ЦСКА - Лудогорец 06.12.2018 17:30

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ЦСКА- Лудогорец 06.12.2018 17:30

Мнениеот sin4ec » 06 дек 2018 21:48

CaptainBertorelli написа:Успях да гледам само второто, но Антов наистина правеше впечатление. Чисто отнемане на топки, не грешеше пасове, играеше със самочувствие. Ако се опази от втора сериозна контузия, ще си спомняме с кеф, че някога е играл при нас.

Ти сериозно ли?
Този тактически е на ниво ф7-10 годишни...
Но щом ти харесва-няма проблем... :)
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
demon777
Мнения: 1591
Регистриран на: 03 мар 2010 22:55
Контакти:

Re: ЦСКА- Лудогорец 06.12.2018 17:30

Мнениеот demon777 » 06 дек 2018 21:52

sin4ec написа:
CaptainBertorelli написа:Успях да гледам само второто, но Антов наистина правеше впечатление. Чисто отнемане на топки, не грешеше пасове, играеше със самочувствие. Ако се опази от втора сериозна контузия, ще си спомняме с кеф, че някога е играл при нас.

Ти сериозно ли?
Този тактически е на ниво ф7-10 годишни...
Но щом ти харесва-няма проблем... :)

гледайте си ващи юноши ...
Баскетболни припознавачи в синьо да не ми дават акъл.

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: ЦСКА- Лудогорец 06.12.2018 17:30

Мнениеот CaptainBertorelli » 06 дек 2018 21:54

sin4ec написа:
CaptainBertorelli написа:Успях да гледам само второто, но Антов наистина правеше впечатление. Чисто отнемане на топки, не грешеше пасове, играеше със самочувствие. Ако се опази от втора сериозна контузия, ще си спомняме с кеф, че някога е играл при нас.

Ти сериозно ли?
Този тактически е на ниво ф7-10 годишни...
Но щом ти харесва-няма проблем... :)

Нямам компетенцията за ниво ф7-10 годишни, но пък имах възможността да гледам Стилян Петров на годините на Антов. На един пост са, та колкото и да не разбирам си правя изводи. Ще видим, до година-две ще се разбере кой какво вижда и ще го обсъдим.
Хайл Мусолини

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ЦСКА- Лудогорец 06.12.2018 17:30

Мнениеот sin4ec » 06 дек 2018 22:03

peliforewer написа:Само да вметна че ЦСКА започна срещата с 6/ШЕСТ/български футболиста,сега остава да преброиш с колко българи започнаха вчера Левски и днес Лудогорец радетелю на българските футболисти.

Ти това хубаво го вметна, но има малко подробности:
Ветераните от Литекс Бодуров и Манолев имат своята класа и опит, освен това са мъжки момчета и успяха да спечелят симпатиите и на противниците си. Като мен. Но върху тях отбор не можеш да градиш...няма за кога!
Чорбаджийски, Антов и Малинов...ами не се получава. Не става. Играч, който на 20+ години води топката и си гледа в краката, няма да стане. Тактическата им подготовка няма и да коментирам изобщо...
Десподов-много качества, но и много недостатъци...ужасяващата му игра във фаза защита не знам как ще я компенсира. Млад е, има време, ама работа трябва, и то спешно!
Нямаме никаква работа с малките и подрастващите. Бачка се на парче. А така не става... ;)
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

peliforewer
Мнения: 9469
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: ЦСКА- Лудогорец 06.12.2018 17:30

Мнениеот peliforewer » 06 дек 2018 22:11

Гледам че старите дружки пак са се събрали,феновете на Левски да говорят за дузпи след тази срещу Септември е кощунство.За другите пояснявам засадата бе вдигната на Лукоки който беше в засада и не спря,а влияеше на играта,за картони за футболисти на ЦСКА ще ревете тогава ако съдията бе показал картон за Горалски който до 15 мин.беше направил вече 3.4 нарушения и Никиту го предупреди много сериозно само дето полякът не му се върза и продължи да прави нарушения.Щом след като сте видели видео от ситуацията между Чорбаджийски и Кешеру и продължавате да твърдите че е дузпа значи не разбирате грам от футбол,а онзи дето е написал че това е 300% ако може да каже колко процентова беше снощната дузпа за Левски.Ситуацията беше,извинявайте ама май съм ви стъпал под крака :) .Истинският си лик Никиту показа след като резултатът бе изравнен,да свириш фаул в нападение на Десподов тогава когато беше ритнат отзад в ахилеса от Лукоки за картон е престъпление спрямо футбола.А тези 2 мин.продължение показа че съдията беше вече се насрал от страх да не стане някоя беля и каузата да падне.За играта на двата отбора ще напиша коментар утре,само ще кажа че само с желание трудно ще стане трябва и класа,а някои от нашите футболисти тази вечер не показаха че я притежават.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ЦСКА- Лудогорец 06.12.2018 17:30

Мнениеот sin4ec » 06 дек 2018 22:14

CaptainBertorelli написа:Нямам компетенцията за ниво ф7-10 годишни, но пък имах възможността да гледам Стилян Петров на годините на Антов. На един пост са, та колкото и да не разбирам си правя изводи. Ще видим, до година-две ще се разбере кой какво вижда и ще го обсъдим.

Не ме разбирай погрешно-аз Антов го знам и много го харесвам. Той не е виновен, че някой( или някои накуп) не си е свършил работата по школите. Това знае-това прави. От времето на младежките години на Стилиян до днес футболът много се измени. Тогава между другото нямаше ф7, ф9 и прочее, сега има.
Талантливи деца имаме повече от Хърватия. Треньори и спецове за тези деца нямаме...оттук тръгва всичко. Някойси бил някога футболист, правят го треньор на деца, той реди конуси и им прави някакви упражнения. Които той е правил преди 30 години, или каквото е видял в нета. Дотук сме.
Товва ни е нивото. Факт.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10152
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: ЦСКА- Лудогорец 06.12.2018 17:30

Мнениеот шивача » 06 дек 2018 22:16

Играта бих е разделил на три части от по 30мин: до първия гол водихме изцяло играта и доминирахме на терена...нормално след гола гостите добиха самочувствие, а ние изпаднахме в дупка, така до края на полувремето. Учудващо второто започна с по-добра игра от Лудогорец, вместо наш натиск: трудно изнасяхме топката, макс два точни паса и никаква идея. Някъде след 60мин играта отново се изравни и нашите почнаха да понатискат.....и гола падна. В този момент на устрем съдията започна да накъсва играта, като един истински класик, даваше спорните фалове в полза на гостите и това допълнително ни изнерви, каквато и беше целта на свирчо: да накъса играта и да ни спре устрема... В последните 7-8 мин гостите вече играеха за хикс и си го постигнаха.



Казвал съм си мнението за нем и джеферсон, но пак да кажа по нещичко :mrgreen:
За Бога, това е ЦСКА, не може да излизаш с трима дефензивни халфа в мач, в който ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да спечелиш. Най-малкото защото Господ обича смелите! Закъснели смени, Тиаго ти влиза в последните минути, защо? Та той докато осети топката мача приключи.
дЖЕФЕРСОН ИМА ЛИ СМИСЪЛ ДА ГО КОМЕНТИРАМЕ?
Зимата освен Тошко Неделев е задължително да вземем ЛЯВ БЕК,вратар........и треньор. Моите уважения към НЕМ, има качества, но не е за ЦСКА.
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: ЦСКА- Лудогорец 06.12.2018 17:30

Мнениеот CaptainBertorelli » 06 дек 2018 22:24

sin4ec написа:
CaptainBertorelli написа:Нямам компетенцията за ниво ф7-10 годишни, но пък имах възможността да гледам Стилян Петров на годините на Антов. На един пост са, та колкото и да не разбирам си правя изводи. Ще видим, до година-две ще се разбере кой какво вижда и ще го обсъдим.

Не ме разбирай погрешно-аз Антов го знам и много го харесвам. Той не е виновен, че някой( или някои накуп) не си е свършил работата по школите. Това знае-това прави. От времето на младежките години на Стилиян до днес футболът много се измени. Тогава между другото нямаше ф7, ф9 и прочее, сега има.
Талантливи деца имаме повече от Хърватия. Треньори и спецове за тези деца нямаме...оттук тръгва всичко. Някойси бил някога футболист, правят го треньор на деца, той реди конуси и им прави някакви упражнения. Които той е правил преди 30 години, или каквото е видял в нета. Дотук сме.
Товва ни е нивото. Факт.

Аз съм на друго мнение. Нямаме достатъчно градинки с лостове за тупане на килими/игрища и врати/, нямаме улици с минаващи по една кола на час, а и децата нямат за кумири наши футболисти. Пълна ала-бала е това с трениране на 5-6 годишни деца. Даже според мен е вредно, защото от най-ранна възраст им се изкоренява всяка импровизация!
Хайл Мусолини

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ЦСКА- Лудогорец 06.12.2018 17:30

Мнениеот sin4ec » 06 дек 2018 22:48

CaptainBertorelli написа:Аз съм на друго мнение. Нямаме достатъчно градинки с лостове за тупане на килими/игрища и врати/, нямаме улици с минаващи по една кола на час, а и децата нямат за кумири наши футболисти. Пълна ала-бала е това с трениране на 5-6 годишни деца. Даже според мен е вредно, защото от най-ранна възраст им се изкоренява всяка импровизация!

Мда, и ти си прав. Факт.
Но днес времента са други. Седят на телефоните и лаптопите и там играят. Там стават шампиони! :(
[offtopic]Но има и извратеянци все още-цяло лято моето и още две от отбора се сбират сутрин в училищния двор, редят си конусите и си правят упражненията , които им е показал тренера. После идват и други деца-играят мач до откат. После обяд, а привечер пак така. Ден след ден. И накрая идва септември, почва шампионата...и тези деца се оказват по-бързи, по-технични и по-виждащи играта от другите. Каква изненада само[/offtopic]
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3965
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА - Лудогорец 06.12.2018 17:30

Мнениеот djd » 06 дек 2018 23:10

Малинката май пак ще го подстригват. :)
При смяната не поздрави треньора, а и изрита едно шише с вода.
Отделно предизвика и скандал с Недялков, започна да влиза по-остро и си мисля, че затова го смениха.
За мен той е човекът, който даде тон за второто полувреме и затова и изравнихме. Той беше лидерът, от който отборът имаше нужда.
Но трябва да се помъчи да разбере кой е треньор, кой е футболист и какво работят тези длъжности в клуба.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта