Берое СЗ - ЦСКА 27.10.2018 15:00

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Берое СЗ - ЦСКА 27.10.2018 15:00

Мнениеот CaptainBertorelli » 27 окт 2018 19:38

шивача написа:
hydetoshi написа:На всички ни се иска играта да е по-добра и да мачкаме всички с по 4-5 гола разлика. Засега това не се случва. Това,което се случва засега е,че взехме точка навън от Берое,което не е зле. Изоставаме на 2 и хипотетично (да не кажа сигурно ) на 3 точки от втория и първия,което преведено на български означава 1 победа в прекия двубой на който сме домакини на 05.12. Най-глупавото нещо е сега да се смени треньора,защото гаранцията ,че с нов треньор нещата ще са по-добре според мен е 0 (нула). Няма такава гаранция! Най-доброто по отношение на треньора е Гришата да го привика на килимчето и да му обясни някои работи. Ако вече го е направил,да го направи още един път. Смятам ,че нещата не са токова зле,колкото повечето тук скачат и недоволстват. И Мауридес задължително 2-3 мача на пейката да си избистри главата.

[offtopic]С тези футболисти, при толкова слаби зелени, лилави и тн, е задължително да си първи! Ако беше Стойчо ЦСКА щеше да е временен водач, колкото и някой да го мразят, щото взимал голяма заплата. Надали на НЕМ му е по-малка. Далеч съм от мисълта да го обвинявам за всичко, но в България чужденци трудно виреят, просто манталитета е друг. Казвах им го на подуенци, че с Роси няма да успеят, бая го търпяха. Същата е ситуацията и при нас сега. На 100% треньорът ще бъде освободен един ден, без да е постигнал нищо, просто всеки ден оттук-нататък ще загуба на време и за нас, и за него.[/offtopic]

[offtopic]И кои са тези футболисти, с които превъзхождаме толкова слабите Лудогорец? Със Стойчо щяхме да сме били подуенци, а да сме се насрали още срещу Рига. Едва ли някой цесекар мрази Стойчо. Просто не на всички, победи срещу Левски и тропане по масата, могат да ни замъглят преценката![/offtopic]
Хайл Мусолини

Потребителски аватар
demon777
Мнения: 1591
Регистриран на: 03 мар 2010 22:55
Контакти:

Re: Берое СЗ - ЦСКА 27.10.2018 15:00

Мнениеот demon777 » 27 окт 2018 19:40

[offtopic]Аз не искам Стойчо за треньор
За мен има само 1 избор и това е Л. Пенев[/offtopic]
Баскетболни припознавачи в синьо да не ми дават акъл.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Берое СЗ - ЦСКА 27.10.2018 15:00

Мнениеот шивача » 27 окт 2018 20:03

CaptainBertorelli написа:
шивача написа:
hydetoshi написа:На всички ни се иска играта да е по-добра и да мачкаме всички с по 4-5 гола разлика. Засега това не се случва. Това,което се случва засега е,че взехме точка навън от Берое,което не е зле. Изоставаме на 2 и хипотетично (да не кажа сигурно ) на 3 точки от втория и първия,което преведено на български означава 1 победа в прекия двубой на който сме домакини на 05.12. Най-глупавото нещо е сега да се смени треньора,защото гаранцията ,че с нов треньор нещата ще са по-добре според мен е 0 (нула). Няма такава гаранция! Най-доброто по отношение на треньора е Гришата да го привика на килимчето и да му обясни някои работи. Ако вече го е направил,да го направи още един път. Смятам ,че нещата не са токова зле,колкото повечето тук скачат и недоволстват. И Мауридес задължително 2-3 мача на пейката да си избистри главата.

[offtopic]С тези футболисти, при толкова слаби зелени, лилави и тн, е задължително да си първи! Ако беше Стойчо ЦСКА щеше да е временен водач, колкото и някой да го мразят, щото взимал голяма заплата. Надали на НЕМ му е по-малка. Далеч съм от мисълта да го обвинявам за всичко, но в България чужденци трудно виреят, просто манталитета е друг. Казвах им го на подуенци, че с Роси няма да успеят, бая го търпяха. Същата е ситуацията и при нас сега. На 100% треньорът ще бъде освободен един ден, без да е постигнал нищо, просто всеки ден оттук-нататък ще загуба на време и за нас, и за него.[/offtopic]

[offtopic]И кои са тези футболисти, с които превъзхождаме толкова слабите Лудогорец? Със Стойчо щяхме да сме били подуенци, а да сме се насрали още срещу Рига. Едва ли някой цесекар мрази Стойчо. Просто не на всички, победи срещу Левски и тропане по масата, могат да ни замъглят преценката![/offtopic]

[offtopic]ами историята го е доказала...с далеч по-слаби футболисти, при лупи и титан, бяхме в борбата за титлата, а в голям период от първенството и водачи. При всичките му проблеми със забавени плащания, интриги, съдийски неволи и без организация. Тая година реферите тънко ни помагат, даже днес и хич не беше тънко и стигаме до хикс. Аз не съм от тези, които се прехласват от тропане, целуване на емблеми и тн, а от играта и резултатите. Фактите са на моя страна.
п.п
Лудогорец като индивидуалности не ги превъзхождаме, имах предвид, че те са в криза от началото на годината и тея точки, които изгубиха при Стойчо щеха да ни дишат праха.[/offtopic]
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Берое СЗ - ЦСКА 27.10.2018 15:00

Мнениеот hydetoshi » 27 окт 2018 20:09

rusev написа:Мауридес почти бях сигурен, че ще изпусне, особено като видях засилката и неувереността му.
Психологечски е проблема и трябва да стане ясно от къде идва.

От жена му! ;)
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
demon777
Мнения: 1591
Регистриран на: 03 мар 2010 22:55
Контакти:

Re: Берое СЗ - ЦСКА 27.10.2018 15:00

Мнениеот demon777 » 27 окт 2018 20:15

мауридеш е дуспаджия... той може да ги вкарва незнам защо ги дялка все в срядата.... убеден съм че сега ще поговорят с него и следващата дузпа ще е коренно различно и ще вкара вратаря барабар с топката в мрежата
Баскетболни припознавачи в синьо да не ми дават акъл.

realno
Мнения: 6454
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Берое СЗ - ЦСКА 27.10.2018 15:00

Мнениеот realno » 27 окт 2018 20:30

Предния кръг като играхте със слабак и победихте, четох коментари, че нямало значение играта, важни са 3-те точки. А днес чета, че заради лошата игра сте загубили точки. Последни има ли значение добрата играта или няма? :lol:
Но иначе, имате качествени футболисти, но нямате треньор. Но пък ГГ си го харесва и му има пълно доверие. За това не ви препоръчвам да надигате много глас и да недоволствате, че за него сте никои, за да не му писне и смени отново града. Сериозно.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Mitata
Мнения: 6649
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Берое СЗ - ЦСКА 27.10.2018 15:00

Мнениеот Mitata » 27 окт 2018 20:37

[offtopic]Задължително един треньорът освен останалите качества трябва да е и отличен мотиватор. Без да накара футболистите да се раздават докрай във всеки мач трудно може да постигне успехи даже със съвсем прилични футболисти. Именно на мотиваторските възможности СМ дължеше успехите си като треньор на ЦСКА.
Колкото до провалите му в Европа, трябва да се отбележи, че в мача с Тулуза отпаднахме след малшанс накрая. А срещу Мура не разполагаше с футболисти.

Добре би било треньорът да е не само отличен професионалист, дошъл в клуба за определен период колкото да отбие номера, но да е свързан с отбора от повече години, да държи на него. Виждаме какво се случи с Ман. Юнайтед - след ерата "сър Алекс" този отбор не прилича на себе си, въпреки огромните инвестиции и няколкото треньора със супер визитки.[/offtopic]
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

gihuelo
Мнения: 5694
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Берое СЗ - ЦСКА 27.10.2018 15:00

Мнениеот gihuelo » 27 окт 2018 20:56

realno написа:Предния кръг като играхте със слабак и победихте, четох коментари, че нямало значение играта, важни са 3-те точки. А днес чета, че заради лошата игра сте загубили точки. Последни има ли значение добрата играта или няма? :lol:
Но иначе, имате качествени футболисти, но нямате треньор. Но пък ГГ си го харесва и му има пълно доверие. За това не ви препоръчвам да надигате много глас и да недоволствате, че за него сте никои, за да не му писне и смени отново града. Сериозно.

[offtopic]Само на вас могат да ви забранят да освирквате играчите :) Нас не ни мисли . Сериозно.[/offtopic]

Потребителски аватар
paco1963
Мнения: 23
Регистриран на: 12 май 2013 11:13
Контакти:

Re: Берое СЗ - ЦСКА 27.10.2018 15:00

Мнениеот paco1963 » 27 окт 2018 21:06

Не,се заяждам,но ако не беше Попов можеше да отидите на разлика. :mrgreen:

peliforewer
Мнения: 9483
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Берое СЗ - ЦСКА 27.10.2018 15:00

Мнениеот peliforewer » 27 окт 2018 21:13

Днес Томаш надигра тактически НЕМ,така както го сториха и Аутори и Стоянович и Белия.Не знам какво разузнаване прави малкият брат но да не можеш да опазиш 38 годишния Камбуров,да оставиш в лявата ти зона на защитата беройци да правят каквото си искат,да мъчиш цял мач Чорбаджийски да изнася топката защото халфовете без Бикел бяха трагични е сериозен треньорски гаф.Преди фаула за гола на Берое поне десетина фена около мен викнаха не оставяйте свободен Камбуров,нямаше кой да ги чуе,когато Мауридес тръгна да бие дузпата казах на хората около мен,този ако я бие както със Септември вратарят ще я спаси защото е опитен и вече знае какво да очаква,Мауридес буквално ни се подигра с това несериозно изпълнение.Ще върна лентата малко назад след чикиджийската дузпа със Септември гостът в студиото на Диема спорт беше шокиран и заяви че това изпълнение е абсолютно несериозно,НЕМ явно не е бил на това мнение и това позволи на Мауридес да повтори малоумното си изпълнение.Нещо в ЦСКА не върви,треньорът явно не може да респектира футболистите и не може да се адаптира към условията в България.Искам да уточня че за първи път си позволявам критика към НЕМ,но ЦСКА ми е по-скъп отколкото треньор който за сега е по-добър в интервютата отколкото във воденето на срещите.Накрая само да вметна че Тиаго след като беше налаган за ляво крило,днес второто полувреме беше и дясно и на практика дясната ни зона второто полувреме я нямаше,пореден гениален ход на НЕМ.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: vasilnv и 18 госта