КБ /Лудогорец - ЦСКА / 03.04 сряда 18.30ч. 0:1 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6330
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: КБ /Лудогорец - ЦСКА / 03.04 сряда 18.30ч.

Мнениеот mistreated » 04 апр 2019 09:00

Любо определено надигра Стоев в този мач. Тоталната преса беше ключова, нищо от играта на домакините не се получи. За мен над всички бяха Жоржиньо и Томаш. Малко ме е яд, защото трябваше да приключим тази среща още до средата на второто полувреме. Малко закъсняла смяна на Енрике, който не беше много в час тоя мач.
Съдията беше на очакваното ниво - червен картон на Лудогорец в Разград е забранено да се дава. Аз за дузпите нямам претенции, за мен не са дузпи. Но се дава жълт картон на Евандро за симулация, а малко преди това същото положение на Кешеру се подминава. Картоните на Соу и Пинто бяха смехотворни.
Надявам се в събота да играем по същия начин, дори по-добре, и да използваме повече от шансовете си в атака.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8885
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: КБ /Лудогорец - ЦСКА / 03.04 сряда 18.30ч.

Мнениеот bilyaletdinov » 04 апр 2019 11:57

ЦСКА заслужено победи. Супен Любо си надигра Валеканото отвсякъде. Няма да се изненадам да се случи същото и в събота. Лудогорец са много далеч от истината. Биха ни Герена, заради наши грешки. Снощи можеха да измъкнат равен заради грешката на Бодура, ама пак ви върза. Избегнете ли Ботев Пд в 2 мача ще спечелите Купата.
Адмирации за Ники Йорданов. Изкара 3ти пореден мач без проблем и спорни отсъждания. Португалчето снощи ви беше най-добрия играч. Обра всички топки и нямаше грешен пас.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

scevola7
Мнения: 98
Регистриран на: 25 яну 2018 11:06
Контакти:

Re: КБ /Лудогорец - ЦСКА / 03.04 сряда 18.30ч.

Мнениеот scevola7 » 04 апр 2019 12:11

Честита победа! Още след мача с Левски споделих мнение, че видях хъс, желание и непримиримост в тоя отбор когато с десет човека ги надиграхме. Мисля, че отбора върви във възходяща линия и футболистите знаейки, че зад тях стои личност и мотиватор като Любо Пенев играят по-уверено и разкрепостено. Надиграхме Лудите физически, тактически и психически. Доволен съм от всички момчета - двойката централни Бодуров и Томаш - много сигурни; младия Турицов - хъс,себераздаване - такива трябва да са младите футболисти на ЦСКА; Бикел се справи също много добре макар на непривичен за него пост - за мен това момче е най-добрия дефанзивен халф у нас. Пинто приятно ме изненада. Малинов и Тиаго добре. Жоржиньо много добре. Соу умее много добре да взима топката и да се измъква от защитата. Сега се вижда умението на Стоилов,( колкото и да го хранят някои тук във форума) да търси и намира добри футболисти на добри цени за нашите стандарти. Просто на тези футболсти им трябва един добър треньор, който да им дава необходимата увереност. Трябва да отбележа също, че физически стояхме много добре, което е плод на работата на Томас който за съжаление вече няма да бъде при нас. Дано в събота да задържим нивото.

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: КБ /Лудогорец - ЦСКА / 03.04 сряда 18.30ч.

Мнениеот Old_death » 04 апр 2019 12:51

bilyaletdinov написа:ЦСКА заслужено победи. Супен Любо си надигра Валеканото отвсякъде. Няма да се изненадам да се случи същото и в събота. Лудогорец са много далеч от истината. Биха ни Герена, заради наши грешки. Снощи можеха да измъкнат равен заради грешката на Бодура, ама пак ви върза. Избегнете ли Ботев Пд в 2 мача ще спечелите Купата.
Адмирации за Ники Йорданов. Изкара 3ти пореден мач без проблем и спорни отсъждания. Португалчето снощи ви беше най-добрия играч. Обра всички топки и нямаше грешен пас.


Въпросния съдия снощи спести 3 червени картона на домакините - два удара в карате стил и втори жълт картон на Манолев. Така се свирят мачове на Лудогорец!
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: КБ /Лудогорец - ЦСКА / 03.04 сряда 18.30ч.

Мнениеот CaptainBertorelli » 04 апр 2019 13:23

Картоните на Пинто и Соу бяха скандални. Пинто не се забави и 10 секунди, а Соу я даде на крак на футболист на Разград.
Хайл Мусолини

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: КБ /Лудогорец - ЦСКА / 03.04 сряда 18.30ч.

Мнениеот Red Warrior » 04 апр 2019 15:15

Сини и зелени приятелки, виждате ли червения отбор как се забавлява на терена? 8-)
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

G_I_G
Мнения: 477
Регистриран на: 13 апр 2016 16:33
Местоположение: BEROE
Контакти:

Re: КБ /Лудогорец - ЦСКА / 03.04 сряда 18.30ч.

Мнениеот G_I_G » 04 апр 2019 16:33

Според мен Лудогорец ще победи.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: КБ /Лудогорец - ЦСКА / 03.04 сряда 18.30ч.

Мнениеот Red_Neck » 04 апр 2019 16:50

Едни бият въпреки съдията,..... други се подиграват с труда му,... съдба ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: КБ /Лудогорец - ЦСКА / 03.04 сряда 18.30ч.

Мнениеот Old_death » 04 апр 2019 18:39

Red_Neck написа:Едни бият въпреки съдията,..... други се подиграват с труда му,... съдба ;)

Ти да мълчиш, че и ние се подиграхме с труда на Йорданов! :)
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта