти:

Re: 28 кръг / Лудогорец-ЦСКА / 2019-04-06 17:15ч.

Мнениеот MarianDimitrov » 07 апр 2019 03:06

Я слезте малко на земята ! ЦСКА имахме мач преди 3 дни, отстраняваме Лудогорец за купата на техен терен, днес играем пак срещу тях, като гости завършваме равен и взимаме точка, като гост на Лудогорец и някои от феновете на ЦСКА са разочаровани !? Вие сериозно ли ? Я се осъзнайте малко ! И в двата мача, играхме много добре ! А когато гола им беше непризнат, защото беше от очевидна засада, феновете на Лудогорец, започнаха да скандират "Мафия, мафия..." Разбира се, че са мафия БФС ! Как може да не се признае гол от засада на Лудогорец !? Направо си бяха ощетени !
Велик ЦСКА !

gihuelo
Мнения: 5668
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: 28 кръг / Лудогорец-ЦСКА / 2019-04-06 17:15ч.

Мнениеот gihuelo » 07 апр 2019 08:06

Имам усещането ,че кака Сиса е минала от Лудогорец :)

Mitata
Мнения: 6648
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: 28 кръг / Лудогорец-ЦСКА / 2019-04-06 17:15ч.

Мнениеот Mitata » 07 апр 2019 09:12

MarianDimitrov написа:Я слезте малко на земята ! ЦСКА имахме мач преди 3 дни, отстраняваме Лудогорец за купата на техен терен, днес играем пак срещу тях, като гости завършваме равен и взимаме точка, като гост на Лудогорец и някои от феновете на ЦСКА са разочаровани !? Вие сериозно ли ? Я се осъзнайте малко ! И в двата мача, играхме много добре ! А когато гола им беше непризнат, защото беше от очевидна засада, феновете на Лудогорец, започнаха да скандират "Мафия, мафия..." Разбира се, че са мафия БФС ! Как може да не се признае гол от засада на Лудогорец !? Направо си бяха ощетени !


Изхождам от тезата, че ние сме ЦСКА и трябва да гоним по-високи цели, не да се задоволяваме с незначителни резултати. А и в сряда показахме, че я можем тази игра. Вчера като изключим първите 20 минути бяхме далеч от истината. Умората си каза тежката дума, както липсата на Енрике и Бикел, включването в игра на извънредно нестабилния Жеферсон.

След вчерашното равенство шансовете за титлата са на страната на Лудогорец, ако днес Левски спечели, сините също се включват в борбата за титлата като шансовете са съответно от порядъка на 60:30:10. Ако вчера ЦСКА бе взел трите точки ние щяхме да сме с най-големи шансове.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13743
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: 28 кръг / Лудогорец-ЦСКА / 2019-04-06 17:15ч.

Мнениеот Red_Neck » 07 апр 2019 09:55

ivo55 написа:Мен още нещо ми е интересно - дали Джеси ще реши в мачовете до края да "влезе в боя". За сега гледа отстрани и все едно го е страх. Според мен вероятно го е срам да си гледа съотборниците в очите напоследък, като гледа какво правят. Ако е в състояние да си направи трезва самооценка.

Джеси става само за ротации и НЕ на крилото!
Много муден, пести дефанзивно и прави един читав мач от 5!
Има безспорни качества, но определено не е за този отбор! Един А. Георгиев щеше да е 5 пъти по-полезен от него на крилото. За Меркадо да не говорим....
Дано разкараме Джеси за едни къси пари лятото.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Mitata
Мнения: 6648
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: 28 кръг / Лудогорец-ЦСКА / 2019-04-06 17:15ч.

Мнениеот Mitata » 07 апр 2019 10:21

Red_Neck написа:
ivo55 написа:Мен още нещо ми е интересно - дали Джеси ще реши в мачовете до края да "влезе в боя". За сега гледа отстрани и все едно го е страх. Според мен вероятно го е срам да си гледа съотборниците в очите напоследък, като гледа какво правят. Ако е в състояние да си направи трезва самооценка.

Джеси става само за ротации и НЕ на крилото!
Много муден, пести дефанзивно и прави един читав мач от 5!
Има безспорни качества, но определено не е за този отбор! Един А. Георгиев щеше да е 5 пъти по-полезен от него на крилото. За Меркадо да не говорим....
Дано разкараме Джеси за едни къси пари лятото.


Джеси играе добре в двубои с отбори до средата на таблицата. Има техника, но го мързи, не рискува. Любо показа отношението си към него.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта