Нестор Ел Маестро (Йевтич) - фен тема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13753
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Нестор Ел Маестро (Йевтич) - фен тема

Мнениеот Red_Neck » 10 авг 2018 19:36

honda написа:За мен Йевтич(НЕМ). Първо не ми е ясно защо е наричан ел Маестро ,а не Йевтич? Бих бил благодарен ,ако някой ме осветли.

Защото сам е избрал това име и така е по документи.
Ето, и ти си се писал Хонда, макар да смърдиш наляво-надясно като Трабант, но ние уважаваме твоя избор и те наричаме Хонда. ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Нестор Ел Маестро (Йевтич) - фен тема

Мнениеот ЕМИЛ » 15 авг 2018 16:07

Red_Neck написа:
honda написа:За мен Йевтич(НЕМ). Първо не ми е ясно защо е наричан ел Маестро ,а не Йевтич? Бих бил благодарен ,ако някой ме осветли.

Защото сам е избрал това име и така е по документи.
Ето, и ти си се писал Хонда, макар да смърдиш наляво-надясно като Трабант, но ние уважаваме твоя избор и те наричаме Хонда. ;)

Представяш ли си Левски да му лепне една майсторска седмица септември месец ... :lol:

Mitata
Мнения: 6648
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Нестор Ел Маестро (Йевтич) - фен тема

Мнениеот Mitata » 21 авг 2018 19:16

В началото Ел Маестро вдъхна доверие с новите за българските стандарти тренировки, с премерените изказвания, сравнително добрата игра на отбора в контролите и не на последно място с достигането на ЦСКА до третия предварителен кръг.

В мача с Разград обаче първоначалните ми добри впечатления от работата на Ел Маестро бяха поразклатени. Отборът ни игра прекалено плахо, без агресия, без идеи в нападение, бяхме прекалено предсказуеми. Да не говорим, че през по-голямата част от мача трудно връзвахме повече от 2-3 паса. Дано слабото ни представяне се дължи единствено на натрупаната умора и на липсата на важни фигури заради контузии. Това ще си проличи скоро, защото минаваме на режим един мач в седмицата.

Още нещо не ми допадна в поведението му - прекалено често започна да приказва, че Разград бил най-добрият тим у нас, което ми прилича на оправдание, застраховка. Ел Маестро да коментира ЦСКА, не останалите клубове, още повече че за червените целта винаги е била първото място, независимо от трудните периоди, в които сме се намирали.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Нестор Ел Маестро (Йевтич) - фен тема

Мнениеот blue avalanche » 21 авг 2018 21:03

Засега не показва нищо особено. Слаба игпа срещу Копенхаген, слаба игра срещу Лудогорец, че и в някои други мачове от шампионата...

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Нестор Ел Маестро (Йевтич) - фен тема

Мнениеот ЕМИЛ » 21 авг 2018 22:50

Опукаме ли ви и около НГ е пътник този

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2068
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: Нестор Ел Маестро (Йевтич) - фен тема

Мнениеот k20dan4o » 21 авг 2018 23:01

Разград, Неделя, над 30 градуса...този НЕМ единствения на стадиона с дълъг ръкав :o
[rimg]https://img2.sportal.bg/uploads/galery/2018_08/ludo_cska/EMO_0385.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Нестор Ел Маестро (Йевтич) - фен тема

Мнениеот ImmortaL_1000 » 24 авг 2018 10:40

Изглежда ми интересен треньор ама не знам дали ще може ги накара да играят както Лудогорец поне . За да да стане малко по интересно. То иначе Левски нямат никакъв шанс .За това залагам поне ЦСКА се научат да играят .
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: Нестор Ел Маестро (Йевтич) - фен тема

Мнениеот Corwin » 04 окт 2018 16:56

Не ми е навик да коментирам чуждите футболисти и треньори, а и съм ви гледал мач и половина (с нас и срещу жълтите второто полувреме), така че нямам никакъв поглед върху играта ви и треньорските му умения. От време на време обаче ми попадат интервюта в него, в които не се изхвърля, но е цапнат в устата и говори реални (поне според мен) неща. Струва ми се, че профилът му не е на треньор, подходящ за ЦСКА и настройката на клуб, ръководство и фенове. Ако загубите още някой мач с отборите в челото, нищо чудно да изхвърчи още преди зимната пауза.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13753
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Нестор Ел Маестро (Йевтич) - фен тема

Мнениеот Red_Neck » 22 окт 2018 09:04

НЕМ след мача срещу Етър показа много здрави нерви след серия от провокативни въпроси на репортера на Диема и отговори в елегантен и ироничен стил. Изглежда много здраво стъпил на земята. Дано има/имаме късмет да поработи по-дълго в клуба.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

red__army
Мнения: 833
Регистриран на: 02 ное 2009 17:31
Контакти:

Re: Нестор Ел Маестро (Йевтич) - фен тема

Мнениеот red__army » 25 окт 2018 12:11

Следващите му два мача с Берое и Локо ПД са критични,не вземе ли 4 точки,толкова може,засега не много...на 100%"Куция" и Гриша Ганчев...се оглеждат за заместници.Такива прояви,дори в миналото...запалянковците на ЦСКА,преглъщат трудно.Философията и историята на клуба,не кореспондира много с такива неща,макар че са част от миналото му. Може да ни спечели,ако има положителна промяна в играта...ще видим.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 12 госта