ППЛ: XXXV кръг: Левски - ЦСКА-София (плейоф)/анкета за ''цвят'' на победата/

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Победата ще е...

Можете да изберете само 1 отговор

Виж резултатите

Потребителски аватар
delqnski47
Контакти:

Re: ППЛ: XXXV кръг: Левски - ЦСКА-София (плейоф)/анкета за ''цвят'' на победата/

Мнениеот delqnski47 » 15 май 2018 10:28

Най-кофти чувството е не когато ''тя'' те отреже,а когато те напсуват колко кофти оранжев гаден модератор си и как си бил баннал и как много те мразят,а ти изобщо не знаеш за кво става въпрос, като същевременно искаш да бъдеш само обичан :cry: <3

kiril.a.d
Контакти:

Re: ППЛ: XXXV кръг: Левски - ЦСКА-София (плейоф)/анкета за ''цвят'' на победата/

Мнениеот kiril.a.d » 15 май 2018 10:56

Мисля че победaтa ще е "червенa", зaщото "Левски" излизa със състaв, подобен нa осaкaтения състaв нa ЦСКА-София, при първия полуфинaлен мaч зa Купaтa.
Резултaтът е без знaчение, но мисля че ще е 2:0 зa ЦСКА-София, точно кaто в онзи мaч.
Между другото, аз и до сегa си мисля, че имaше уговоркa ЦСКА-София дa пусне "Левски" нaпред, зa Купaтa и дa вземе мaчовете за първенството, доколкото ЦСКА-София преследваше Лудогорец! Но...тя се обезсмисли след някои резултати... и все пак, на "Левски" им трябва сега победата, заради третото място за ЕКТ! - Берое, може като нищо да вземе мача с отпускарския Лудогорец, играещ с някой експериментален състав от повече българи ;)...
Тa Спaс Русев, имали достaтъчно пaри, дa купи този мaч? ;)...Едно 200 000 евра, после ще му се върнaт от учсaтие в ЕКТ, дори и сaмо зa двa мaчa ;)...
https://www.vbox7.com/play:3d488591
Ето ви Марсилезата с БГ превод, пък дано и ние станем французи...някога!

Потребителски аватар
защо
Контакти:

Мнениеот защо » 15 май 2018 10:59

1:2
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

kiril.a.d
Контакти:

Мнениеот kiril.a.d » 15 май 2018 11:09

Между другото, Red_Neck, прогнозaтa "пембенa" може ли дa се тълкувa, кaто победa нa съдиятa? - щото тогaвa, трябвa дa е нaй-прогнозируемия резултaт, пред вид съдиятa и БФС-то ;)...Било е и друг път, БФС дa "спaсявa" сезонa нa "Левски"...и точно срещу ЦСКА - автентичния!

А още преди години, бяx предложил нa Гонг, когaто се глaсувa зa игрaч нa мaчa, дa бъде включен и съдиятa и дa видите, в колко мaчa, съдиятa щеше дa е игрaчa нa мaчa ;) Уви, не го приеxa, зaщото...все пaк тук е Бългaрия и по стaри нaвици ;) имa стрax от институциите, особено след кaто сa държaвни!
Ако беше английски или италиaнски сaйт, със сигурност щяxa дa приемaт предложението!
https://www.vbox7.com/play:3d488591
Ето ви Марсилезата с БГ превод, пък дано и ние станем французи...някога!

Потребителски аватар
delqnski47
Контакти:

Мнениеот delqnski47 » 15 май 2018 12:00

kiril.a.d написа:Между другото, Red_Neck, прогнозaтa "пембенa" може ли дa се тълкувa, кaто победa нa съдиятa? - щото тогaвa, трябвa дa е нaй-прогнозируемия резултaт, пред вид съдиятa и БФС-то ;)...Било е и друг път, БФС дa "спaсявa" сезонa нa "Левски"...и точно срещу ЦСКА - автентичния!

А още преди години, бяx предложил нa Гонг, когaто се глaсувa зa игрaч нa мaчa, дa бъде включен и съдиятa и дa видите, в колко мaчa, съдиятa щеше дa е игрaчa нa мaчa ;) Уви, не го приеxa, зaщото...все пaк тук е Бългaрия и по стaри нaвици ;) имa стрax от институциите, особено след кaто сa държaвни!
Ако беше английски или италиaнски сaйт, със сигурност щяxa дa приемaт предложението!

Анкетите ги правят модераторите. :lol: Пембеното може да се тълкува по различни начини.В това число влиза и това,което си писал.Но може и като ''равен''.Например. :lol:
Най-кофти чувството е не когато ''тя'' те отреже,а когато те напсуват колко кофти оранжев гаден модератор си и как си бил баннал и как много те мразят,а ти изобщо не знаеш за кво става въпрос, като същевременно искаш да бъдеш само обичан :cry: <3

Потребителски аватар
boabbb
Контакти:

Мнениеот boabbb » 15 май 2018 12:59

'20 - Феновете на ЦСКА правят първата 4D хореография у нас, представляваща шкембето на Венци Стефанов, от което стърчат антени на Виваком, от които пък хвърчат пари.

'85 - Оказва се, че ЦСКА са картотекирали Кюстендилеца, за да го пуснат в последните 5 минути на Тиам. Сенегалецът пребледнява.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
О-о-о-о, смешно вратарче :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
TristaNNN
Контакти:

Мнениеот TristaNNN » 15 май 2018 14:21

Остават около 3 часа до началото на този пореден мегаспектакъл, а в темата има едва 3 страници писания. Ей, Богу! Не отиват на добре работите, да знаете! :shock:
Иначе аз по традиция прогнозирам победа за Левски, надявам се да е с повече голове, та белким 3-4 хилядите на трибуните да се порадваме малко на играта футбол. Ако може да има малко повече драма и обрат ще е по-забавно, примерно нещо от сорта на 2-1 за вас на полувремето и победа за нас с 4-3, примерно. Ама хайде да бъдем реалисти и да ограничим победата до 3-2 за Левски. Мисля, че нашият отбор ще бъде пределно мобилизиран и по-вдъхновен да вземе трите точки, защото те са ни много нужни в момента, докато вие ще искате на всяка цена да ни смачкате фасона за Европа, 'щото сте лоши :mrgreen: , та на това се базират очакванията ми за резултатна среща.
Офтопик:
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:

Потребителски аватар
boabbb
Контакти:

Мнениеот boabbb » 15 май 2018 14:30

Ами, то ако може да играеме по 10 мача на година, много ясно, че интереса ще падне :| Още повече, че нашите ще играят за здраве ...
О-о-о-о, смешно вратарче :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
delqnski47
Контакти:

Мнениеот delqnski47 » 15 май 2018 14:31

TristaNNN написа:Остават около 3 часа до началото на този пореден мегаспектакъл, а в темата има едва 3 страници писания. Ей, Богу! Не отиват на добре работите, да знаете! :shock:
Иначе аз по традиция прогнозирам победа за Левски, надявам се да е с повече голове, та белким 3-4 хилядите на трибуните да се порадваме малко на играта футбол. Ако може да има малко повече драма и обрат ще е по-забавно, примерно нещо от сорта на 2-1 за вас на полувремето и победа за нас с 4-3, примерно. Ама хайде да бъдем реалисти и да ограничим победата до 3-2 за Левски. Мисля, че нашият отбор ще бъде пределно мобилизиран и по-вдъхновен да вземе трите точки, защото те са ни много нужни в момента, докато вие ще искате на всяка цена да ни смачкате фасона за Европа, 'щото сте лоши :mrgreen: , та на това се базират очакванията ми за резултатна среща.

Темата се пусна по-късно от вашата,а ние сме на екскурзия от известно време в първенството докато вас ви държи още влага и сте малко по-превъзбудени... :mrgreen: :mrgreen:
Честно казано искам да си пръснем шундите от голове.3:3,5:5,6:4...няма значение.С*кс да има през цялото време. :lol: Резултата не е от значение.Очаквам протоколните 3 гола първите 20 секунди на мача и от там където влезе... :lol:

Потребителски аватар
HardWork
Контакти:

Мнениеот HardWork » 15 май 2018 14:37

TristaNNN написа:Остават около 3 часа до началото на този пореден мегаспектакъл, а в темата има едва 3 страници писания. Ей, Богу! Не отиват на добре работите, да знаете! :shock:

Погледни темите от мачовете които имаха значение за нас. Сега какво да коментираме някаква си контрола, та дори и с вас?! Ние се издънихме тази година и сега си ближем раните. Аз дори няма да гледам мача, защото ще водя половинката да гледам "Avengers: Infinity War". И честно казано мен не ме бърка дали вие ще играете в ЛЕ. Дали ще сте вие или Берое е абсолютно все едно.
Няма по - жалки от тях :mrgreen:

Върни се в “ЦСКА”