Лига Европа: ЦСКА - Рига (първи квалификационен кръг)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Лига Европа : ЦСКА - Рига (първи квалификационен кръг)

Мнениеот CaptainBertorelli » 08 юли 2018 17:18

Рядко сънувам мачове, но този го сънувах! 1:1 на полувремето беше кошмар, но ме хвана яд, че се събудих при 4:1 за нас, дейба!
Хайл Мусолини

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23841
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Лига Европа : ЦСКА - Рига (първи квалификационен кръг)

Мнениеот delqnski47 » 08 юли 2018 17:51

Абе,пичове.Лично мисля да посетя нашите на гостуването(една колежка предложи да се ходи...няма как,не може да се откаже :roll: ).Обаче досега не съм ходил на нашите извън България.Може ли да обясните ква е организацията - клубът ли организира тия работи,кво се случва..
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

gihuelo
Мнения: 5827
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Лига Европа : ЦСКА - Рига (първи квалификационен кръг)

Мнениеот gihuelo » 08 юли 2018 18:58

delqnski47 написа:Абе,пичове.Лично мисля да посетя нашите на гостуването(една колежка предложи да се ходи...няма как,не може да се откаже :roll: ).Обаче досега не съм ходил на нашите извън България.Може ли да обясните ква е организацията - клубът ли организира тия работи,кво се случва..

[offtopic]Аз съм ходил на осем мача в чужбина . В Турция ,Румъния и Сърбия самостоятелно ( събираме се 4 човека и отиваме с кола) останалите бяха организирани от клуба и бяха с автобус. Но при всички положения посети армията за да питаш за подробности .Купи си от тук билет , защото с Галатасарай отидохме без билети и седяхме между турците ,което никак не е приятно :)[/offtopic]

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лига Европа : ЦСКА - Рига (първи квалификационен кръг)

Мнениеот Red Warrior » 08 юли 2018 19:32

2:0, но стрелям на посоки. :)
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Ozzimozzi
Мнения: 7164
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Лига Европа : ЦСКА - Рига (първи квалификационен кръг)

Мнениеот Ozzimozzi » 08 юли 2018 19:39

delqnski47 написа:Абе,пичове.Лично мисля да посетя нашите на гостуването(една колежка предложи да се ходи...няма как,не може да се откаже :roll: ).Обаче досега не съм ходил на нашите извън България.Може ли да обясните ква е организацията - клубът ли организира тия работи,кво се случва..

[offtopic]По-добре я навий за гостуването на Адмира Вакер (надявам се да отстраним Рига). Пътуването до Рига изглежда доста криво. Директни чартъри от Бургас или от София с прикачване. И в двата случая полетите не са евтини, като този от София освен всичко е и доволно продължителен. :) Остава варианта с отбора ( в случай, че ползват чартър и има възможност).[/offtopic]
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

gihuelo
Мнения: 5827
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Лига Европа : ЦСКА - Рига (първи квалификационен кръг)

Мнениеот gihuelo » 08 юли 2018 19:57

Ozzimozzi написа:
delqnski47 написа:Абе,пичове.Лично мисля да посетя нашите на гостуването(една колежка предложи да се ходи...няма как,не може да се откаже :roll: ).Обаче досега не съм ходил на нашите извън България.Може ли да обясните ква е организацията - клубът ли организира тия работи,кво се случва..

[offtopic]По-добре я навий за гостуването на Адмира Вакер (надявам се да отстраним Рига). Пътуването до Рига изглежда доста криво. Директни чартъри от Бургас или от София с прикачване. И в двата случая полетите не са евтини, като този от София освен всичко е и доволно продължителен. :) Остава варианта с отбора ( в случай, че ползват чартър и има възможност).[/offtopic]

[offtopic]Дано отстраним Рига. До Виена са точно 1000 км от София.Отиваш гледаш мача ,спиш и на сутринта си тръгваш.[/offtopic]

maxi1914
Мнения: 1376
Регистриран на: 08 мар 2015 15:21
Контакти:

Re: Лига Европа : ЦСКА - Рига (първи квалификационен кръг)

Мнениеот maxi1914 » 08 юли 2018 20:24

Защо ви е затворен сектор Г ?
[quote="ugly bug"]Перуци е на стадиона във Франция.

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Лига Европа : ЦСКА - Рига (първи квалификационен кръг)

Мнениеот k_oleto » 08 юли 2018 21:56

maxi1914 написа:Защо ви е затворен сектор Г ?


защото в ЛЕ искат седалки, а там няма

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Лига Европа : ЦСКА - Рига (първи квалификационен кръг)

Мнениеот k_oleto » 08 юли 2018 22:00

delqnski47 написа:Абе,пичове.Лично мисля да посетя нашите на гостуването(една колежка предложи да се ходи...няма как,не може да се откаже :roll: ).Обаче досега не съм ходил на нашите извън България.Може ли да обясните ква е организацията - клубът ли организира тия работи,кво се случва..


[offtopic]Първо и най-важно се организирай от България. Главно за билети. Лично, препоръчвам да пътувате самостоятелно с колежката (хем ще се опознаете), но в най-добрия случай - с кола + още двама. Ще си изкарате супер. Масовката не е за мен. Ся, някой ще ми се разсърди, но има момци, дето се качват пияни още в София...Смятай по пътя какво ще е. Ако си сам (или с мъжка компания), даже е забавно, но на колежката няма да й допадне.....

Едит: Аз също смятам, че Австрия е по-подходяща дестинация. Но.......всички зависи от колежката, все пак :)[/offtopic]

Ozzimozzi
Мнения: 7164
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Лига Европа : ЦСКА - Рига (първи квалификационен кръг)

Мнениеот Ozzimozzi » 08 юли 2018 22:07

k_oleto написа:
delqnski47 написа:Абе,пичове.Лично мисля да посетя нашите на гостуването(една колежка предложи да се ходи...няма как,не може да се откаже :roll: ).Обаче досега не съм ходил на нашите извън България.Може ли да обясните ква е организацията - клубът ли организира тия работи,кво се случва..


[offtopic]Първо и най-важно се организирай от България. Главно за билети. Лично, препоръчвам да пътувате самостоятелно с колежката (хем ще се опознаете), но в най-добрия случай - с кола + още двама. Ще си изкарате супер. Масовката не е за мен. Ся, някой ще ми се разсърди, но има момци, дето се качват пияни още в София...Смятай по пътя какво ще е. Ако си сам (или с мъжка компания), даже е забавно, но на колежката няма да й допадне.....

Едит: Аз също смятам, че Австрия е по-подходяща дестинация. Но.......всички зависи от колежката, все пак :)[/offtopic]

[offtopic]Коле, с кола много километри - над 2000. Виж, ако колежката се навие да шофира, а Делянски спи - става. ;)[/offtopic]
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта