Зимен трансферен период 2018/2019

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Mitata
Мнения: 6648
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот Mitata » 02 мар 2019 22:41

шивача написа:
delqnski47 написа:И още нещо,браточка(шивач),относно продажбите :arrow: Недялков каза около четири пъти в интервюта че иска да се пробва в чужбина,Киро....някъде около петнайсет пъти.Каранга също не му се оставаше,нормално.Той взима по сто бона на месец.Кой щи дава по сто бона на месец тук??Проблемът е глобален при нас,пак ти казвам.И той е,че клубовете не могат да се самоиздържат.Всичко живо чака собственика.
П.П. Домуса почна от нулата. Напомням.

Домуса почна от нулата и от В група, Ганчев почна от -8милиона, но директно от А група с готов отбор, негов си. Разликата не е голяма. При Домуса що не казват по 15 пъти, че искат да напускат? Недялков един път не съм го чул, пък и от чужбина се върна, що ли? И аз съм ок да има веднъж годишно по 1-2 продадени, но на тяхно място да бъдат и по1-2 ма купени. И то само ако сме приключили евро участието, иначе сме точно като една сергия, каквато и сме в момента. И Домуса продава, но продава скъпо и продава футболисти без които отборът няма да отслабне видимо. Нито Марселиньо, нито Вандерсон, нито Кешерю продаде, а разни десни и леви бекчета, централен бранител, едно крило и то след като отборът беше влезнал в шл. Взе кеша и от уефа и от перифарните играчи без отборът да губи индентичност. Пък и фактите говорят сами-Гела всяка година обира купите и парите, а Ганчев излиза с декларации чрез слугите си. И накрая вината е и във феновете. Ако ще да дава пари-негови са си, ако ще да си ги ишмърка всичките. Но така отбор не се прави. Ако беше така всички щяха да го копират на запад. Просто си работи като в Литекс. Само дето вече не плаща на съдии. Дано лятото си събере багажа!


Не мисля, че Нарциса е за хвалба, особено в подфорума на ЦСКА. Ако Ганчев си тръгне от ЦСКА, трусовете при нас ще продължат, пропадането също. Феновете не сме в състояние да издържаме отбора, въпреки че на пръв поглед изглежда това да не е мисия невъзможна. Надявам се Ганчев да промени политиката като спре да взема безработни чужденци. Колкото продажбите, очевидно без тях не можем да минем, поне на този етап.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10150
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот шивача » 02 мар 2019 22:46

Mitata написа:
шивача написа:
delqnski47 написа:И още нещо,браточка(шивач),относно продажбите :arrow: Недялков каза около четири пъти в интервюта че иска да се пробва в чужбина,Киро....някъде около петнайсет пъти.Каранга също не му се оставаше,нормално.Той взима по сто бона на месец.Кой щи дава по сто бона на месец тук??Проблемът е глобален при нас,пак ти казвам.И той е,че клубовете не могат да се самоиздържат.Всичко живо чака собственика.
П.П. Домуса почна от нулата. Напомням.

Домуса почна от нулата и от В група, Ганчев почна от -8милиона, но директно от А група с готов отбор, негов си. Разликата не е голяма. При Домуса що не казват по 15 пъти, че искат да напускат? Недялков един път не съм го чул, пък и от чужбина се върна, що ли? И аз съм ок да има веднъж годишно по 1-2 продадени, но на тяхно място да бъдат и по1-2 ма купени. И то само ако сме приключили евро участието, иначе сме точно като една сергия, каквато и сме в момента. И Домуса продава, но продава скъпо и продава футболисти без които отборът няма да отслабне видимо. Нито Марселиньо, нито Вандерсон, нито Кешерю продаде, а разни десни и леви бекчета, централен бранител, едно крило и то след като отборът беше влезнал в шл. Взе кеша и от уефа и от перифарните играчи без отборът да губи индентичност. Пък и фактите говорят сами-Гела всяка година обира купите и парите, а Ганчев излиза с декларации чрез слугите си. И накрая вината е и във феновете. Ако ще да дава пари-негови са си, ако ще да си ги ишмърка всичките. Но така отбор не се прави. Ако беше така всички щяха да го копират на запад. Просто си работи като в Литекс. Само дето вече не плаща на съдии. Дано лятото си събере багажа!


Не мисля, че Нарциса е за хвалба, особено в подфорума на ЦСКА. Ако Ганчев си тръгне от ЦСКА, трусовете при нас ще продължат, пропадането също. Феновете не сме в състояние да издържаме отбора, въпреки че на пръв поглед изглежда това да не е мисия невъзможна. Надявам се Ганчев да промени политиката като спре да взема безработни чужденци. Колкото продажбите, очевидно без тях не можем да минем, поне на този етап.

не го приемай като хвалба, просто някакво разумно сравнение. Ганчев беше в Литекс и освен4-те купени титли и няколко добри трансфера, нищо друго не постигна. В европата е на нивото на подуенци. С кой друг да правя паралел?
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10150
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот шивача » 02 мар 2019 22:52

и друго да кажа , понеже не разбирам много, бях писал, че за треньор на ЦСКА трябва да бъде назначен Стойчо Младенов като първа опция или Любо Пенев, като втора опция. Но явно разбирачите назначиха култовите Белчев, Йорданеску, Маестро, но ся стана на моето :mrgreen: Вярно, няколко изгубени години, кво толкова, пък всъщност може и да са спечелени години :roll:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Mitata
Мнения: 6648
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот Mitata » 02 мар 2019 22:54

шивача написа:
Mitata написа:
шивача написа:
delqnski47 написа:И още нещо,браточка(шивач),относно продажбите :arrow: Недялков каза около четири пъти в интервюта че иска да се пробва в чужбина,Киро....някъде около петнайсет пъти.Каранга също не му се оставаше,нормално.Той взима по сто бона на месец.Кой щи дава по сто бона на месец тук??Проблемът е глобален при нас,пак ти казвам.И той е,че клубовете не могат да се самоиздържат.Всичко живо чака собственика.
П.П. Домуса почна от нулата. Напомням.

Домуса почна от нулата и от В група, Ганчев почна от -8милиона, но директно от А група с готов отбор, негов си. Разликата не е голяма. При Домуса що не казват по 15 пъти, че искат да напускат? Недялков един път не съм го чул, пък и от чужбина се върна, що ли? И аз съм ок да има веднъж годишно по 1-2 продадени, но на тяхно място да бъдат и по1-2 ма купени. И то само ако сме приключили евро участието, иначе сме точно като една сергия, каквато и сме в момента. И Домуса продава, но продава скъпо и продава футболисти без които отборът няма да отслабне видимо. Нито Марселиньо, нито Вандерсон, нито Кешерю продаде, а разни десни и леви бекчета, централен бранител, едно крило и то след като отборът беше влезнал в шл. Взе кеша и от уефа и от перифарните играчи без отборът да губи индентичност. Пък и фактите говорят сами-Гела всяка година обира купите и парите, а Ганчев излиза с декларации чрез слугите си. И накрая вината е и във феновете. Ако ще да дава пари-негови са си, ако ще да си ги ишмърка всичките. Но така отбор не се прави. Ако беше така всички щяха да го копират на запад. Просто си работи като в Литекс. Само дето вече не плаща на съдии. Дано лятото си събере багажа!


Не мисля, че Нарциса е за хвалба, особено в подфорума на ЦСКА. Ако Ганчев си тръгне от ЦСКА, трусовете при нас ще продължат, пропадането също. Феновете не сме в състояние да издържаме отбора, въпреки че на пръв поглед изглежда това да не е мисия невъзможна. Надявам се Ганчев да промени политиката като спре да взема безработни чужденци. Колкото продажбите, очевидно без тях не можем да минем, поне на този етап.

не го приемай като хвалба, просто някакво разумно сравнение. Ганчев беше в Литекс и освен4-те купени титли и няколко добри трансфера, нищо друго не постигна. В европата е на нивото на подуенци. С кой друг да правя паралел?


Според мен Ганчев разбира много добре, че ЦСКА не е Литекс, т.е. не е редно да води същата политика като в Ловеч. Ако продължи да действа по инерция, ще излезе, че е излъгал феновете, които са се надявали да видят отново един европейски ЦСКА.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот onegavon » 03 мар 2019 09:21

Какво ви е обещал ГГ, да ни направи Реал на Балканите ли ? Да , направи грешки и той си взе бележка. В последното интервю си каза ,че е искал да работи с млади треньори за това сложи Янев,Йорданеско,Йевтич е не му се получи. Щото пък в Подуяне за сметка на това им върза с Митов ,Гонзо,Топчо,Сухия,Делио.Да, продължавам ли?Да сравнявам ли селекциите на двата отбора през последните години? За Разград не искам да говоря щото ме е гнус само ще кажа,че Домусчиев нарочно взима читави български футболисти и ги съсипва на пейката. Този сезон се усети , че прекалява и взе да пуска Тигъра и Недялков, ама дотам. Последно за Шивача и в Разград реват някои да се махат/Кампаняро,Натаниел/ само ,че джурналята не смеят да раздухват.

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот trokadero_ » 03 мар 2019 09:32

Нуно Томаш показа много добра игра. Засега добре.

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот trokadero_ » 08 мар 2019 10:26

Люпко води босненец и сърбин в ЦСКА


Мисията на Люпко Петрович в Босна може да се счита за успешна, тъй като съветникът на ръководството на ЦСКА хвърли око на някои местни таланти за трансфер на „Армията". Носителят на КЕШ с Цървена звезда за 1991 година хареса някои млади футболисти на Железничар, които ще бъдат следени следващите месеци.


Петрович обаче набеляза конкретно двама играчи на лидера ФК Сараево - босненският халф Емил Халилович и сръбският защитник Дарко Лазич, твърди "Меридиан Мач".

Халилович е опитен 29-годишен халф, който е силен и с двата крака. Той има и богат международен опит, като до момента е играл в кариерата си за чешкия Храдец Кралове, словашкия Спартак Търнава, австрийския Блау-Вайс Линц, а сега е сред лидерите на Сараево.

24-годишният Дарко Пазич е типичен централен защитник, висок 190 см. Той е бил футболист на Цървена звезда и Спартак Суботица в родината си, а след това е играл за руския Анжи, както и за турските Аланияспор и Денизписпор. Той има мачове за всички юношески и младежки национални отбора на Сърбия

И двамата имат договори с ФК Сараево до лятото на 2020 година. Ако ЦСКА обаче отправи реална оферта за някой от тях, едва ли ще му бъдат правени пречки от босненския клуб.

Цената на Емир Хапилович е фиксирана на 250 000 евро, но не е изключено той да бъде даден под наем на ЦСКА през лятото с опция за купуване. Същото е и положението с Дарко Пазич, който е подписал със Сараево преди по-малко от 2 месеца с идеята да даде нов старт на кариерата си.

gihuelo
Мнения: 5677
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот gihuelo » 08 мар 2019 11:30

trokadero_ написа:Люпко води босненец и сърбин в ЦСКА


Мисията на Люпко Петрович в Босна може да се счита за успешна, тъй като съветникът на ръководството на ЦСКА хвърли око на някои местни таланти за трансфер на „Армията". Носителят на КЕШ с Цървена звезда за 1991 година хареса някои млади футболисти на Железничар, които ще бъдат следени следващите месеци.


Петрович обаче набеляза конкретно двама играчи на лидера ФК Сараево - босненският халф Емил Халилович и сръбският защитник Дарко Лазич, твърди "Меридиан Мач".

Халилович е опитен 29-годишен халф, който е силен и с двата крака. Той има и богат международен опит, като до момента е играл в кариерата си за чешкия Храдец Кралове, словашкия Спартак Търнава, австрийския Блау-Вайс Линц, а сега е сред лидерите на Сараево.

24-годишният Дарко Пазич е типичен централен защитник, висок 190 см. Той е бил футболист на Цървена звезда и Спартак Суботица в родината си, а след това е играл за руския Анжи, както и за турските Аланияспор и Денизписпор. Той има мачове за всички юношески и младежки национални отбора на Сърбия

И двамата имат договори с ФК Сараево до лятото на 2020 година. Ако ЦСКА обаче отправи реална оферта за някой от тях, едва ли ще му бъдат правени пречки от босненския клуб.

Цената на Емир Хапилович е фиксирана на 250 000 евро, но не е изключено той да бъде даден под наем на ЦСКА през лятото с опция за купуване. Същото е и положението с Дарко Пазич, който е подписал със Сараево преди по-малко от 2 месеца с идеята да даде нов старт на кариерата си.


https://www.transfermarkt.com/darko-laz ... ler/168952
Тоя изглежда добре по визитка. Само да не се е пропил :)
Иначе до 22 годишна възраст е изиграл по 40 мача в Звезда и Анжи.

Потребителски аватар
skabrin
Мнения: 540
Регистриран на: 29 май 2015 08:47

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот skabrin » 08 мар 2019 14:11

От тук тръгна "новината"

Консултатът на ЦСКА Люпко Петрович продължава търсенето на играчи за "червените". През миналия уикенд той е бил в Босна и Херцеговина, пише "Меридиан мач".
Сърбинът е изгледал 2 мача и си е водил записки за най-добрите футболисти на терена.
На 2 март Люпко е бил двубоя между Сараево и Крупа, а ден по-късно е наблюдавал срещата Железничар - Младост.
Петрович говори пред местен сайт дали е харесал определени футболисти за ЦСКА.
"Много е рано да се каже, но има футболисти, които ми хванаха окото. Например като гледах Сараево ми хареса Халилович - вкара гол, асистира, добър играч.
И Лазович бе на ниво. Не ме разбирайте погрешно, но бях изненадан, че отиде в първенството на Босна. Той е по-добър. Има интересни футболисти и в Железничар", сподели сърбинът.
Не е възпитано да псуваш дебилите. Пожелай им приятен ден и се надявай да те разберат правилно.

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3749
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот ivo55 » 08 мар 2019 14:41

Никоя медия не знае нищо за селекцията на ЦСКА. От всички несретници ММ знаят пък най-малко, по обясними причини. Така, че правете си планове за уикенда и не им четете съчиненията за балъци.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 8 госта