ЦСКА - Витоша Бистрица 09.11.2018 17:45 (петък)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

MarianDimitrov
Мнения: 342
Регистриран на: 28 апр 2018 17:14
Контакти:

Re: ЦСКА - Витоша Бистрица 09.11.2018 17:45 (петък)

Мнениеот MarianDimitrov » 10 ное 2018 00:47

Мача днес не беше лош. Срещу окопан противник не е лесно а ние все пак си имахме положенията, които си бяха и разнообразни. Извеждащи подавания, персонални надигравания и така. Поне показахме игра и единственото лошо е, че не си вкарахме поне половината положения, но има и такива дни. Ако си бяхме вкарали първите две, вероятно нямаше и да вкараме повече, защото щеше да заспи играта. Все пак не се отказахме да надиграваме и даже минути преди първия гол си личеше, че всеки момент ще падне. Нашите просто не бяха съгласни на равен и им личеше. Десподов направи феноменален гол. Между другото някой май чете тези форуми, защото след предишния ни мач писах, че аз бих пускал Мауридес, като резерва от 70-тата минута. :) За тези, които реват срещу НЕМ, може би търсят треньор, който ще влиза и ще вкарва създадените положения ? Соу беше изведен за гол, почти добре, като изключим че малко по-силнички бяха извеждащите пасове и го поставяха в ситуация да преодолява вратаря, когато е на метър пред него а всеки който е играл футбол знае, че това е доста трудно. Ако не беше се озовавал в таква близост до вратаря, сигурен съм, нямаше да изпусне да вкара. Въпреки това пасовете бяха много добри идеи. Забележете, как при първия гол, след като Мауридес нанесе първия удар с глава и защитник я спаси от гол линията, как веднага след това Мауридес се изнесе от другата страна на вратата без да се бави и от там вкара подадената му топка. Тези му придвижвания показват, че този човек е доста наясно какво се прави пред вратата и я вижда играта добре. Знае къде да се пласира, което не е малко. Ако на обикновен български нападател, топката му я избият от гол линията, той ще спре да играе, за да може да се тюхка една минута след това, за лошия си късмет. Мауридес на секундата чатна, какво трябва да направи и къде да се придвижи. Този момент ме изкефи много ! Типичен бразилец. Ако изпусне, веднага търси следвашия шанс без да се бави. Обърнете внимание на тази ситуация, уникална е !
Велик ЦСКА !

Потребителски аватар
gacobacov
Мнения: 726
Регистриран на: 25 мар 2008 17:39
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА - Витоша Бистрица 09.11.2018 17:45 (петък)

Мнениеот gacobacov » 10 ное 2018 04:00

Киро-Гигса 8-)

Изображение

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6160
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: ЦСКА - Витоша Бистрица 09.11.2018 17:45 (петък)

Мнениеот ugly bug » 10 ное 2018 07:10

gacobacov написа:Киро-Гигса 8-)

Изображение

Открийте разликите
;)
[offtopic]Изображение[/offtopic]
Последна промяна от ugly bug на 10 ное 2018 09:39, променено общо 1 път.
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: ЦСКА - Витоша Бистрица 09.11.2018 17:45 (петък)

Мнениеот Teo » 10 ное 2018 09:12

Играта е ужасна... НЕМ е жалък!

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3964
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА - Витоша Бистрица 09.11.2018 17:45 (петък)

Мнениеот djd » 10 ное 2018 10:14

Направи ми впечатление и то не само вчера, че когато нашите изнасят топката, защитата и двама от опорните халфове са някъде около централната линия, а през това време нападателят и третия халф са вече пред наказателното поле. Така в пространството между средата и наказателното поле няма нито един наш футболист. Може това да е с идея да се дръпне противника малко по-напред, не знам. Топката стига до наказателното поле на противника най-често с пробив по крилата или чрез прехвърляне. Лошото е, че такава игра виждам не само срещу отбор като Витоша, но и срещу по-силни противници, които играят отворено. Много ни куцат пасовете - топката се движи бавно и има много неточни пасове. Ако Нестор иска директен футбол, това трябва да се подобри и то с много - играта без топка, точността и скоростта на топката при пасовете.

Потребителски аватар
FilevV
Мнения: 87
Регистриран на: 06 авг 2013 16:37
Контакти:

Re: ЦСКА - Витоша Бистрица 09.11.2018 17:45 (петък)

Мнениеот FilevV » 10 ное 2018 10:15

С този стил на игра ЦСКА няма шанс, да се пребори за първо или второ място. Ако не е Десподов, играта е еднообразна с постоянни центрирания в наказателното поле. Тиаго, Жеферсон и Джеси нямат качества за първият отбор на ЦСКА. Колкото по-бързо Ел Маестро напусне толкова по-добре за феновете.

nosmoky
Мнения: 487
Регистриран на: 21 авг 2013 12:49
Контакти:

Re: ЦСКА - Витоша Бистрица 09.11.2018 17:45 (петък)

Мнениеот nosmoky » 10 ное 2018 10:59

Като цяло най-големите веселяци и умници тук, които цяла минала година вдигаха купи и титли сега реват срещу треньора. Аз съм оптимист.
11 победи от 15 мача...ужас направо.

Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: ЦСКА - Витоша Бистрица 09.11.2018 17:45 (петък)

Мнениеот Ozzimozzi » 10 ное 2018 11:08

djd написа:Направи ми впечатление и то не само вчера, че когато нашите изнасят топката, защитата и двама от опорните халфове са някъде около централната линия, а през това време нападателят и третия халф са вече пред наказателното поле. Така в пространството между средата и наказателното поле няма нито един наш футболист. Може това да е с идея да се дръпне противника малко по-напред, не знам. Топката стига до наказателното поле на противника най-често с пробив по крилата или чрез прехвърляне. Лошото е, че такава игра виждам не само срещу отбор като Витоша, но и срещу по-силни противници, които играят отворено. Много ни куцат пасовете - топката се движи бавно и има много неточни пасове. Ако Нестор иска директен футбол, това трябва да се подобри и то с много - играта без топка, точността и скоростта на топката при пасовете.
Абсолютно съм съгласен и само ще допълня, че дупката, която оставаме в центъра на терена е причина да губим почти всяка втора топка, след като първата е била спечелена от наш футболист, това пък често създава условия за контраатаки на противника. Отделно повечето ни играчи имат проблеми с поемането и обработването на топката. Често след първоначалното съприкосновение с топката са необходими още няколко "коригиращи" докосвания за да я вкарат в правия път (де.а и палавата му топка, де.а).
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Kiril2681
Мнения: 1143
Регистриран на: 04 авг 2015 17:00

Re: ЦСКА - Витоша Бистрица 09.11.2018 17:45 (петък)

Мнениеот Kiril2681 » 10 ное 2018 16:58

[offtopic]Специален поздрав за моя приятел Демон777! Все така да треперим и да играем , друже - нямам проблем с това, щом сме преди едни сини братчеди! :) Ти имаш ли?![/offtopic]
от Kris_men2000 » 31 юли 2019 00:31

Целият проблем на Левски не е в ръководството или в славинизацията а в това , че 90% от феновете са тъпи като магарета и грам не разбират от футбол

Потребителски аватар
demon777
Мнения: 1591
Регистриран на: 03 мар 2010 22:55
Контакти:

Re: ЦСКА - Витоша Бистрица 09.11.2018 17:45 (петък)

Мнениеот demon777 » 10 ное 2018 19:03

Kiril2681 написа:[offtopic]Специален поздрав за моя приятел Демон777! Все така да треперим и да играем , друже - нямам проблем с това, щом сме преди едни сини братчеди! :) Ти имаш ли?![/offtopic]

[offtopic]Хахах благодая за поздрава. Не ни е мястото там където сме, но е по-добро от това където бяхме.
Дано с тая грозна игра Маестрото изпълни обещанието което даде да сме пред сините братчедки. Титла не ни е обещавал. За купата мълчи. :) :) :)[/offtopic]
Баскетболни припознавачи в синьо да не ми дават акъл.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта