Бивши играчи и треньори

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13762
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот Red_Neck » 12 юни 2019 11:35

k_oleto написа:......
Момчета, прецакахте се яко!

Времето ще покаже, но според мен загубихме много със смяната НЕМ/Ел Любо ;)
Още при освобождаването му прогнозирах, че НЕМ ще спечели титла преди ЦСКА.
Дано греша.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Gotzev.88
Мнения: 650
Регистриран на: 12 яну 2019 22:58
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот Gotzev.88 » 12 юни 2019 12:27

Прегледах набързо пресконференцията. Това, което ни касае е (бърз превод, може да имам и малки неточности):
1. Защо разтрогнахте договорът си с ЦСКА при този добър точков актив (2,28)? Разтрогнах го, защото исках да дойда тук, в Австрия, но и защото преди да го направя бях уволнен :) Мога и да ви кажа конфиденциална информация и да повторя разговорите ми с хората от клуба, но не би било коректно. Клубът е един гигант,който е постигнал много, основно през комунизма, сходен на други големи отбори от Източна Европа, знаете. Напрежението и натискът са по-големи от тези в Щурм. Ако погледнете колко време остана и какви резултати постигна моят наследник на поста, може би не беше най-доброто решение, но тук разбира се може да съм субективен. Въпреки това, взимам само позитивното с мен от времето ми там.
2. Има възможност да се изправите срещу ЦСКА във втория кръг на ЕКТ (Щурм започва от втория)? Не бих искал ЦСКА още на втория кръг, но в по-следващите кръгове няма да имам много против.
3. Мразя клишета, но сигурно искате да ви кажа, че ще играем офанзивен, агресивен, красив футбол. Най-важното в спорта е победата, красивото е подробност и е добре, когато я има, но не е основна... и там- знаете му философията. Открит си е човека, той и при нас си каза, че няма да има фойерверки.
Това е, което се спомена за нас. Като цяло се изнерви на въпросите за ЦСКА. Исках да го постна преди спорталци или тук гонг да извадят нещо от контекста и да сложат малоумно заглавие как някой плюе по ЦСКА това им е любимо. Иначе, и останалите въпроси не бяха от най-умните. Да ви кажа- австрийските журналисти може и леко да минават нашите по некадърност :lol:

SLAP
Мнения: 299
Регистриран на: 08 дек 2017 21:39
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот SLAP » 12 юни 2019 12:52

k_oleto написа:
Red_Neck написа:НЕМ поема Щурм Грац с договор до 2021.
Щастлив съм, че получих доверието на голям клуб като Щурм Грац. Гледам напред към предизвикателството да измъкна пълния потенциал на всички от отбора и да постигнем целите си.


сега си представям как феновете на Щурм четат форума и аз искам да им напиша:
Момчета, прецакахте се яко!


Що, щото ще взема по 2.3 точки от мач?
Щото ще играе грозно и мъчително за публиката, ама ще взема победите?
От кво не си доволен от НЕМ.
От влизането на Г.Г. в ЦСКА, отборът не се е борил за титла.
ЦСКА е един пазар, вземаш, даваш.
С НЕМ щяхме да вземем купата.
С НЕМ направихме страхотен поход в ЛЕ и само престъпленията не един ОСЪДЕН вече съдия ни попречиха да отстраним Копенхаген.
Щот и в двата мача момчетата играха страхотно.
Изобщо, НЕМ беше чуден за нас, купа, добро представяне в ЕТК и изграждане на отбор.
Пълна глупост, НЕМ от тук насетне ще прогресира, а ние ще симулираме борба за титлата за поредна година.

На Пенев му стана ясно, как се симулира и си хвана шапката и си тръгна, а ние останахме със светата троица.
Да не знае Уот кой му е тренер, смешна работа...

Ozzimozzi
Мнения: 7137
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот Ozzimozzi » 12 юни 2019 13:33

SLAP написа:
k_oleto написа:
Red_Neck написа:НЕМ поема Щурм Грац с договор до 2021.
Щастлив съм, че получих доверието на голям клуб като Щурм Грац. Гледам напред към предизвикателството да измъкна пълния потенциал на всички от отбора и да постигнем целите си.


сега си представям как феновете на Щурм четат форума и аз искам да им напиша:
Момчета, прецакахте се яко!


Що, щото ще взема по 2.3 точки от мач?
Щото ще играе грозно и мъчително за публиката, ама ще взема победите?
От кво не си доволен от НЕМ.
От влизането на Г.Г. в ЦСКА, отборът не се е борил за титла.
ЦСКА е един пазар, вземаш, даваш.
С НЕМ щяхме да вземем купата.
С НЕМ направихме страхотен поход в ЛЕ и само престъпленията не един ОСЪДЕН вече съдия ни попречиха да отстраним Копенхаген.
Щот и в двата мача момчетата играха страхотно.
Изобщо, НЕМ беше чуден за нас, купа, добро представяне в ЕТК и изграждане на отбор.
Пълна глупост, НЕМ от тук насетне ще прогресира, а ние ще симулираме борба за титлата за поредна година.

На Пенев му стана ясно, как се симулира и си хвана шапката и си тръгна, а ние останахме със светата троица.
Да не знае Уот кой му е тренер, смешна работа...

Съгласен съм с мнението. Не зная какви са били параметрите на договора на НЕМ, но смятам че раздялата с него бе грешно решение! На всички ни е ясно, че това трио няма да го бъде дълго и след това се връщаме в изходна точка.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13762
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот Red_Neck » 18 юни 2019 08:10

Съд в бразилския град Порто Алегре издаде заповед за арест на една от бившите звезди на ЦСКА Мауридес, който в момента играе в Китай за втородивизионния местен тим Чангчун Ятай.

25-годишният бразилски нападател не е плащал издръжка на 6-годишната си дъщеричка и поради тази причина е осъден на 30 дни затвор с по-лек режим, твърди gauchazh.clicrbs.com.br.

"Не съм бил призован за това решение, чух за него, но процедурните ми срокове все още не са известни. Вероятно няма да имаме лични призовки, а според нас това е от съществено значение за изпълнението на мярката“, заяви адвокатът на футболиста Леонел Хоук, който твърди, че клиентът му е не е плащал издръжка заради забавена с 3-4 месеца заплата.

Това не е първият път, в който нападателят е задържан по тази причина. През май 2018 година, когато е футболист на португалския Беленензеш, му е наложено същото наказание. Въпреки това той изчиства задълженията си, докато е на почивка в Бразилия по същото време. Съдът е наложил глоба на Мауридес, но той отново е спрял да плаща издръжка за дъщеря си.

Ако обжалването на присъдата не мине, нападателят ще бъде арестуван веднага, след като пристигне в родината си. Адвокатът му обаче твърди, че Мауридес не планира скорошно завръщане в Бразилия.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13762
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот Red_Neck » 20 юни 2019 10:46

Китанката в Астра Гюргево!
Дано играе редовно, .... читаво момче е.
Пожелавам му успех.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот Red Warrior » 20 юни 2019 11:54

Red_Neck написа:Китанката в Астра Гюргево!
Дано играе редовно, .... читаво момче е.
Пожелавам му успех.

Успех и от мен на Китанов! Не можах да разбера защо го изгонихме за две грешки, а сега взимаме съмнителен бразилец от 4-та дивизия за резерва на Черни. :roll:
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

rusev
Мнения: 206
Регистриран на: 17 юли 2015 00:20
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот rusev » 25 юни 2019 23:30

Ozzimozzi написа:
SLAP написа:
k_oleto написа:
Red_Neck написа:НЕМ поема Щурм Грац с договор до 2021.
Щастлив съм, че получих доверието на голям клуб като Щурм Грац. Гледам напред към предизвикателството да измъкна пълния потенциал на всички от отбора и да постигнем целите си.


сега си представям как феновете на Щурм четат форума и аз искам да им напиша:
Момчета, прецакахте се яко!


Що, щото ще взема по 2.3 точки от мач?
Щото ще играе грозно и мъчително за публиката, ама ще взема победите?
От кво не си доволен от НЕМ.
От влизането на Г.Г. в ЦСКА, отборът не се е борил за титла.
ЦСКА е един пазар, вземаш, даваш.
С НЕМ щяхме да вземем купата.
С НЕМ направихме страхотен поход в ЛЕ и само престъпленията не един ОСЪДЕН вече съдия ни попречиха да отстраним Копенхаген.
Щот и в двата мача момчетата играха страхотно.
Изобщо, НЕМ беше чуден за нас, купа, добро представяне в ЕТК и изграждане на отбор.
Пълна глупост, НЕМ от тук насетне ще прогресира, а ние ще симулираме борба за титлата за поредна година.

На Пенев му стана ясно, как се симулира и си хвана шапката и си тръгна, а ние останахме със светата троица.
Да не знае Уот кой му е тренер, смешна работа...

Съгласен съм с мнението. Не зная какви са били параметрите на договора на НЕМ, но смятам че раздялата с него бе грешно решение! На всички ни е ясно, че това трио няма да го бъде дълго и след това се връщаме в изходна точка.


Аз не съм сигурен за НЕМ, наистина като погледенем статистиката, нещата работят в негова полза, но ако помните играта ни не беше толкова сигурна, нещо което коренно се промени при Ел Голеадор, играехме нападетелен, дирекетен футбол.

Защо е махнат НЕМ, може само да гадаем, но предполагам, че е изпуснал контрола в съблекалнята.

За мен този формат за водене на отбора е интересен и мисля, че ще има резултат ( не съм сигурен дали не е взаимстван от някъде), но играчите не могат да правят догадки за лично отношение, има повече анализи, общо взето по-голям поглед върху играчите и тактиката, кефи ме тва.

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот Непринуден » 26 юни 2019 05:32

Ozzimozzi написа:
SLAP написа:
k_oleto написа:
Red_Neck написа:НЕМ поема Щурм Грац с договор до 2021.
Щастлив съм, че получих доверието на голям клуб като Щурм Грац. Гледам напред към предизвикателството да измъкна пълния потенциал на всички от отбора и да постигнем целите си.


сега си представям как феновете на Щурм четат форума и аз искам да им напиша:
Момчета, прецакахте се яко!


Що, щото ще взема по 2.3 точки от мач?
Щото ще играе грозно и мъчително за публиката, ама ще взема победите?
От кво не си доволен от НЕМ.
От влизането на Г.Г. в ЦСКА, отборът не се е борил за титла.
ЦСКА е един пазар, вземаш, даваш.
С НЕМ щяхме да вземем купата.
С НЕМ направихме страхотен поход в ЛЕ и само престъпленията не един ОСЪДЕН вече съдия ни попречиха да отстраним Копенхаген.
Щот и в двата мача момчетата играха страхотно.
Изобщо, НЕМ беше чуден за нас, купа, добро представяне в ЕТК и изграждане на отбор.
Пълна глупост, НЕМ от тук насетне ще прогресира, а ние ще симулираме борба за титлата за поредна година.

На Пенев му стана ясно, как се симулира и си хвана шапката и си тръгна, а ние останахме със светата троица.
Да не знае Уот кой му е тренер, смешна работа...

Съгласен съм с мнението. Не зная какви са били параметрите на договора на НЕМ, но смятам че раздялата с него бе грешно решение! На всички ни е ясно, че това трио няма да го бъде дълго и след това се връщаме в изходна точка.


А аз не споделям мнението. Не съмсъгласен и с фактите.
1. Ние и миналата година се борихме за титлата. Само че за разлика от тази, при която Домуса натисна лостовете си в последните два мача, когато вече всяка загуба на Лудогорец ставаше опасна, миналата година беше масово. ЦСКА и да биеще в директните двубои не можеше да компенсира загубените точки настрани. И ние ги бихме есента навън, но само върнахме интригата, а пролеттта навън по същия сценарий гонихме само победа, за да останем на минимална дистанция и водихме в резултата с човек по-малко и 10 минути до края.
2. Тази година не виждам какво се е влошило при Любо или Люпко. Любо поддържаше същата дистанция, Люпко я стопи и за малко не успя.
3. В ЕКТ Копенхаген беше видимо по-класния съперник и ни елиминира не заради "престъпление" на съдията, а просто защото беше по-добър.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13762
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот Red_Neck » 02 юли 2019 11:41

Офанзивният халф на ЦСКА-София Едвин Джеси ще играе занапред в отбора на Далас. "Червените" финализираха последните детейли по преминаването на играча в клуба от МЛС и той официално се присъедини към новите си съотборници.

Дано Джеската покаже повечко трудолюбие и желание за игра в МЛС и Далас активират откупната клауза зимата.
Да му благодарим и да му пожелаем успех!

ПП: Джеси остави трайна следа в армейския фолклор :)
[offtopic]Изображение[/offtopic]
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта