28 кръг / Лудогорец-ЦСКА / 2019-04-06 17:15ч. 0:0 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Mitata
Мнения: 6651
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: 28 кръг / Лудогорец-ЦСКА / 2019-04-06 17:15ч.

Мнениеот Mitata » 06 апр 2019 22:27

Red Warrior написа:
Mitata написа:
Red Warrior написа:Не знам как са ни скрили топката според Петричев, но освен от засада и 20 мача да бяхме играли на Лудогорец арена гол нямаше да ни вкарат. Второто полувреме превес взе химията на "Хювефарма". Не ви ли прави впечатление, че за допинг контрол скоро и дума не се е казвало? Иначе беше ясно, че зелените ще ни натискат отляво на защитата през 90% от мача както стана. Но виновни са ръководството на ЦСКА. Архивите са живи и там съм писал още есента, че Джон Смит не става за ЦСКА и имаме нужда дори не от един, а два леви бека. Поздрави за Любо Пенев!


Не разбирам защо химията на Разград да е по-добра от тази на ЦСКА, още повече че доскоро кондиционен ни бе германецът Нойберт.

Все пак Кирето с амфетки си вади хляба. Оставам с впечатлението, че си недоволен от резултата, но мога да ти кажа, че зелените са поне класа над нашите футболисти, като само треньора ни компенсира, и от двата мача на техен терен - ЦСКА трябва да е МНОГО по-доволен, ако гледаме реално на нещата. Само виж, кои ни бяха резервите. Няма да ти отнеме много време да погледнеш списъка.


Изхождам от тезата, че ние сме ЦСКА и трябва да гоним по-високи цели, не да се задоволяваме с купата на страната.

Резултатът днес не е лош, но предвид показаното от нашите футболисти в сряда и недобрата форма на отбора от Разград, победата бе задължителна, за да имаме значително по-големи шансове за титлата. Сега делиорманци ще получат импулс от днешния мач, още повече че през второто полувреме ни надиграха напълно. Ние се налага да разчитаме на чужда помощ, защото надали ще вземем и 8-те останали шампионатни мача. Да не забравяме, че предстоят и дватежки мача с Ботев... При тази къса скамейка не знам дали ще ни стигнат силите.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: 28 кръг / Лудогорец-ЦСКА / 2019-04-06 17:15ч.

Мнениеот Red Warrior » 06 апр 2019 22:34

Ами ти сам стигаш до отговора - къса скамейка. Аз добавям и свободни агенти, а не бекове за 2 млн. Закъсняла треньорска смяна и липса на селекция. Човек трябва да е реалист. Иначе и аз си търся хем хубава, хем девствена, ама няма. ;)
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Mitata
Мнения: 6651
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: 28 кръг / Лудогорец-ЦСКА / 2019-04-06 17:15ч.

Мнениеот Mitata » 06 апр 2019 22:41

Red Warrior написа:Ами ти сам стигаш до отговора - къса скамейка. Аз добавям и свободни агенти, а не бекове за 2 млн. Закъсняла треньорска смяна и липса на селекция. Човек трябва да е реалист. Иначе и аз си търся хем хубава, хем девствена, ама няма. ;)


Късата скамейка и очевадните проблеми с кондиционното състояние ограничават възможностите ни, никой не оспорва. Фактът, че се хвърлихме здраво в мача за купата, а днес бяхме бледа сянка, подсказва, че титлата е отписана и ще се гони купата. Ако в сряда бяхме играли лежерно, без значение изхода на двубоя, а днес бяхме спечелии с добра игра, щеше да е съвсем друго.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10179
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: 28 кръг / Лудогорец-ЦСКА / 2019-04-06 17:15ч.

Мнениеот CSKA 78 » 06 апр 2019 22:58

Mitata написа:Късата скамейка и очевадните проблеми с кондиционното състояние ограничават възможностите ни, никой не оспорва. Фактът, че се хвърлихме здраво в мача за купата, а днес бяхме бледа сянка, подсказва, че титлата е отписана и ще се гони купата. Ако в сряда бяхме играли лежерно, без значение изхода на двубоя, а днес бяхме спечелии с добра игра, щеше да е съвсем друго.



Ти сериозно ли си мислиш, че днес не се хвърлихме за победа?! Може би, защото не се хвърлихме за победа, заради това вратарят на делиорманци е избран за играч на мача?! :lol:
Видно беше, че през второто полувреме бяхме много изморени, и не можехме да пресираме, както през първия мач за КБ! Мисля, че това трябва да ти е достатъчно!
Има още 8 мача до края на първенството, и има още къде да бъдат изгубени точки от Лудогорец! Ние също можем да загубим точки някъде, но титлата ще бъде решена на "Армията"!
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3966
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: 28 кръг / Лудогорец-ЦСКА / 2019-04-06 17:15ч.

Мнениеот djd » 06 апр 2019 23:03

Ние си имахме 4 чисти положения преди те изобщо да могат да припарят до вратата ни. Проблемът е слабата форма на нашите. През втората част нашите отпаднаха, а делиорманци се събудиха. Но ако си бяхме вкарали положенията, те щяха да се изнервят и мача беше наш. Явно в предни позиции ни трябват хора с по-добра техника и реализаторски умения.

Mitata
Мнения: 6651
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: 28 кръг / Лудогорец-ЦСКА / 2019-04-06 17:15ч.

Мнениеот Mitata » 06 апр 2019 23:11

CSKA 78 написа:
Mitata написа:Късата скамейка и очевадните проблеми с кондиционното състояние ограничават възможностите ни, никой не оспорва. Фактът, че се хвърлихме здраво в мача за купата, а днес бяхме бледа сянка, подсказва, че титлата е отписана и ще се гони купата. Ако в сряда бяхме играли лежерно, без значение изхода на двубоя, а днес бяхме спечелии с добра игра, щеше да е съвсем друго.



Ти сериозно ли си мислиш, че днес не се хвърлихме за победа?! Може би, защото не се хвърлихме за победа, заради това вратарят на делиорманци е избран за играч на мача?! :lol:
Видно беше, че през второто полувреме бяхме много изморени, и не можехме да пресираме, както през първия мач за КБ! Мисля, че това трябва да ти е достатъчно!
Има още 8 мача до края на първенството, и има още къде да бъдат изгубени точки от Лудогорец! Ние също можем да загубим точки някъде, но титлата ще бъде решена на "Армията"!


И днес се хвърлихме, но нямахме сили предвид недоброто кондиционно състояние и късата скамейка. На мен ми се искаше титлата да е първостепенна цел, а КБ да е на по-заден план. От начина, по който изиграхме двата мача в Разград си правя извода, че сили ще се хвърлят за спечелване на КБ, а титлата - каквото стане. Дано се лъжа, ама надали. Ако приоритет е титлата, в сряда трябваше да се представим по-пестеливо, днес да се хвърлим в мача като истински гладиатори.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1137
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: 28 кръг / Лудогорец-ЦСКА / 2019-04-06 17:15ч.

Мнениеот cskarcheto92 » 06 апр 2019 23:12

gihuelo написа:На края правя обръщение към г-н Ганчев , ако чете форума преди лягане:)
Г-н Ганчев, в момента има ляв бек слънце ,които е свободен агент.
Казва се Петър Занев . И е като Меси сравнение с двете недоразумения които играят на тази позиция в момента в ЦСКА.

Надявам се да не прочете това. Този едвам го издържам при националите, остана и при нас да дойде. Дори Стайчо Атанасов и Лясков са ми по-добър избор от Занев, който ще иска и висока заплата.
[wrapimg=]https://media.giphy.com/media/TgL7lPFfyAFITuszOA/giphy.gif[/wrapimg]

Mitata
Мнения: 6651
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: 28 кръг / Лудогорец-ЦСКА / 2019-04-06 17:15ч.

Мнениеот Mitata » 06 апр 2019 23:17

djd написа:Ние си имахме 4 чисти положения преди те изобщо да могат да припарят до вратата ни. Проблемът е слабата форма на нашите. През втората част нашите отпаднаха, а делиорманци се събудиха. Но ако си бяхме вкарали положенията, те щяха да се изнервят и мача беше наш. Явно в предни позиции ни трябват хора с по-добра техника и реализаторски умения.


Ако бяхме вкарали в началото, мачът най-вероятно щеше да се развие по друг начин, можеше и да спечелим. Не успяхме. Впоследствие заиграхме зле, много зле, не приличахме на себе си. Да имахме срещу себе си силен противник, разбирам, но срещу нас бе един неузнаваемо слаб Лудогорец. Добре, че централните защитници, Турицов и в средата на терена успяваха да отбият атаките им. В предни позиции бяхме адски зле, нищо общо с показаното в сряда.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10179
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: 28 кръг / Лудогорец-ЦСКА / 2019-04-06 17:15ч.

Мнениеот CSKA 78 » 06 апр 2019 23:26

Mitata написа:И днес се хвърлихме, но нямахме сили предвид недоброто кондиционно състояние и късата скамейка. На мен ми се искаше титлата да е първостепенна цел, а КБ да е на по-заден план. От начина, по който изиграхме двата мача в Разград си правя извода, че сили ще се хвърлят за спечелване на КБ, а титлата - каквото стане. Дано се лъжа, ама надали. Ако приоритет е титлата, в сряда трябваше да се представим по-пестеливо, днес да се хвърлим в мача като истински гладиатори.



Неправилен извод си си направил! Ние сме ЦСКА, както ни напомни наскоро Пенев и се борим до последно! И в двата мача се хвърлихме за победа, но във вторият не ни достигнаха силите, нямахме и късмет може би, както и вратарят им направи много силен мач! Та ще се борим до последно за всичко, което можем да спечелим!

ПП А да си пестим силите за един мач за сметка на друг, това ще е друг отбор, а не ЦСКА! :) ;)
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

gihuelo
Мнения: 5701
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: 28 кръг / Лудогорец-ЦСКА / 2019-04-06 17:15ч.

Мнениеот gihuelo » 06 апр 2019 23:26

До евентуална купа има само три мача.
Нормално е е това да е приоритета а за шампионата каквото стане.
И стига с този Левски !
За да станат шампиони ,трябва да имат поне две победи повече от нас и от Лудогорец. Няма кой да им даде мач.
И Берое и Ботев и Черно Море ще играят за четвъртото място ,което дава право на бараж ако ние вземем купата.
Как ще станат шампиони ? Те нямат централен защитник ! Какви шампиони какви пет лева?


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 57 госта