ППЛ: XXXVI (последен) кръг ЦСКА-София - Берое Стара Загора/анкета за ''лягане''/

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Ще се ляга ли на Берое-то?

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23664
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ППЛ: XXXVI (последен) кръг ЦСКА - София - Берое - Стара Загора/анкета за ''лягане''/

Мнениеот delqnski47 » 17 май 2018 16:38

hydetoshi написа:Само на мен ли ми прави впечатление,че всичко живо говори за полягане , нагласени мачове и т.н. Те нещата по принцип се виждат от Космоса де, обаче ми е интересно онези от УЕФА спят ли , или какво? Нали имат една реклама дето я въртят и слогана е : We fight against match manipulation!. Голямо борене пада ,голямо нещо,щом един мач в България не могат да докажат,че не е като хората. Аз искам Берое да си ги бием както си е. За какво полягане говорят всички? Нещо са сбъркани нещата,щом има дилема: "Да полягаме ли или да играем?" Ужас!!!

Аз също искам да ги бием.Берое са наши абонати. :mrgreen: Няма как абонат да те бие.Това е положението!А и подуенци заслужават повече Европа от тях.Те им нацепиха кофата с 4 гола или там колко беше.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.


Потребителски аватар
luxorus
Мнения: 2482
Регистриран на: 11 авг 2009 11:44
Контакти:

Re: ППЛ: XXXVI (последен) кръг ЦСКА - София - Берое - Стара Загора/анкета за ''лягане''/

Мнениеот luxorus » 17 май 2018 16:49

Мачът е 2-0 за домакините,не се чудете много.
I'M BLIND!IMPRESS ME!

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: ППЛ: XXXVI (последен) кръг ЦСКА - София - Берое - Стара Загора/анкета за ''лягане''/

Мнениеот ralka_levskarka » 17 май 2018 18:17

delqnski47 написа:
hydetoshi написа:Само на мен ли ми прави впечатление,че всичко живо говори за полягане , нагласени мачове и т.н. Те нещата по принцип се виждат от Космоса де, обаче ми е интересно онези от УЕФА спят ли , или какво? Нали имат една реклама дето я въртят и слогана е : We fight against match manipulation!. Голямо борене пада ,голямо нещо,щом един мач в България не могат да докажат,че не е като хората. Аз искам Берое да си ги бием както си е. За какво полягане говорят всички? Нещо са сбъркани нещата,щом има дилема: "Да полягаме ли или да играем?" Ужас!!!

Аз също искам да ги бием.Берое са наши абонати. :mrgreen: Няма как абонат да те бие.Това е положението!А и подуенци заслужават повече Европа от тях.Те им нацепиха кофата с 4 гола или там колко беше.

За три мача са им натряскани 17 гола, ама Европа търсят.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23664
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ППЛ: XXXVI (последен) кръг ЦСКА - София - Берое - Стара Загора/анкета за ''лягане''/

Мнениеот delqnski47 » 17 май 2018 18:19

ralka_levskarka написа:
delqnski47 написа:
hydetoshi написа:Само на мен ли ми прави впечатление,че всичко живо говори за полягане , нагласени мачове и т.н. Те нещата по принцип се виждат от Космоса де, обаче ми е интересно онези от УЕФА спят ли , или какво? Нали имат една реклама дето я въртят и слогана е : We fight against match manipulation!. Голямо борене пада ,голямо нещо,щом един мач в България не могат да докажат,че не е като хората. Аз искам Берое да си ги бием както си е. За какво полягане говорят всички? Нещо са сбъркани нещата,щом има дилема: "Да полягаме ли или да играем?" Ужас!!!

Аз също искам да ги бием.Берое са наши абонати. :mrgreen: Няма как абонат да те бие.Това е положението!А и подуенци заслужават повече Европа от тях.Те им нацепиха кофата с 4 гола или там колко беше.

За три мача са им натряскани 17 гола, ама Европа търсят.

Тва е вън от съмнение,че Левски заслужава третото място.Още като биха с 4:0 ми стана ясно.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: ППЛ: XXXVI (последен) кръг ЦСКА - София - Берое - Стара Загора/анкета за ''лягане''/

Мнениеот trokadero_ » 17 май 2018 18:27

За да не играе Левски в Европа смятам ,че можем да им подарим една победа на Берое. Те заслужават да играят в ЛЕ

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: ППЛ: XXXVI (последен) кръг ЦСКА - София - Берое - Стара Загора/анкета за ''лягане''/

Мнениеот Teo » 17 май 2018 21:09

Ние шпалири не правим!!!!
@ Особено за ония!

angelofdeath
Мнения: 1536
Регистриран на: 03 яну 2013 17:00
Skype: angel0027
Контакти:

Re: ППЛ: XXXVI (последен) кръг ЦСКА - София - Берое - Стара Загора/анкета за ''лягане''/

Мнениеот angelofdeath » 17 май 2018 23:01

Ние сме ЦСКА и не лягаме на никой! Берое му е нужна победа на Армията, да идват, но да си я спечелят с игра! Другото са приказки за деца! Левски ще си бие Верея без проблем и нашия мач става за статистиката!

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: ППЛ: XXXVI (последен) кръг ЦСКА - София - Берое - Стара Загора/анкета за ''лягане''/

Мнениеот TNT » 18 май 2018 08:16

Берое от 4-5 мача рязко дръпнаха ръчната.... ;) Като най-показателното беше последния мач срещу нищо не играещия Лудогорец.Когато уж беше задължително да играем за победа и последните минути вместо да се хвърлят напред вабанк и каквото стане,играчите на Берое.....бавеха времето. :? :oops: :oops: Тъй,че не се напрягайте толкова как щял да завърши мача.Отдавна е решено кой къде ще завърши и ще играе в Европата. ;) Томаш и компания отдавна честитиха на сините класирането за ЛЕ. :oops: Затова очаквам лежерен мач и победа за домакините.
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: XXXVI (последен) кръг ЦСКА - София - Берое - Стара Загора/анкета за ''лягане''/

Мнениеот bsz1916 » 18 май 2018 09:20

TNT написа:Берое от 4-5 мача рязко дръпнаха ръчната.... ;) Като най-показателното беше последния мач срещу нищо не играещия Лудогорец.Когато уж беше задължително да играем за победа и последните минути вместо да се хвърлят напред вабанк и каквото стане,играчите на Берое.....бавеха времето. :? :oops: :oops: Тъй,че не се напрягайте толкова как щял да завърши мача.Отдавна е решено кой къде ще завърши и ще играе в Европата. ;) Томаш и компания отдавна честитиха на сините класирането за ЛЕ. :oops: Затова очаквам лежерен мач и победа за домакините.

Те не само играчите , ами и набеденият за треньор Сашко Лътя се бореше за тази 1 точка която не му върши никаква работа . Няма как по друг начин да си обясним направената от него смяна в последните минути , освен като бавене на времето . И то при положение че към този момент резултата в София беше 2:2 който класираше Левски за баража независимо от резултатите в последния кръг . Едва ли и самият Томаш знае какво търсеше в мача срещу резервите и юношите на Лудогорец .


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 40 госта