Зимен трансферен период 2018/2019

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

MarianDimitrov
Мнения: 342
Регистриран на: 28 апр 2018 17:14
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот MarianDimitrov » 10 дек 2018 11:33

Все ми се струва, че скоро ще се разделим с Мауридес. При головата суша, която го е обзела, той все пак е титуляр всеки мач а и му се дава да бие дузпите, което ме кара да си мисля, че имаме за цел да му се вдига рейтинга, за да можем да го продадем на добра цена. Веднъж бях писал, че бих го пускал, като резерва на Соу. Просто, като титуляр го хващат в началото на мача и няма пускане, докато, като влезе към 70-тата минута с пресни сили, срещу поизморени противници, го изпускат и той се вихри. От друга страна Соу е по-труден за опазване. По-бърз е и по-рязко сменя посоките. Мисля, че скоро ше се разделим с Мауридес. Джеси е на двата полюса. Понякога може да направи чудеса, понякога може да ти скъса нервите. Тиаго напоследък никакъв го няма. Пасовете му най-често са пресечени от противника а в единоборствата почти винаги губи топката и прави нарушения впоследствие. За мен Антов е попадението този сезон. Такава стабилна и интелигентна игра от това момче, просто ми пълни душата.
Велик ЦСКА !

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот Red Warrior » 12 дек 2018 20:46

Неделев щял да играе в България само за Ботев, но ако има от ЦСКА предложение, зимата щял да мисли с ръководството... WTF :?
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3755
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот ivo55 » 13 дек 2018 10:35

Момчето си го каза в прав текст - ще каже за ЦСКА, когато дойде официална оферта от ЦСКА, и ако е такава, че Ботев Пд не са я отхвърлили, а го извикат да го питат дали иска да дойде на Армията ... тогава ще каже. Е то е ясно какво ще каже. И аз на негово място не бих искал да изпадна в тъпата ситуация да кажа, че много искам да напусна Ботев и искам да играя за ЦСКА, а после зимата да няма оферта от ЦСКА. Как после да играе за Ботев?!? Как да си гледа треньорите и съотборниците в очите?!? Как да отиде да поздрави феновете ?!? И е мъжка и честна постъпка да иска да се махне, но не да прецака Ботев, а при условия, с които родния му клуб да е ОК.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Kiril2681
Мнения: 1143
Регистриран на: 04 авг 2015 17:00

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот Kiril2681 » 13 дек 2018 11:50

Някакво щведче ще прибираме май, поне според ТЕХНИТЕ вестници. Като профил - ще разкараме Секулич, за да вземем шведския му вариант - хиииитро :) Мауридес да го продават ако могат да изкарат някое евро за него, въпреки, че за мен той е полезен играч - вече някъде казах, че с него сме супер при вземането на първа топка, но пък сме ужасни при втората такава. Той взима първата, но никой покрай него не се движи и не търси втората - това май са камъни в градината на НЕМ. Жеферсон за мен приключи с нас - зимата му дойде в повече, а и е рисков играч, за него важи същото, което и за Мауридес - ако изкараме някое евро - супер! Неделев...ами, без да спекулирам, но си мисля - където има дим, има и огън, само дето Г.Г ще трябва да се поизръси, не вярвам да му го подарят. А той май не е много-много по ръсенето, още повече след 8-те милиона, не че го виня..Вратар имаме, за нашето първенство е достатъчно добър, но конкуренция на Тиаго нямаме, а това е проблем. Неделев би бил супер опция, но...Все ми се иска да видя повече да играят Евандро и Соу, ама то и на Карибите ми се иска, ама...Както и да е - ще почакаме и ще видим, както винаги от Гришата информация трудно излиза, така че засега само спекулираме :)
от Kris_men2000 » 31 юли 2019 00:31

Целият проблем на Левски не е в ръководството или в славинизацията а в това , че 90% от феновете са тъпи като магарета и грам не разбират от футбол

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот Red Warrior » 13 дек 2018 19:23

Четох интервюто на Паро и наистина сега се замислих, че от всички попълнения от лятото титуляр е само Мауридеш. Може би е време да дадем шанс на Методи Томанов в ЦСКА. Спомням си, че преди години, още преди проектът Лудогорец да се пръкне, чичо Митко беше поискал Томанов в щаба си. :idea:
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

SLAP
Мнения: 299
Регистриран на: 08 дек 2017 21:39
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот SLAP » 14 дек 2018 10:47

Red Warrior написа:Четох интервюто на Паро и наистина сега се замислих, че от всички попълнения от лятото титуляр е само Мауридеш. Може би е време да дадем шанс на Методи Томанов в ЦСКА. Спомням си, че преди години, още преди проектът Лудогорец да се пръкне, чичо Митко беше поискал Томанов в щаба си. :idea:


И на мен много ми се иска Томанов, да се прибере на Армията, но мнооого трудно, Ганчев трудно ще се навие(комплекси), той си взе дядото с тази цел. Колкото до титулярите, миналата година имахме добър състав, това което не ни стигна е дължината на резервната.
По тази причина бяха привлечени и 8 нови, единствен от титулярите Каранга си замина.
В тази връзка е нормално игралите добре миналата година да са титуляри, а тези, които се взеха да пълнят резервната, да са там а когато потрябва въпросната дълбочина да влизат. Мауридес прави изключение, щото Каранга го няма, ако той беше тук, Мауридес щеше да е в същото положение, както останалите.
Куца ни халфовата линия, по точно креативната част от играта, там губим инициатива, губим игрови ритъм, гобум мачовете.
Точно затова НЕМ излиза с трима дефанзивни, щото загубим ли центъра губим мача, трябват ни дефанзивни, които да имат и поглед в/у граденето, не само в/у разрушаването. Сегашните ни се опитват, но резултата всички го виждаме.
А дефанзивни, щото това е стила на игра на цялата група..
Трябват ни и крайни защитници по двете крила, ама не централни, дето могат да играят по крилата, а най-малкото крайни, които мгат да играят, като централни.
Убеден съм ще зимата ще гледаме към нашата група и наши момчета, ще си вземем поне трима-четирима българчета,Тошо не ни трябва, много е надценен, с парите за него ще си купим трима младежи, с заложби и талант за да израстнат по-дбри фитболисти от Тошко.
Черни ще го продадът само ако има добра оферта, тогава ще вземат шведа, иначе трудно ще пласират Данте, или Георги, апропо, Данте изобщо не е лош вратар, измъкна ни в безхаберния ни мач в Стара Загора, с/у последния...

Ще видим, Г.Ганчев и екипът му са малко непредвидими, никога не знаеш какво ще искочи от шапката..

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот HardWork » 14 дек 2018 13:29

След зимата трябва да останат 3 играча извън ЕС. Енрике е най - заслужил за момента да остане от бразилците след него са Жеферсон и Мауридес. Жоржиньо, Евандро, Джеси и Соу може спокойно да си тръгнат.
Георги Минчев има 17 гола в 16 мача в Царско Село и е с основна заслуга за представянето на отбора. Той по - нищо не остстъпва на прехвалените ни бразилци. Здравко Димитров и Неделев (ако е възможно) за сметка на Жоржиньо и Джеси и нещата заспиват. Сашко Тонев е свободен агент, може да изкара подготовката с нас и ако впечатли да остане.
Аз лично харесвам Пламен Илиев и той става свободен агент, спокойно може да се пробваме за него. Добър вратар, въпреки че е левскар.
Остава да намерим два класни бека и плеймейкър, за тези постове трябва скаутите да си свършат работата.

SLAP
Мнения: 299
Регистриран на: 08 дек 2017 21:39
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот SLAP » 14 дек 2018 14:22

HardWork написа:След зимата трябва да останат 3 играча извън ЕС. Енрике е най - заслужил за момента да остане от бразилците след него са Жеферсон и Мауридес. Жоржиньо, Евандро, Джеси и Соу може спокойно да си тръгнат.
Георги Минчев има 17 гола в 16 мача в Царско Село и е с основна заслуга за представянето на отбора. Той по - нищо не остстъпва на прехвалените ни бразилци. Здравко Димитров и Неделев (ако е възможно) за сметка на Жоржиньо и Джеси и нещата заспиват. Сашко Тонев е свободен агент, може да изкара подготовката с нас и ако впечатли да остане.
Аз лично харесвам Пламен Илиев и той става свободен агент, спокойно може да се пробваме за него. Добър вратар, въпреки че е левскар.
Остава да намерим два класни бека и плеймейкър, за тези постове трябва скаутите да си свършат работата.


Жоржиньо, Джеси имат евро паспорти, те са он новата порода французи и холандци, те не товарят квотата.
От Евантро нищо не видяхме през тази година, влезе два пъти, два пъти вкара гол и толкова беше, той трябва да остане, той и Енрике, Неделев не ни трябва, не струва парите дето ще му искат...
С тази игра, която практикуване, честно не виждам да ни трябва нападетел, Мауридес го играе гара разделна и толкова.
А дори и да вземе първата топка на 80% бе вземаме втората, за какво ни е първата?
Мауридес не ни трябва. Джеферсон също, ще намерим бек на неговото ниво и в БГ.
Соу не знам той ми харесва на мен, има уникално чувство за избягване на засадата има скорост, повратлив е...

Ние сега тук си пишем, ноо.. добре че не определяме ние тези неща, щото любимия отбор щеше да е под спасителната чета :D

Потребителски аватар
dafquezz
Мнения: 1171
Регистриран на: 06 мар 2010 17:25
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот dafquezz » 14 дек 2018 15:32

Проблемът като цяло на този отбор е недостатъчната интелигентност на играчите, дори някои от белите момчета лесно се подведжат и правят маймунски изцепки - Чорбаджийски, Манолев, Малинов... имаме нужда от армейска дисциплина и малко повече мисъл в играта, и натам трябва да е насочена селекцията. Затова и съм против Тошко Неделев да идва, това момче има очевиден проблем с килограмите, което говори за нисък професионализъм и дисциплина. Ужасно талантлив е, но е свикнал да е единствена звезда в средняшки отбор, не съм убеден доколко има характер да вирее в среда в която не е приеман за полубожество. В Ботев е лесно - феновете са романтици, няколко брилянтни пипания в мача и са доволни, независимо от резултата, ама на Армията е друго.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13759
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Зимен трансферен период 2018/2019

Мнениеот Red_Neck » 16 дек 2018 12:45

За да се върже бюджета, ще има минимум 2 продажби. Чак след това може да се мисли за входящи трансфери.
Кирчо или Чорбата най-вероятно са пътници.
Аз се надявам да вземем някой йоан от Мауридес и Джеси. ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 53 госта