ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи Vol.2

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

yagarr
Мнения: 601
Регистриран на: 02 сеп 2018 23:57

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи Vol.2

Мнениеот yagarr » 19 окт 2018 05:31

k20dan4o написа:
djd написа:
TristaNNN написа:
Ozzimozzi написа:
yagarr написа:Новият закон за спорта е обнародван в държавен вестник днес.След 3 месеца влиза в сила, демек чакаме края на Януари за удължаването на договора за базите. :idea:

Удължаването е ясно, но аз се надявам да има сериозна промяна в условията на договора, с което да станем равнопоставени с динамовци и лудогорци.

Kak по-точно ще станете равнопоставени на динамовци и лудогорци, като набиете милионите, които те са набили в базите си ли? :o

Хм. Не. Да ни върнат платените наеми и да ни дадат базите безвъзмездно и безсрочно. Пък Гришата ще "набие" върнатите пари в нов стадион. :mrgreen:

А ще върнете ли всички отличия и титли през последните години които са спечелени с натрупваните дългове през тези същите години. То така ще се окаже че тази прословута платена емблема трябва да е с 2 звезди отгоре.

И колко точно титли сме спечелили с "натрупваните дългове" след като проблемите тепърва започваха след титлата през 2008 при Томов ? :mrgreen: След 2008 до 2016 направо сме се разсипали от титли... :mrgreen:

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи Vol.2

Мнениеот TristaNNN » 19 окт 2018 10:10

djd написа:
TristaNNN написа:
Ozzimozzi написа:
yagarr написа:Новият закон за спорта е обнародван в държавен вестник днес.След 3 месеца влиза в сила, демек чакаме края на Януари за удължаването на договора за базите. :idea:

Удължаването е ясно, но аз се надявам да има сериозна промяна в условията на договора, с което да станем равнопоставени с динамовци и лудогорци.

Kak по-точно ще станете равнопоставени на динамовци и лудогорци, като набиете милионите, които те са набили в базите си ли? :o

Хм. Не. Да ни върнат платените наеми и да ни дадат базите безвъзмездно и безсрочно. Пък Гришата ще "набие" върнатите пари в нов стадион. :mrgreen:

И какво ще ви върнат като вие не сте ги плащали тия наеми, бре? :lol:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23665
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи Vol.2

Мнениеот delqnski47 » 19 окт 2018 10:39

TristaNNN написа:И какво ще ви върнат като вие не сте ги плащали тия наеми, бре? :lol:

И заради тва иаме дългове с тях.Вие по обективни причини няма как да имате от тях нали... :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи Vol.2

Мнениеот TristaNNN » 19 окт 2018 10:46

delqnski47 написа:
TristaNNN написа:И какво ще ви върнат като вие не сте ги плащали тия наеми, бре? :lol:

И заради тва иаме дългове с тях.Вие по обективни причини няма как да имате от тях нали... ;)

И двата тима на практика не плащат за ползването на базите си, но в нашата са инвестирани милиони през годините и е направо кукла на фона на цялостната инфраструктурна кочина в България, докато вашата тъне в разруха. Това е положението.
Да ти кажа честно, нямам нищо против да ви харижат базите, но не знам как вашите господари ще се навият да наливат милиони там (както го правят динамовци и лудогорци) и в същото време стадионът да си остане изцяло футболна база. Не им вярвам нещо на тия ловешките олигарси аз.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23665
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи Vol.2

Мнениеот delqnski47 » 19 окт 2018 10:48

TristaNNN написа:
delqnski47 написа:
TristaNNN написа:И какво ще ви върнат като вие не сте ги плащали тия наеми, бре? :lol:

И заради тва иаме дългове с тях.Вие по обективни причини няма как да имате от тях нали... ;)

И двата тима на практика не плащат за ползването на базите си, но в нашата са инвестирани милиони през годините и е направо кукла на фона на цялостната инфраструктурна кочина в България, докато вашата тъне в разруха. Това е положението.
Да ти кажа честно, нямам нищо против да ви харижат базите, но не знам как вашите господари ще се навият да наливат милиони там (както го правят динамовци и лудогорци) и в същото време стадионът да си остане изцяло футболна база. Не им вярвам нещо на тия ловешките олигарси аз.

Хахаха.А иначе като кажем нещо от сорта на ''айде да си спестим част от дълговете за сметка на инвестиции в базите'' и тука Сульо почва да цвили ''Ууууу как може ,еее тарикати такива сте вие от тирето''.Имаше един във форума дет редовно се изказваше така компетентно по тая тема,ма го няма вече де.Тебе лично не знам дали си се изказвал ''компетентно'' така.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23665
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи Vol.2

Мнениеот delqnski47 » 19 окт 2018 10:50

Апропо,Панчарево хич не тъне в разруха,а напротив. 8-)
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи Vol.2

Мнениеот TristaNNN » 19 окт 2018 10:59

delqnski47 написа:
TristaNNN написа:
delqnski47 написа:
TristaNNN написа:И какво ще ви върнат като вие не сте ги плащали тия наеми, бре? :lol:

И заради тва иаме дългове с тях.Вие по обективни причини няма как да имате от тях нали... ;)

И двата тима на практика не плащат за ползването на базите си, но в нашата са инвестирани милиони през годините и е направо кукла на фона на цялостната инфраструктурна кочина в България, докато вашата тъне в разруха. Това е положението.
Да ти кажа честно, нямам нищо против да ви харижат базите, но не знам как вашите господари ще се навият да наливат милиони там (както го правят динамовци и лудогорци) и в същото време стадионът да си остане изцяло футболна база. Не им вярвам нещо на тия ловешките олигарси аз.

Хахаха.А иначе като кажем нещо от сорта на ''айде да си спестим част от дълговете за сметка на инвестиции в базите'' и тука Сульо почва да цвили ''Ууууу как може ,еее тарикати такива сте вие от тирето''.Имаше един във форума дет редовно се изказваше така компетентно по тая тема,ма го няма вече де.

Чакай сега, тия коментари се пораждат от факта, че в годините се превърнахте в нарицателно за тарикатлък и неплащане на своите си задължения, затова и хората реагират така. Това е все едно Хитлер да започне кампания за събиране на дарения за болни и недохранени еврейчета, някой ще му повярва ли? Съжалявам за лютия пример, ама искам да съм сигурен, че ще резбереш какво имам предвид. В един по-хубав заобикалящ свят и с някакви читави собственици, аз лично нямам против да ви харижат базите с договор за инвестиции там, па дори и без договор за инвестиции, щото един читав собственик ще инвестира в базата и без да му го налагат договорно.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23665
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи Vol.2

Мнениеот delqnski47 » 19 окт 2018 11:59

TristaNNN написа:Чакай сега, тия коментари се пораждат от факта, че в годините се превърнахте в нарицателно за тарикатлък и неплащане на своите си задължения, затова и хората реагират така. Това е все едно Хитлер да започне кампания за събиране на дарения за болни и недохранени еврейчета, някой ще му повярва ли? Съжалявам за лютия пример, ама искам да съм сигурен, че ще резбереш какво имам предвид. В един по-хубав заобикалящ свят и с някакви читави собственици, аз лично нямам против да ви харижат базите с договор за инвестиции там, па дори и без договор за инвестиции, щото един читав собственик ще инвестира в базата и без да му го налагат договорно.

Аз много добре разбирам кво говориш и съм съгласен.Особено по Титановото време.Просто е дразнещо когато ''хората'' не си гледат собствените проблеми,а ръсят мозък. А всеки отбор си има проблеми.Това са си наши.Всеки да си гледа собствените си,не е трудно.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи Vol.2

Мнениеот Red_Neck » 19 окт 2018 12:02

TristaNNN написа:Чакай сега, тия коментари се пораждат от факта, че в годините се превърнахте в нарицателно за тарикатлък и неплащане на своите си задължения, затова и хората реагират така.....

Умирам си, кога подуянски ченгета, доносници, "дисиденти" и т.н. ми заговорят за подобни неща и макар да се старая да игнорирам белчовците-провокатори, няма как да не прегреша ... в случая :)
Аланкоолу, "НИЕ" (привържениците на КЛУБ ЦСКА), нямаме особено отношение по казуси, свързани с финансовото управление на АД-то в несъстоятелност, нито на новото АД :!:
Набий си го в дебелата кратуна!

[offtopic]Смешно и жалко е да ми говориш за тарикатлъци и неплащане, при положение, че лицензът на Левски 1914 бе спасен по криминален начин, а тримата "собственици" (на които даже и имената не научихте) за месец докараха с магическа пръчка опашка от "спонсори".
Преговори си историята на маргиналния клуб от кв. Подуяне за последните 25-30 години и виж колко собственици и хора на ръководни длъжности свързани с ДС е имал (и продължава да има) и ми кажи нарицателно на какво е този клуб.
Благодаря![/offtopic]
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи Vol.2

Мнениеот TristaNNN » 19 окт 2018 12:16

Red_Neck написа:
TristaNNN написа:Чакай сега, тия коментари се пораждат от факта, че в годините се превърнахте в нарицателно за тарикатлък и неплащане на своите си задължения, затова и хората реагират така.....

Умирам си, кога подуянски ченгета, доносници, "дисиденти" и т.н. ми заговорят за подобни неща и макар да се старая да игнорирам белчовците-провокатори, няма как да не прегреша ... в случая :)
Аланкоолу, "НИЕ" (привържениците на КЛУБ ЦСКА), нямаме особено отношение по казуси, свързани с финансовото управление на АД-то в несъстоятелност, нито на новото АД :!:
Набий си го в дебелата кратуна!

[offtopic]Смешно и жалко е да ми говориш за тарикатлъци и неплащане, при положение, че лицензът на Левски 1914 бе спасен по криминален начин, а тримата "собственици" (на които даже и имената не научихте) за месец докараха с магическа пръчка опашка от "спонсори".
Преговори си историята на маргиналния клуб от кв. Подуяне за последните 25-30 години и виж колко собственици и хора на ръководни длъжности свързани с ДС е имал (и продължава да има) и ми кажи нарицателно на какво е този клуб.
Благодаря![/offtopic]

Знам, че нямате никакво отношение по финансовите въпроси, няма и как да имате при управленската структура на клуба, която едва ли някога ще се промени. Аз не твърдя обратното и не знам защо реши да ми ги разтягаш тия локуми. По-назад просто отговорих на колегата ти привърженик, че няма как да изисква държавата да ви връща каквото и да е, защото не сте плащали и следователно няма какво да се върне, дори хипотетично. Момчето явно има отношение по този казус и предлага някакво решение за просперитета на клуба ви, търсейки някакви негови си равнопоставености с подуенци и делиорманци. :)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта