ЦСКА - Славия ППЛ IV кръг 12.08.2018

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: ЦСКА - Славия ППЛ IV кръг 12.08.2018

Мнениеот kiril.a.d » 15 авг 2018 10:52

peliforewer написа:
kiril.a.d написа:
защо написа:
kiril.a.d написа:
защо написа:
kiril.a.d написа:Съжалявам - аз можех да играя и с крака, а не топката да се отбива от краката ми, в наказателното поле на противника...
И за беля, повечето от центриранията към него, ги посреща точно с топка ударила се в краката му! - иначе, до сега да имаше...поне 15 гола!
Ако можеше да играе с крака...
Но и за това, мерси, следствие на българския футбол...Ще се опитам да не съм перфекционист :)..............

Аде де, във всеки европейски мач на ЦСКА, в който е играл, Мауридес е вкарвал гол с крак, хем красиви, не нещо рикошет, добиване и т.н. (е, единия беше дузпа, ама я вкара уверено, а би с крак, не с глава). Верно, Бастен можеше и повече, ама за футболист с такава физика стига и каквото може.

Тук е проблема!!! - физиката...Килограмите са му в повече от задължителната футболна форма, – 10 кг от височината!!!
Не помня колко беше висок...1,95 - 98 см? - но това значи че трябва да е 85-88 кг, а го представиха като 90-95 кг!

По тая "форма" Марадона не е требвало да качва повече от 57 кила. :lol:

[offtopic]Ми да не ги е качвал!...Между впрочем, никога не съм харесвал Марадона като футболист! Да, топката "лепнеше" за краката му, но винаги успяваше да направи и някоя гадост в играта, която е характерна за масата от аржентинците!!! - за сега, като че Меси е изключение...има чест момчето!
И да, формулата беше такава: за футбола - 5 кг под височината; за леката атлетика - 10 кг под височината! И България имаше успехи...
А днес? ;)....[/offtopic]

[offtopic]Кантара и на Армията :) ,Марадона е извадил късмет че не си го селекционирал ти ;) ,да го видим тогава щеше ли да спи в ложите по време на Мондиала в Русия :) .С невероятните си познания по футбол ми е загадка защо не печелиш милиони в някой голям футболен клуб,ами си седнал да спориш по форумите с нас простосмъртните аматьорчета.[/offtopic]

[offtopic]Eлементарно - житейската ми насока, интереси, са другаде. А това че разбирам от футбол, не ме задължава да печеля но това поприще, нали? - въпреки че наистина се печели добре от футбол...е, предимно футболистите, а на 59 г. няма как да съм вече футболист, нали?[/offtopic]
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта