Зимен трансферен период 2018/2019

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

krumeto
Мнения: 3661
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот krumeto » 01 мар 2019 14:57

ivo55 написа:Айдееее, айдееее на безработните, топли - топли, аааайдеее на свободните агентииииииииии :mrgreen:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
- Извинявайте, ама защо пресконференциятая обявихте за 13:23? Има ли някаква символика?
- ААа, нееее, щоо?!? Просто имахме тренировка на Панчарево, знаете има трафик, така го сметнах просто :lol: :)


Жеуезен :mrgreen:

Не мога да разбера, каква е тази неточност. Трябваше така - 13h 23' 21''!
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот trokadero_ » 01 мар 2019 19:14

Няма лошо да дойдат свободни - 1-2 ма ;)

Потребителски аватар
demon777
Мнения: 1591
Регистриран на: 03 мар 2010 22:55
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот demon777 » 02 мар 2019 18:21

шивача написа:абсолютно не сериозно , че и нагло да се обвиняват феновете, че не ходят по мачове и затова няма трансфери или квото и да било.
Като си взел един отбор ти трябва да си направиш стратегия, да я обявиш пред феновете, и да я следваш. Ако Ганчев беше излезнал и казал така и така, ще градим отбор от юноши, от Българи, от албанци, от монголци и тн, ]


Пак ще питам:
Защо Ганчев трябва да се обяснява пред когото и да е. Той си има план и го следва.
Не го бил обявил плана затва не ходили на стадиона. Ми не ходете с вас без вас все тая.
Ако ганчев беше взел отбор от Симитли да кажем които са с 40-50 човека публика на мач предимно роднини и налее едни пари и го вкара в А група от там в групите на европа тя публиката ще си дойде

Влезе ли ЦСКА тая година в групите стадиона ще е пълен а вие си чакайте някой да ви обяви план и гледайте по телевизията
Баскетболни припознавачи в синьо да не ми дават акъл.

Elliah
Мнения: 480
Регистриран на: 15 юни 2008 15:49
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот Elliah » 02 мар 2019 18:34

demon777 написа:
шивача написа:абсолютно не сериозно , че и нагло да се обвиняват феновете, че не ходят по мачове и затова няма трансфери или квото и да било.
Като си взел един отбор ти трябва да си направиш стратегия, да я обявиш пред феновете, и да я следваш. Ако Ганчев беше излезнал и казал така и така, ще градим отбор от юноши, от Българи, от албанци, от монголци и тн, ]


Пак ще питам:
Защо Ганчев трябва да се обяснява пред когото и да е. Той си има план и го следва.
Не го бил обявил плана затва не ходили на стадиона. Ми не ходете с вас без вас все тая.
Ако ганчев беше взел отбор от Симитли да кажем които са с 40-50 човека публика на мач предимно роднини и налее едни пари и го вкара в А група от там в групите на европа тя публиката ще си дойде

Влезе ли ЦСКА тая година в групите стадиона ще е пълен а вие си чакайте някой да ви обяви план и гледайте по телевизията

Само, дето ЦСКА не е Симитли... Ако беше, нямаше да има нужда да се обяснява. ЦСКА все още има достатъчно фенове за да не бъде Симитли. Иначе се полагат доста усилия да стане като Симитли. Въпрос на бизнес :)

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот шивача » 02 мар 2019 18:39

demon777 написа:
шивача написа:абсолютно не сериозно , че и нагло да се обвиняват феновете, че не ходят по мачове и затова няма трансфери или квото и да било.
Като си взел един отбор ти трябва да си направиш стратегия, да я обявиш пред феновете, и да я следваш. Ако Ганчев беше излезнал и казал така и така, ще градим отбор от юноши, от Българи, от албанци, от монголци и тн, ]


Пак ще питам:
Защо Ганчев трябва да се обяснява пред когото и да е. Той си има план и го следва.
Не го бил обявил плана затва не ходили на стадиона. Ми не ходете с вас без вас все тая.
Ако ганчев беше взел отбор от Симитли да кажем които са с 40-50 човека публика на мач предимно роднини и налее едни пари и го вкара в А група от там в групите на европа тя публиката ще си дойде

Влезе ли ЦСКА тая година в групите стадиона ще е пълен а вие си чакайте някой да ви обяви план и гледайте по телевизията

Къв план има, бе? да продава всичко, що горе-долу става...И къде видя, че съм писал нещо, дали да се ходи на мач , или не? Въобще кви глупости пишеш и ме цитираш, да се занимавам да ти отговарям?
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
demon777
Мнения: 1591
Регистриран на: 03 мар 2010 22:55
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот demon777 » 02 мар 2019 19:22

шивача написа:Къв план има, бе? да продава всичко, що горе-долу става...И къде видя, че съм писал нещо, дали да се ходи на мач , или не? Въобще кви глупости пишеш и ме цитираш, да се занимавам да ти отговарям?


[offtopic]Бе нали знаеш къде да ходиш че да не ти казвам аз?[/offtopic]

Обобщих всеобщото мнение с един къде не ходил на мачовете щот ЦСКА било в кавички и твоето къде искаш някой все да ти обяснява . Никой не ни е длъжен за нищо.
И да това е бизнес . Платиха ли 8 мелеона за емблемата ? Платиха.
За да се занимаваш с нещо трябва освен разходи да имаш и приходи...
Когато влизането в групите стане нещо обичайно всяка година тогава може да се гради истински силен отбор .

Най важното е сега тоя отбор който имаме + още 1-2ма които може да дойдат да се сработят за 1вото влизане за да дойдат по-големите приходи.


А и още нещо
Купи си отбор или си създай и си се обяснявай всеки деен по форумите с феновете
Баскетболни припознавачи в синьо да не ми дават акъл.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23767
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот delqnski47 » 02 мар 2019 19:32

шивача написа:
demon777 написа:
шивача написа:абсолютно не сериозно , че и нагло да се обвиняват феновете, че не ходят по мачове и затова няма трансфери или квото и да било.
Като си взел един отбор ти трябва да си направиш стратегия, да я обявиш пред феновете, и да я следваш. Ако Ганчев беше излезнал и казал така и така, ще градим отбор от юноши, от Българи, от албанци, от монголци и тн, ]


Пак ще питам:
Защо Ганчев трябва да се обяснява пред когото и да е. Той си има план и го следва.
Не го бил обявил плана затва не ходили на стадиона. Ми не ходете с вас без вас все тая.
Ако ганчев беше взел отбор от Симитли да кажем които са с 40-50 човека публика на мач предимно роднини и налее едни пари и го вкара в А група от там в групите на европа тя публиката ще си дойде

Влезе ли ЦСКА тая година в групите стадиона ще е пълен а вие си чакайте някой да ви обяви план и гледайте по телевизията

Къв план има, бе? да продава всичко, що горе-долу става...И къде видя, че съм писал нещо, дали да се ходи на мач , или не? Въобще кви глупости пишеш и ме цитираш, да се занимавам да ти отговарям?

Браточка,на тебе ти се струва,че е нередно,ама друг начин няма.Няма приходи,трябва да се продава.Като една баничарница.Баниците са кофти,продаяа се някой уред и от там се мисли нов план.Щот всяка година сме 10 000 000 назад.Подуянци да не мислиш,че при тях е нормална цялата работа?!Едно десетилетие кръгла нула,никви приходи и там отгоре спонсорчета с парашути,Божковци и т.н. То тоя филм ще свърши.Никой не дава ей така пари.Ясно е.Та при нас това е естествено.Нямаме приходи от Европа...продава се.Това е.Да,има спонсори,реклами...ама то си има и разходи.А и идеята е Ганчев да печели все пак.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот шивача » 02 мар 2019 19:48

demon777 написа:
шивача написа:Къв план има, бе? да продава всичко, що горе-долу става...И къде видя, че съм писал нещо, дали да се ходи на мач , или не? Въобще кви глупости пишеш и ме цитираш, да се занимавам да ти отговарям?


[offtopic]Бе нали знаеш къде да ходиш че да не ти казвам аз?[/offtopic]

Обобщих всеобщото мнение с един къде не ходил на мачовете щот ЦСКА било в кавички и твоето къде искаш някой все да ти обяснява . Никой не ни е длъжен за нищо.
И да това е бизнес . Платиха ли 8 мелеона за емблемата ? Платиха.
За да се занимаваш с нещо трябва освен разходи да имаш и приходи...
Когато влизането в групите стане нещо обичайно всяка година тогава може да се гради истински силен отбор .

Най важното е сега тоя отбор който имаме + още 1-2ма които може да дойдат да се сработят за 1вото влизане за да дойдат по-големите приходи.


А и още нещо
Купи си отбор или си създай и си се обяснявай всеки деен по форумите с феновете


[offtopic]лизач, ходи на майната си[/offtopic]

обобщил си едни твои си глупости. Ще имаш приходи, когато направиш необходимите разходи. Домусчиев ако мислише така селски щеше да си цъка у В група.
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
demon777
Мнения: 1591
Регистриран на: 03 мар 2010 22:55
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот demon777 » 02 мар 2019 19:53

шивача написа:обобщил си едни твои си глупости. Ще имаш приходи, когато направиш необходимите разходи. Домусчиев ако мислише така селски щеше да си цъка у В група.



А когато направиш разходи за нещо което няма как да ти донесе приходи кво правим тогава? Пускай емблемата да вкарва.
Някой неща хич не са ти ясни а други са ти пълна мъгла. Айде вземи прочети тва онова и пак ми се пускай.
Баскетболни припознавачи в синьо да не ми дават акъл.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот шивача » 02 мар 2019 19:55

delqnski47 написа:
шивача написа:
demon777 написа:
шивача написа:абсолютно не сериозно , че и нагло да се обвиняват феновете, че не ходят по мачове и затова няма трансфери или квото и да било.
Като си взел един отбор ти трябва да си направиш стратегия, да я обявиш пред феновете, и да я следваш. Ако Ганчев беше излезнал и казал така и така, ще градим отбор от юноши, от Българи, от албанци, от монголци и тн, ]


Пак ще питам:
Защо Ганчев трябва да се обяснява пред когото и да е. Той си има план и го следва.
Не го бил обявил плана затва не ходили на стадиона. Ми не ходете с вас без вас все тая.
Ако ганчев беше взел отбор от Симитли да кажем които са с 40-50 човека публика на мач предимно роднини и налее едни пари и го вкара в А група от там в групите на европа тя публиката ще си дойде

Влезе ли ЦСКА тая година в групите стадиона ще е пълен а вие си чакайте някой да ви обяви план и гледайте по телевизията

Къв план има, бе? да продава всичко, що горе-долу става...И къде видя, че съм писал нещо, дали да се ходи на мач , или не? Въобще кви глупости пишеш и ме цитираш, да се занимавам да ти отговарям?

Браточка,на тебе ти се струва,че е нередно,ама друг начин няма.Няма приходи,трябва да се продава.Като една баничарница.Баниците са кофти,продаяа се някой уред и от там се мисли нов план.Щот всяка година сме 10 000 000 назад.Подуянци да не мислиш,че при тях е нормална цялата работа?!Едно десетилетие кръгла нула,никви приходи и там отгоре спонсорчета с парашути,Божковци и т.н. То тоя филм ще свърши.Никой не дава ей така пари.Ясно е.Та при нас това е естествено.Нямаме приходи от Европа...продава се.Това е.Да,има спонсори,реклами...ама то си има и разходи.А и идеята е Ганчев да печели все пак.

Ако продаваш банички, а не купуваш брашно в един момент наистина ще си продаваш печката. В цял свят първо се инвестира, после са чакат резуллтатите. Домусчиев направи същото. При нас с трици маймуни се ловят. Левски няма кво въобще да ги коментираме. Та, за да имаме приходи от европа трябва да направим отбор за там, респективно да градим, а не да продаваме всеки, за който дават някой лев. А 8-те милиона са в графата още при влизането му на Армията, нямат нищо общо с бюджета. Просто сега някой го използват за прикритие на нищожната селекция.
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 38 госта