ППЛ: XXXV кръг: Левски - ЦСКА-София (плейоф)/анкета за ''цвят'' на победата/

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Победата ще е...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ППЛ: XXXV кръг: Левски - ЦСКА-София (плейоф)/анкета за ''цвят'' на победата/

Мнениеот delqnski47 » 15 май 2018 11:28

As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: ППЛ: XXXV кръг: Левски - ЦСКА-София (плейоф)/анкета за ''цвят'' на победата/

Мнениеот kiril.a.d » 15 май 2018 11:56

Мисля че победaтa ще е "червенa", зaщото "Левски" излизa със състaв, подобен нa осaкaтения състaв нa ЦСКА-София, при първия полуфинaлен мaч зa Купaтa.
Резултaтът е без знaчение, но мисля че ще е 2:0 зa ЦСКА-София, точно кaто в онзи мaч.
Между другото, аз и до сегa си мисля, че имaше уговоркa ЦСКА-София дa пусне "Левски" нaпред, зa Купaтa и дa вземе мaчовете за първенството, доколкото ЦСКА-София преследваше Лудогорец! Но...тя се обезсмисли след някои резултати... и все пак, на "Левски" им трябва сега победата, заради третото място за ЕКТ! - Берое, може като нищо да вземе мача с отпускарския Лудогорец, играещ с някой експериментален състав от повече българи ;)...
Тa Спaс Русев, имали достaтъчно пaри, дa купи този мaч? ;)...Едно 200 000 евра, после ще му се върнaт от учсaтие в ЕКТ, дори и сaмо зa двa мaчa ;)...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: ППЛ: XXXV кръг: Левски - ЦСКА-София (плейоф)/анкета за ''цвят'' на победата/

Мнениеот защо » 15 май 2018 11:59

1:2
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: ППЛ: XXXV кръг: Левски - ЦСКА-София (плейоф)/анкета за ''цвят'' на победата/

Мнениеот kiril.a.d » 15 май 2018 12:09

Между другото, Red_Neck, прогнозaтa "пембенa" може ли дa се тълкувa, кaто победa нa съдиятa? - щото тогaвa, трябвa дa е нaй-прогнозируемия резултaт, пред вид съдиятa и БФС-то ;)...Било е и друг път, БФС дa "спaсявa" сезонa нa "Левски"...и точно срещу ЦСКА - автентичния!

А още преди години, бяx предложил нa Гонг, когaто се глaсувa зa игрaч нa мaчa, дa бъде включен и съдиятa и дa видите, в колко мaчa, съдиятa щеше дa е игрaчa нa мaчa ;) Уви, не го приеxa, зaщото...все пaк тук е Бългaрия и по стaри нaвици ;) имa стрax от институциите, особено след кaто сa държaвни!
Ако беше английски или италиaнски сaйт, със сигурност щяxa дa приемaт предложението!
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ППЛ: XXXV кръг: Левски - ЦСКА-София (плейоф)/анкета за ''цвят'' на победата/

Мнениеот delqnski47 » 15 май 2018 13:00

kiril.a.d написа:Между другото, Red_Neck, прогнозaтa "пембенa" може ли дa се тълкувa, кaто победa нa съдиятa? - щото тогaвa, трябвa дa е нaй-прогнозируемия резултaт, пред вид съдиятa и БФС-то ;)...Било е и друг път, БФС дa "спaсявa" сезонa нa "Левски"...и точно срещу ЦСКА - автентичния!

А още преди години, бяx предложил нa Гонг, когaто се глaсувa зa игрaч нa мaчa, дa бъде включен и съдиятa и дa видите, в колко мaчa, съдиятa щеше дa е игрaчa нa мaчa ;) Уви, не го приеxa, зaщото...все пaк тук е Бългaрия и по стaри нaвици ;) имa стрax от институциите, особено след кaто сa държaвни!
Ако беше английски или италиaнски сaйт, със сигурност щяxa дa приемaт предложението!

Анкетите ги правят модераторите. :lol: Пембеното може да се тълкува по различни начини.В това число влиза и това,което си писал.Но може и като ''равен''.Например. :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: ППЛ: XXXV кръг: Левски - ЦСКА-София (плейоф)/анкета за ''цвят'' на победата/

Мнениеот boabbb » 15 май 2018 13:59

'20 - Феновете на ЦСКА правят първата 4D хореография у нас, представляваща шкембето на Венци Стефанов, от което стърчат антени на Виваком, от които пък хвърчат пари.


'85 - Оказва се, че ЦСКА са картотекирали Кюстендилеца, за да го пуснат в последните 5 минути на Тиам. Сенегалецът пребледнява.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12285
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ППЛ: XXXV кръг: Левски - ЦСКА-София (плейоф)/анкета за ''цвят'' на победата/

Мнениеот TristaNNN » 15 май 2018 15:21

Остават около 3 часа до началото на този пореден мегаспектакъл, а в темата има едва 3 страници писания. Ей, Богу! Не отиват на добре работите, да знаете! :shock:
Иначе аз по традиция прогнозирам победа за Левски, надявам се да е с повече голове, та белким 3-4 хилядите на трибуните да се порадваме малко на играта футбол. Ако може да има малко повече драма и обрат ще е по-забавно, примерно нещо от сорта на 2-1 за вас на полувремето и победа за нас с 4-3, примерно. Ама хайде да бъдем реалисти и да ограничим победата до 3-2 за Левски. Мисля, че нашият отбор ще бъде пределно мобилизиран и по-вдъхновен да вземе трите точки, защото те са ни много нужни в момента, докато вие ще искате на всяка цена да ни смачкате фасона за Европа, 'щото сте лоши :mrgreen: , та на това се базират очакванията ми за резултатна среща.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: ППЛ: XXXV кръг: Левски - ЦСКА-София (плейоф)/анкета за ''цвят'' на победата/

Мнениеот boabbb » 15 май 2018 15:30

Ами, то ако може да играеме по 10 мача на година, много ясно, че интереса ще падне :| Още повече, че нашите ще играят за здраве ...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ППЛ: XXXV кръг: Левски - ЦСКА-София (плейоф)/анкета за ''цвят'' на победата/

Мнениеот delqnski47 » 15 май 2018 15:31

TristaNNN написа:Остават около 3 часа до началото на този пореден мегаспектакъл, а в темата има едва 3 страници писания. Ей, Богу! Не отиват на добре работите, да знаете! :shock:
Иначе аз по традиция прогнозирам победа за Левски, надявам се да е с повече голове, та белким 3-4 хилядите на трибуните да се порадваме малко на играта футбол. Ако може да има малко повече драма и обрат ще е по-забавно, примерно нещо от сорта на 2-1 за вас на полувремето и победа за нас с 4-3, примерно. Ама хайде да бъдем реалисти и да ограничим победата до 3-2 за Левски. Мисля, че нашият отбор ще бъде пределно мобилизиран и по-вдъхновен да вземе трите точки, защото те са ни много нужни в момента, докато вие ще искате на всяка цена да ни смачкате фасона за Европа, 'щото сте лоши :mrgreen: , та на това се базират очакванията ми за резултатна среща.

Темата се пусна по-късно от вашата,а ние сме на екскурзия от известно време в първенството докато вас ви държи още влага и сте малко по-превъзбудени... :mrgreen: :mrgreen:
Честно казано искам да си пръснем шундите от голове.3:3,5:5,6:4...няма значение.С*кс да има през цялото време. :lol: Резултата не е от значение.Очаквам протоколните 3 гола първите 20 секунди на мача и от там където влезе... :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: ППЛ: XXXV кръг: Левски - ЦСКА-София (плейоф)/анкета за ''цвят'' на победата/

Мнениеот HardWork » 15 май 2018 15:37

TristaNNN написа:Остават около 3 часа до началото на този пореден мегаспектакъл, а в темата има едва 3 страници писания. Ей, Богу! Не отиват на добре работите, да знаете! :shock:
Иначе аз по традиция прогнозирам победа за Левски, надявам се да е с повече голове, та белким 3-4 хилядите на трибуните да се порадваме малко на играта футбол. Ако може да има малко повече драма и обрат ще е по-забавно, примерно нещо от сорта на 2-1 за вас на полувремето и победа за нас с 4-3, примерно. Ама хайде да бъдем реалисти и да ограничим победата до 3-2 за Левски. Мисля, че нашият отбор ще бъде пределно мобилизиран и по-вдъхновен да вземе трите точки, защото те са ни много нужни в момента, докато вие ще искате на всяка цена да ни смачкате фасона за Европа, 'щото сте лоши :mrgreen: , та на това се базират очакванията ми за резултатна среща.

Погледни темите от мачовете които имаха значение за нас. Сега какво да коментираме някаква си контрола, та дори и с вас?! Ние се издънихме тази година и сега си ближем раните. Аз дори няма да гледам мача, защото ще водя половинката да гледам "Avengers: Infinity War". И честно казано мен не ме бърка дали вие ще играете в ЛЕ. Дали ще сте вие или Берое е абсолютно все едно.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта