ЦСКА - Берое 16.03.2019 17.45 ч. 2:0 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3522
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА - Берое 16.03.2019 17.45 ч

Мнениеот rebelheartous » 12 мар 2019 10:30

Искам Али Соу да шие. Друго не ме интересува.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13757
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ЦСКА - Берое 16.03.2019 17.45 ч

Мнениеот Red_Neck » 12 мар 2019 11:13

Дано стане добър мач и ги ... сцепим!
Преди години уважавах беройци, но последните поколения Зара бойс заслужават само унижения!
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: ЦСКА - Берое 16.03.2019 17.45 ч

Мнениеот CaptainBertorelli » 12 мар 2019 11:24

Задължително е да се възползваме, че Берое са в дупка и да ги качим на резултат! Може да не е чак 10:2, но поне 3-4 гола трябва да им зашием. Първо, за самочувствие преди двете поредни гостувания в Разград, второ, да гледам с кеф как онова мазно петно от подфорум Берое вие като линейка.
Хайл Мусолини

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3522
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА - Берое 16.03.2019 17.45 ч

Мнениеот rebelheartous » 12 мар 2019 11:27

Red_Neck написа:Дано стане добър мач и ги ... сцепим!
Преди години уважавах беройци, но последните поколения Зара бойс заслужават само унижения!


Те преди години бяха средняк и даже изпадаха редовно. Сега в последните сезони се засилиха много и нормално да се надъхват повече. Взеха 2 купи на България, почти винаги са в шестицата.

SLAP
Мнения: 299
Регистриран на: 08 дек 2017 21:39
Контакти:

Re: ЦСКА - Берое 16.03.2019 17.45 ч

Мнениеот SLAP » 12 мар 2019 11:49

Бе разклатени или не, този мач няма да завърши на 0, гол ще пуснем на 100%, в момента имаме защита, която няма два мача заедно в този състав. Това ще окаже влияние и очаквам отново да ни вкарат... Въпросът е, ние колко ще вкараме?
Чорбев не трябва да влиза в игра до края на света(по некадърност само Стойчо може да му се опъне).
Жалко е само, че Антов се върна, като център, в началото на сезона под ръководството на НЕМ призна, че му харесва да е DM и иска така да е и за напред...
Много оплетоха нещата със защитата ни, нашите мили ръководители....
3:1

Kiril2681
Мнения: 1143
Регистриран на: 04 авг 2015 17:00

Re: ЦСКА - Берое 16.03.2019 17.45 ч

Мнениеот Kiril2681 » 12 мар 2019 12:21

Ми, то и аз искам ЦН, ама все резерва ме бичят! :) Чорбаджийски ще е титуляр, за съжаление - на лято отново ще има разпродажба. А инак, какво да е объркало ръководството / с уточнението, че не работя като адвокат към клуба :) / - левият ни , титулярен бек, решава, че в Бразилия е по-убаво, карнавалчета, бразилки, слънчице..и се контузва...за неопределено време, с неопределена контузия. ОК , ама пък на резервата му, некъв пич се мъчи да му извади окото, ненарочно, просто става и отиде коня у ряката - катастрофален проблем с левио бек :) . То добре, ама там , май има един дето може и от ляво да играе, инак е десен, централен и ...слаб....опс, ама той пък дойде с предишния тренер, него пък го уволниха и ся кво, дай да го шитнем мааааалко по- на запад. И? Ама пък и единия, единствения читав ЦЗ си контузи срещу сините, наказаха Чорбев, Перейра си заби зрелищен гол / с топката, де, да не си помислите друго/ , вероятно крехката му психика рухна и така...А кво трябваше да направи ръководството, новото тренер идва, ама не иска Манолев / то пък щото той е бек, та дрънка/ и ся кво?! Да вземем да вземем, да купим чисто нова защита ли? За 2-3 мача?! Ми после кво ще ги правим? При условие, че си нямаме Гонзьо кой шъ ги освобождава, примерно :) Всичко това с намигване колега, няма се косиш - случват се такива неща навсякъде, но пък в случая решихме проблема като европейски клуб - погледнахме към школата и виж, Турицов пасна. По-ведро, хора, стига хейт!
от Kris_men2000 » 31 юли 2019 00:31

Целият проблем на Левски не е в ръководството или в славинизацията а в това , че 90% от феновете са тъпи като магарета и грам не разбират от футбол

Gotzev.88
Мнения: 650
Регистриран на: 12 яну 2019 22:58
Контакти:

Re: ЦСКА - Берое 16.03.2019 17.45 ч

Мнениеот Gotzev.88 » 12 мар 2019 13:58

Kiril2681 написа:Ми, то и аз искам ЦН, ама все резерва ме бичят! :) Чорбаджийски ще е титуляр, за съжаление - на лято отново ще има разпродажба. А инак, какво да е объркало ръководството / с уточнението, че не работя като адвокат към клуба :) / - левият ни , титулярен бек, решава, че в Бразилия е по-убаво, карнавалчета, бразилки, слънчице..и се контузва...за неопределено време, с неопределена контузия. ОК , ама пък на резервата му, некъв пич се мъчи да му извади окото, ненарочно, просто става и отиде коня у ряката - катастрофален проблем с левио бек :) . То добре, ама там , май има един дето може и от ляво да играе, инак е десен, централен и ...слаб....опс, ама той пък дойде с предишния тренер, него пък го уволниха и ся кво, дай да го шитнем мааааалко по- на запад. И? Ама пък и единия, единствения читав ЦЗ си контузи срещу сините, наказаха Чорбев, Перейра си заби зрелищен гол / с топката, де, да не си помислите друго/ , вероятно крехката му психика рухна и така...А кво трябваше да направи ръководството, новото тренер идва, ама не иска Манолев / то пък щото той е бек, та дрънка/ и ся кво?! Да вземем да вземем, да купим чисто нова защита ли? За 2-3 мача?! Ми после кво ще ги правим? При условие, че си нямаме Гонзьо кой шъ ги освобождава, примерно :) Всичко това с намигване колега, няма се косиш - случват се такива неща навсякъде, но пък в случая решихме проблема като европейски клуб - погледнахме към школата и виж, Турицов пасна. По-ведро, хора, стига хейт!


Ръководството е виновно дотолкова, че купува предимно хора в предни позиции, защото се продават по-скъпо после. А защитата и при Стамен, и при Маестрото си беше ниско като качество като сравниш с качеството на тези в предни позиции (като изключим Бодуров и Недялков). Проблем с бековете си имаме от край време - с и без Лясков все едно, с и без Джеферсон пак все едно. От дясно също се разчита на каквото дойде- лимитиран Стойчо, преквалифициран Манолев, преквалифицирани ЦЗ Перейра и Секулич... Чист късмет си е, че Турицов се оказа надежден. Да съм честен към ръководството- това лято се опитаха, но не успяха - нито Перейра, нито Секулич бяха добри попълнения. Просто сега играем по-нападателно и всичко това се вижда. Забравихме го за момент с Нестор, защото при него играхме с 5ма защитници г/д. Пинто 80% от времето беше на една линия със защитата. Сега ще вкарваме повече и ще допускаме повече, но стига да сме вкарали с един гол повече нямам претенции :) . Само дано този нападателен стил да сработи и срещу топ 6, защото на Септември и Етър даже НЕМ им заши по 3 без кое знае каква агресия в атака.

Gotzev.88
Мнения: 650
Регистриран на: 12 яну 2019 22:58
Контакти:

Re: ЦСКА - Берое 16.03.2019 17.45 ч

Мнениеот Gotzev.88 » 12 мар 2019 14:04

Що се отнася до Берое- сигурен съм в победата. Дори и без да си имат проблеми Беройци ние имаме затруднения в по-сложните гостувания, не в домакинските ни мачове. На Армията всичко ще е точно.

Потребителски аватар
sss1912
Мнения: 390
Регистриран на: 03 окт 2017 11:26
Контакти:

Re: ЦСКА - Берое 16.03.2019 17.45 ч

Мнениеот sss1912 » 12 мар 2019 17:23

kiril.a.d написа:Дано Домусчиев не е разпоредил, Берое да бъде компенсиран срещу ЦСКА, тъй като е само на 3 точки...
И Ботев Пд ще си вземе мача, срещу Ботев Вр, така че, 3 точки за Берое, няма да нарушат статуквото, ако наистина от Ботев Пд са си платили за 4-тото място...

[offtopic]Ейй,,ти верно ни разконспирира.Истина е,че си платихме четвъртото място и питахме Домусчиев дали е съгласен.Сега пестим от закуски и събираме за трето. :shock: :)[/offtopic]

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2074
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: ЦСКА - Берое 16.03.2019 17.45 ч

Мнениеот k20dan4o » 12 мар 2019 19:23

kiril.a.d написа:Дано Домусчиев не е разпоредил, Берое да бъде компенсиран срещу ЦСКА, тъй като е само на 3 точки...
И Ботев Пд ще си вземе мача, срещу Ботев Вр, така че, 3 точки за Берое, няма да нарушат статуквото, ако наистина от Ботев Пд са си платили за 4-тото място...

Браво бе. Как успя да го сътвориш това. Никога нямаше да се сетя.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 50 госта