ППЛ: XXXVI (последен) кръг ЦСКА-София - Берое Стара Загора/анкета за ''лягане''/

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Ще се ляга ли на Берое-то?

Можете да изберете само 1 отговор

Виж резултатите

Потребителски аватар
Kolec
Контакти:

Re: ППЛ: XXXVI (последен) кръг ЦСКА - София - Берое - Стара Загора/анкета за ''лягане''/

Мнениеот Kolec » 20 май 2018 13:40

bsz1916 написа:Абе вие сте недоволни от Стамен Белчев след всичко което постигна , а искате ние да харесваме Сашко Пътя след най - срамните загуби под негово " ръководство " .

Какво постигна? Два пъти завърши на второ място, страшни показатели. Отделно целите на едни и другите са различни. Разговарял съм с Ваши ултраси, и от Хубчев не бяхте доволни ... и от Илиев? Гуардиола, Жозе или Конте да дойдат?
..:: Tout comprende, c'est tout mepriser ::..

Потребителски аватар
PFC Litex
Контакти:

Re: ППЛ: XXXVI (последен) кръг ЦСКА - София - Берое - Стара Загора/анкета за ''лягане''/

Мнениеот PFC Litex » 20 май 2018 18:52

Янев явно таи надежда да остане постоянен треньор на ЦСКА-София.
Друго обяснение за състава, с който започва мача поне аз нямам.
Изображение

Ozzimozzi
Контакти:

Мнениеот Ozzimozzi » 20 май 2018 18:55

PFC Litex написа:Янев явно таи надежда да остане постоянен треньор на ЦСКА-София.
Друго обяснение за състава, с който започва мача поне аз нямам.

Какво му е на състава?
Не хранете троловете!
На трола не трябва да се отговаря,
с него не трябва да се спори,
той трябва да се подложи на пълен игнор!

Потребителски аватар
PFC Litex
Контакти:

Мнениеот PFC Litex » 20 май 2018 19:01

Най-малко може да остави извън стартовите играчите, които висят с картони (освен ако не ги продават лятото).
Спокойно може да даде възможност на третия вратар да опита терен в официален мач.
И т.н., и т.н., но дано ГГ да остави Янев треньор де, какво по-хубаво от това за съперниците на ЦСКА-София.
Изображение

Ozzimozzi
Контакти:

Мнениеот Ozzimozzi » 20 май 2018 19:12

PFC Litex написа:Най-малко може да остави извън стартовите играчите, които висят с картони (освен ако не ги продават лятото).
Спокойно може да даде възможност на третия вратар да опита терен в официален мач.
И т.н., и т.н., но дано ГГ да остави Янев треньор де, какво по-хубаво от това за съперниците на ЦСКА-София.

Тези с картоните от какво са застрашени, че ще пропуснат някой мач следващото първенство? Е и? Трима са пуснати в почивка, имаме контузени и едвам събираме групата за мача. Ако пусне деца ще ревете, че лягаме на Берое.
Относно Янев, мисля че знае точно колко мача ще води отбора.
Не хранете троловете!

Потребителски аватар
PFC Litex
Контакти:

Мнениеот PFC Litex » 20 май 2018 19:20

Този мач няма абсолютно никакво значение, как ще завърши... това във връзка с лягането.
Това с разни условности, Берое да победи, а Левски да падне го дискутирай с конспираторите.
Изображение

Ozzimozzi
Контакти:

Мнениеот Ozzimozzi » 20 май 2018 19:28

PFC Litex написа:Този мач няма абсолютно никакво значение, как ще завърши... това във връзка с лягането.
Това с разни условности, Берое да победи, а Левски да падне го дискутирай с конспираторите.

За нас няма, но за други има явно, защото имаше рев преди мача. Аз лично предпочитам да бием държавното отборче, а сините да се оправят.
Не хранете троловете!

hydetoshi
Контакти:

Мнениеот hydetoshi » 20 май 2018 19:54

Статистиката на полувремето е уникална! 59:13 атаки за Берое. 10:2 удара пак за Берое. Излагаме се! Не трябва да лягаме, но кой ли ме пита мен?
Arsenal- a new era begins !

Потребителски аватар
PFC Litex
Контакти:

Мнениеот PFC Litex » 20 май 2018 20:04

Този мач няма значение, как ще завърши.
В Стара Загора мача се движи с три минути закъснение, а и Верея трябва да победи.

Десподов изгоря за първия мач през следващия сезон, Малинов още ли е на терена, защото при жълт картон ще пропусне първи три мача.
Изображение

MarianDimitrov
Контакти:

Мнениеот MarianDimitrov » 20 май 2018 20:52

Мача няма какво да го коментирам, но важно за мен беше, че младите момчета, които влязоха с номера 14 / Митрев / и 11 ми харесаха, като самочувствие и интелигентни отигравания. Много се изкефих !
Велик ЦСКА !

Върни се в “ЦСКА”