Локомотив Пловдив - ЦСКА 03.11.2018 15:00 - СЪБОТА

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1137
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - ЦСКА 03.11.2018 15:00 - СЪБОТА

Мнениеот cskarcheto92 » 03 ное 2018 17:34

Трудна, но важна победа. Този поглед,който показа НЕМ след гола, огъня в очите е причината, която просто не искам да бъде махнат. Просто при него ми липсват положенията, головете, но и с идването си каза, че е важна победата,а не резултата. Ние сме ЦСКА и сме свикнали да мачкаме наред, но ще видим крайния резултат през май месец. Живи и здрави и само ЦСКА !
[wrapimg=]https://media.giphy.com/media/TgL7lPFfyAFITuszOA/giphy.gif[/wrapimg]

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - ЦСКА 03.11.2018 15:00 - СЪБОТА

Мнениеот kiril.a.d » 03 ное 2018 17:39

Тук, добре. Но ето че познах, че ако спечелим мача, то ще е благодарение на индивидуалните качества на футболистите! Треньора...
Да, Нестор каза "изиграхме умно мача". Но аз не виждам, какво умно има в това, всички да знаят, какво ще правиш през всичките 90 минути?!...
С какво печели "Левски"? - Славиша сменя тактиките, според съперника! Отначало и Нестор го правеше и печелеше! Но от едно известно време, си кара едно и също, едно и също, едно и също...И каква е причината? - много си повярва или се отчая? ;)...Бе след мача с Берое промърмори нещо от сорта, че с тези футболисти това...А нима не е той в основата на привлечени 5-6 играча?...Нима позволява да му ги спускат отгоре, примерно Стойкас Стоилас, без негово одобрение? Та на какво основание, с тези играчи - толкова???
А коментаторите казаха: ЦСКА, пак с нищо не изненада! - а мен ме изненада:
- първо, закъснялата смяна на Мауридес - чак 78-ма минута
- второ, страхът и целта за затваряне на мача, със смяната на Десподов със Секулич!
Бре Несторе, не само ЦСКА, а силните отбори затварят мача с двама централни нападатели, доубивайки съперника, а не гушейки се и треперейки последните минути, в собственото си наказателно поле!!!
...не знам - за мен, вече, Нестор Йевтич...просто се пържи в собствен сос! :lol: - смешно е, но е трагично!!!
И не разбирам, защо така, след като стартира така добре в ЦСКА, дори в евротурнирите!? - допусна една такава грешка, като сегашните, в реванша с Рига, но веднага се коригира с Адмира и Копенхаген!
А сега, защо продължава да играе...ганкиното?
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - ЦСКА 03.11.2018 15:00 - СЪБОТА

Мнениеот kiril.a.d » 03 ное 2018 18:06

Ще допълня, защото не може да не се отчете ВЕЧЕ постоянството на Кирчо Десподов - пълни ми сърцето с надежда, че България ще има един чудесен национал! Казвам чудесен, защото за беля, не виждам други на неговото ниво! - въпреки че стават за Националния...

Колкото до Мауридес, аз имам рецепта, как да го излекуваме от тази "психологическа дупка: - семейството му да бъде върнато в Бразилия, по някакви причини, за да заиграе така, че да заслужи то, да дойде в България! Може да е жестоко, но точно след първите му слаби игри, прочетох че семейството му било вече тук...
И сега, какво остава, освен да се...помайтапим, че явно всяка вечер играе тежки мачове, на които държи повече, отколкото на професията си...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Marto17
Мнения: 32
Регистриран на: 04 авг 2017 23:23
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - ЦСКА 03.11.2018 15:00 - СЪБОТА

Мнениеот Marto17 » 03 ное 2018 18:11

Мауридес няма никакъв проблем. Днес на два пъти отправи два много добри изстрела с глава, но нямаше късмет. Малко не му достигна и да се отчете с асистенция за Манолев, но Луков спаси. Просто, ако не беше тази малоумно бита дузпа, сега щяхме да сме +2 точки. Не че 4 е зле при гостувания на Локо и Берое.

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - ЦСКА 03.11.2018 15:00 - СЪБОТА

Мнениеот kiril.a.d » 03 ное 2018 18:20

Marto17 написа:Мауридес няма никакъв проблем. Днес на два пъти отправи два много добри изстрела с глава, но нямаше късмет. Малко не му достигна и да се отчете с асистенция за Манолев, но Луков спаси. Просто, ако не беше тази малоумно бита дузпа, сега щяхме да сме +2 точки. Не че 4 е зле при гостувания на Локо и Берое.

[offtopic]Съжалявам, но Маулидес сам вдигна летвата, с първите си 5 + мача в разни турнири, така че, днес, и двете му изпълнения ме накараха само да се усмихна...
Интересно, ако имаше и трети шанс, дали пък нямаше да уцели вратата? ;)...
Остави дузпата, човече!!! - Мауридес, първо че е тромав и не може да играе с крака ( това го забелязах дори в първите му мачове, когато вкарваше с глава!) но не е вкарвал гол от...7-8 мача? - дузпи разни, особено срещу Септември, не ги броя!!! - както и смехорията срещу Берое :lol:
Сори - професионалист, няма право на такива излагации, въпреки че и Владо Стоянов хвана две дузпи на Кристиано! - други бяха изпълненията на Кристиано...
Мислиш ли че съм забравил смехорията на наш Черномустакатко, с автогола си срещу ЧМ? ;)...Аз, такова чудо не съм правил, въпреки че някъде 17 години съм бил вратар, на най-различни формации!...[/offtopic]
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - ЦСКА 03.11.2018 15:00 - СЪБОТА

Мнениеот CaptainBertorelli » 03 ное 2018 18:44

Прекалява се критиките към НЕМ. В някои предишни мачове бяха основателни, но днес защо? Локо се затварят много добре и са опасни на контри. Въобще не е случайно, че биха тези, които ние не можахме.
Хайл Мусолини

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - ЦСКА 03.11.2018 15:00 - СЪБОТА

Мнениеот HardWork » 03 ное 2018 18:59

CaptainBertorelli написа:Прекалява се критиките към НЕМ. В някои предишни мачове бяха основателни, но днес защо? Локо се затварят много добре и са опасни на контри. Въобще не е случайно, че биха тези, които ние не можахме.

Напротив, даже трябва да го похвалим! Първо всички реват, че искат българи в отбора! Ето ви българи! Антов, Десподов, Малинов, Чорбата, Бодура и Манолев титуляри! Локото са много коварен отбор и не случайно биха и Левски и Лудогорец, но НЕМ ги беше разучил добре. В интервюто обясни много ясно защо в началото на мача сме започнали да играем на по - ниски обороти, но явно хейтърите не искат да слушат. При Стамен доминирахме в повечето мачове, но резултатите не бяха по - добри. Всички много бързо забравиха за издънките със Славия, Етър и Пирин през миналия сезон, все в мачове в които тотално доминирахме. Факт е, че има криза в играта на отбора, но докато си взимаме точките това е все едно! Изведнъж всички станаха големи естети и вече не се радват на победи, освен ако не са с тотална доминация и минимум 5 гола разлика! Няма угодия!

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - ЦСКА 03.11.2018 15:00 - СЪБОТА

Мнениеот hydetoshi » 03 ное 2018 19:13

Не можах да гледам мача. Слушах го по радиото,но коментаторите там така коментират,че не се разбира каква точно е картинката. Все пак ясно е,че играта пак не е била вълнуваща. И все пак - 3 точки от мач ,който в никакъв случай не е лесен. 32 точки в класирането и упражняване на натиск върху "блестящите" ни противници Лудогорец и Левски. Поносима програма до края на календара за 2018.Напълно реално е да се мисли,че можем да посрещнем Нова година на върха в класирането. Реално всичко ще се решава на пролет. НЕМ да си опича акъла за зимната подготовка. И друг път съм писал - с такава мижава игра сме в тази позиция.Очакваме играта да тръгне и тогава вече ще мачкаме.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - ЦСКА 03.11.2018 15:00 - СЪБОТА

Мнениеот CaptainBertorelli » 03 ное 2018 19:21

HardWork написа:
CaptainBertorelli написа:Прекалява се критиките към НЕМ. В някои предишни мачове бяха основателни, но днес защо? Локо се затварят много добре и са опасни на контри. Въобще не е случайно, че биха тези, които ние не можахме.

Напротив, даже трябва да го похвалим! Първо всички реват, че искат българи в отбора! Ето ви българи! Антов, Десподов, Малинов, Чорбата, Бодура и Манолев титуляри! Локото са много коварен отбор и не случайно биха и Левски и Лудогорец, но НЕМ ги беше разучил добре. В интервюто обясни много ясно защо в началото на мача сме започнали да играем на по - ниски обороти, но явно хейтърите не искат да слушат. При Стамен доминирахме в повечето мачове, но резултатите не бяха по - добри. Всички много бързо забравиха за издънките със Славия, Етър и Пирин през миналия сезон, все в мачове в които тотално доминирахме. Факт е, че има криза в играта на отбора, но докато си взимаме точките това е все едно! Изведнъж всички станаха големи естети и вече не се радват на победи, освен ако не са с тотална доминация и минимум 5 гола разлика! Няма угодия!

Усеща се, колко ни е липсвал Жеферсон. До две седмици се връща и Енрике и ще се отворят фланговете . Сигурен съм, че друга песен ще се пее по Коледа.
Хайл Мусолини

Kiril2681
Мнения: 1143
Регистриран на: 04 авг 2015 17:00

Re: Локомотив Пловдив - ЦСКА 03.11.2018 15:00 - СЪБОТА

Мнениеот Kiril2681 » 03 ное 2018 19:23

HardWork написа:
CaptainBertorelli написа:Прекалява се критиките към НЕМ. В някои предишни мачове бяха основателни, но днес защо? Локо се затварят много добре и са опасни на контри. Въобще не е случайно, че биха тези, които ние не можахме.

Напротив, даже трябва да го похвалим! Първо всички реват, че искат българи в отбора! Ето ви българи! Антов, Десподов, Малинов, Чорбата, Бодура и Манолев титуляри! Локото са много коварен отбор и не случайно биха и Левски и Лудогорец, но НЕМ ги беше разучил добре. В интервюто обясни много ясно защо в началото на мача сме започнали да играем на по - ниски обороти, но явно хейтърите не искат да слушат. При Стамен доминирахме в повечето мачове, но резултатите не бяха по - добри. Всички много бързо забравиха за издънките със Славия, Етър и Пирин през миналия сезон, все в мачове в които тотално доминирахме. Факт е, че има криза в играта на отбора, но докато си взимаме точките това е все едно! Изведнъж всички станаха големи естети и вече не се радват на победи, освен ако не са с тотална доминация и минимум 5 гола разлика! Няма угодия!

Подкрепям мнението ти! Хейтъри винаги ще има, ама това, което знам е, че титли се печелят с точки - играта оставете за господин Ст. Стоянов от Дарик - той я разбира и коментира :) На някой тук пука ли му , че Лудогорец удари 2-3 греди и изпусна дузпа срещу Локо, а накрая 0-1, че Левски..ъъъ...цитирам някой син апологет - смаза Локомотив, обаче...той съдията, то кално, то каръщина и накрая...0-1 ?! На мен лично не ми пука - опукахме ги и точка! Ама било от фаул, ама било индивидуална изява...абе, къде точно е написан "правилния" начин, по който се разрешава ЦСКА да печели?!? Някой от разбирачите да ме осветли, че не съм го чел! 10-2-2 - баси! Какво искате, онова 13-0-0 става веднъж на 70 години- вече стана при Стойчо! А сме имали къде-къде по-големи и силни състави. Не го разбирам това вечно мрънкане - бием-мрънкаме, падаме-катастрофа, равен- потоп...хайде да слезете от облаците, а?! Спокоен мач, онези имаха едно- две полуположения и толкова, ние имахме 2 на Мауридес /нека някой хейтър ми посочи поне ЕДИН нападател в света, който с всяко ритане вкарва гол/ , имахме едно на Манолев, имахме и това на Соу, имахме и гола...хайде да се научим да броим! С такива мачове се става шампион, пичове, с такива!......Хейтър се става с по-малко, приятна вечер!
от Kris_men2000 » 31 юли 2019 00:31

Целият проблем на Левски не е в ръководството или в славинизацията а в това , че 90% от феновете са тъпи като магарета и грам не разбират от футбол


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта