Локомотив Пловдив - ЦСКА 03.11.2018 15:00 - СЪБОТА

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
UNBEATABLE
Мнения: 2782
Регистриран на: 24 май 2010 14:56
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - ЦСКА 03.11.2018 15:00 - СЪБОТА

Мнениеот UNBEATABLE » 02 ное 2018 19:33

MAXIMUS написа:Утре ще се продават ли билети на касата ? Или да купуваме домакинските билети !?

Всички на стадиона !

Няма да се продават

yagarr
Мнения: 601
Регистриран на: 02 сеп 2018 23:57

Re: Локомотив Пловдив - ЦСКА 03.11.2018 15:00 - СЪБОТА

Мнениеот yagarr » 02 ное 2018 19:56

Дано Нестор промени играта срещу по сериозните отбори и да вземем една хубава победа. Ако не успеем да победим не вярвам да има оставки, но феновете ще сме доста изнервени и треньора ни ще е буквално на ръба.Като погледнем класирането обаче и вземем за пример колко беше търпян Роси в Левски със сигурност Нестор трябва да получи още време.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - ЦСКА 03.11.2018 15:00 - СЪБОТА

Мнениеот hydetoshi » 02 ное 2018 21:44

Утре ме чака тежко пътуване.Най-вероятно няма да мога и да гледам мача. Но отсега ви казвам. Имам усещането,че на този мач нашите няма да изнесат постната продукция от последните няколко мача. Очаквам да надиграем категорично домакините! Просто момчетата ще покажат ,кой е ЦСКА! От мен прогноза 0:3. Сигурен съм! Убеден съм!
Пишете какво става на мача,че като знам по радиото как мънкат - ще ме изнервят допълнително. ;)
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3965
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - ЦСКА 03.11.2018 15:00 - СЪБОТА

Мнениеот djd » 02 ное 2018 22:50

Локото са отбор, който не получава много голове, но и не вкарва кой знае колко. Общо взето е на нивото на Черно Море и Етър в момента. Това, че победиха Лудогорец и Левски, не означава непременно, че ще бият и нас. Очаквам победа за ЦСКА.

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - ЦСКА 03.11.2018 15:00 - СЪБОТА

Мнениеот kiril.a.d » 03 ное 2018 11:15

[offtopic]Дай Боже да сте прави в позитивните си очаквания, но сами виждате объркването и несигурността на Нестор, в интервютата му, та какво остава за объркването на отбора и мачовете?...
Млад е, не се е сблъсквал с такава обстановка, като у нас и това явно му влияе! Бих си позволил сравнението, че у нас обстановката, като в Италия, че и Англия напоследък!
Но ние си искаме "своето" нали? И който не може да направи ЦСКА, това, което още повече помним, по-дъртите ;) естествено е да бъде разпънат!
А Стойчо и Любо, умееха да ни радват и то в лоши за ЦСКА времена...Ми българи са, играли са в ЦСКА, знаят какво е ЦСКА...така че?...Как да не ги пожелае, цесекар?...
И ще кажа и аз - дай Боже да победим в този мач, но ако стане, разчитам повече на футболистите ни, отколкото на Нестор![/offtopic]
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - ЦСКА 03.11.2018 15:00 - СЪБОТА

Мнениеот trokadero_ » 03 ное 2018 11:23

Победата е повече от задължителна . Ако не , може би е време да се ориентират към друг тренер.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13754
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - ЦСКА 03.11.2018 15:00 - СЪБОТА

Мнениеот Red_Neck » 03 ное 2018 12:02

trokadero_ написа:Победата е повече от задължителна . Ако не , може би е време да се ориентират към друг тренер.

Ако не вземем мача днес, НЕМ ще получи коледната премия в аванс, в това съм абсолютно сигурен.
Ще ми се да поработи по-дълго при нас, харесвам го, но собствениците инвестират доста пари в клуба и резултатите са важни за всички.
Да пожелаем успех на момчетата!

ПП:.. м/у другото, Крюшу е болен чорбар :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6160
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - ЦСКА 03.11.2018 15:00 - СЪБОТА

Мнениеот ugly bug » 03 ное 2018 15:25

Като гледам как върви мача досега, май ще разчитам на Везалката да ни зарадва за пореден път .
:roll:
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1137
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - ЦСКА 03.11.2018 15:00 - СЪБОТА

Мнениеот cskarcheto92 » 03 ное 2018 15:50

Много слаба игра от нашите. Без настроение,без идея. Дори като защитник на НЕМ почна и на мен да ми минава търпението. Пореден мач излизаме с грешните играчи. Мауридес е толкова слаб, че му е нужно да седне на пейката за няколко мача и да си избистри главата. Антов във втори пореден мач показва, че не е готов за титуляр. Единствено Малинов се опитва да си върне титулярното място, но и при него ще е трудно. Абе без коментар.. не вземем ли трите точки ще е трудно да се борим за нещо повече от второ място.
[wrapimg=]https://media.giphy.com/media/TgL7lPFfyAFITuszOA/giphy.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13754
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - ЦСКА 03.11.2018 15:00 - СЪБОТА

Мнениеот Red_Neck » 03 ное 2018 16:03

cskarcheto92 написа:Много слаба игра от нашите. Без настроение,без идея. Дори като защитник на НЕМ почна и на мен да ми минава търпението. Пореден мач излизаме с грешните играчи. Мауридес е толкова слаб, че му е нужно да седне на пейката за няколко мача и да си избистри главата. Антов във втори пореден мач показва, че не е готов за титуляр. Единствено Малинов се опитва да си върне титулярното място, но и при него ще е трудно. Абе без коментар.. не вземем ли трите точки ще е трудно да се борим за нещо повече от второ място.

В едно интервю наскоро, след поредните издънки на Лясков, НЕМ каза, че за да се налагат БГ играчи, трябва да има търпение. Явно го натискат да налага наши и днес малко на инат включи в отбора Манолев, Антов и Малинов едновременно. Манолев е много далеч от нужната форма за да е титуляр, а на Антов му е твърде рано да започва подобни гостувания.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта