Летен трансферен период

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: Летен трансферен период

Мнениеот Cheradonna » 20 юни 2018 22:32

k20dan4o написа:Абе някой знае ли, къде ги снимат тия новите попълнения. Това офиса на Гришката ли е в Литекс Тауъра :?:


[offtopic]В Разград на трибуна Коци ги снимат под прикрите....[/offtopic] :mrgreen:
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот sin4ec » 20 юни 2018 22:42

k_oleto написа:
Та, след всичките ми писания, обясни ми отново това за чернилките ?

Чернилките взимат местата на наши деца. Те са по-неподготвени тактически и са мързеливи. Но не там е проблемът, а в истината, дето все се върти из пространството, а все никой не казва в прав текст: от чернилката се взима комисиона и има далавера, а от нашето дете-нищо!
И така-много години. Те , школите, че почнаха едва отскоро да работят като хората е факт. Но темата е дълга, и нищо няма да се промени. Поне докато някои не схванат, че Лц ги е изиграл жестоко и е много напред в материала за малките таланти! :)
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

gihuelo
Мнения: 5680
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот gihuelo » 20 юни 2018 22:59

sin4ec написа:
k_oleto написа:
Та, след всичките ми писания, обясни ми отново това за чернилките ?

Чернилките взимат местата на наши деца. Те са по-неподготвени тактически и са мързеливи. Но не там е проблемът, а в истината, дето все се върти из пространството, а все никой не казва в прав текст: от чернилката се взима комисиона и има далавера, а от нашето дете-нищо!
И така-много години. Те , школите, че почнаха едва отскоро да работят като хората е факт. Но темата е дълга, и нищо няма да се промени. Поне докато някои не схванат, че Лц ги е изиграл жестоко и е много напред в материала за малките таланти! :)

Крайно време и твоята глава да уври ,че талантите не са 5-6 или 7 та да ги вземе , само един отбор :)
Трудно е да ти се обясни на теб.
Колкото до тактическата подготовка , всичките ти 7-8 юношки където ги въртите по Ботев Враца и Локото взети заедно са по зле от Тиам ,който е черен.
Абе много разбираш от футбол личи ти :)

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот sin4ec » 20 юни 2018 23:32

gihuelo написа:Крайно време и твоята глава да уври ,че талантите не са 5-6 или 7 та да ги вземе , само един отбор :)
Трудно е да ти се обясни на теб.
Колкото до тактическата подготовка , всичките ти 7-8 юношки където ги въртите по Ботев Враца и Локото взети заедно са по зле от Тиам ,който е черен.
Абе много разбираш от футбол личи ти :)

Разговорът е с определен човек, който ми е задал определен въпрос, но ще ти отговоря:
Талантите са нещо странно и не се поддават на статистика и логика. Но грубо към днешна дата са около 100 на набор. За цялата страна. Повтарям, това е грубо, защото може да са 222, а може и да са 64.
Та Лц обират всичко от Северна и крайморска България, като напоследък смело гледат към деца от Заарата, Пловдив , че и София. В същото време за 20-30 деца в София се борят близо 30 отбора. Краденето и преговорите с родители зад гърба на треньор и отбор са ежедневие. Миналият месец ми предлагаха определена сума на месец ( сори за повторението) от определен тим за детето. И това не е за първи, нито за втори или трети път. Много е тъжно, но е факт. Не вярвах, че има такива неща, ама... :(
И да-единият отбор е именно твоят. Аз съм от хората, които никога не казват НИКОГА, благодарих за вниманието и отклоних поканата. В интерес на истината, в случая всичко бе коректно, просто някой си попаднал някъде си да гледа деца как играят...
Та мисълта ми е, че вместо да си развиват децата, повечето школи чакат нещо да им падне отвън или директно да го откраднат. Лошото е, че след като го откраднат, не знаят какво да го правят. И следва поредния провал.
Тиам, викаш...тоя го търсиха много време. Любопитното е, че го намират абсолютно случайно... :) Но Тиам има опита от няколко мъжки отбора и го е отсял. Юношките са играли само в U19 и по-малките възрасти, и няма как да са му на нивото. Но това са сложни работи. Аз от футбол не разбирам, аз съм играл друг спорт. Но принципите и реалностите са същите.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот k_oleto » 21 юни 2018 07:10

sin4ec написа:
k_oleto написа:
Та, след всичките ми писания, обясни ми отново това за чернилките ?

Чернилките взимат местата на наши деца. Те са по-неподготвени тактически и са мързеливи. Но не там е проблемът, а в истината, дето все се върти из пространството, а все никой не казва в прав текст: от чернилката се взима комисиона и има далавера, а от нашето дете-нищо!
И така-много години. Те , школите, че почнаха едва отскоро да работят като хората е факт. Но темата е дълга, и нищо няма да се промени. Поне докато някои не схванат, че Лц ги е изиграл жестоко и е много напред в материала за малките таланти! :)


Обратното също трябва да важи. Т.е да има игри на мериджейни извън България. Обаче, нещо не виждам да искат наши футболисти дори в Кипър! (изключвам Божи 86, който е цар в това отношение, с неговото котенце - мениджър) Това защо ? Ми щото няма м'атриал. Това се опитвам да напиша. Факт е, че школите работят (поне тази на ЦСКА) от година/две, но е факт, че няма таланти, които успешно да заменят някой негър примерно. Школата на Лудогорец работи от 6-7 години и няма кой да смени Марселиньо. Нужно е много вода да изтече, а до тогава ще взимаме готови футболисти от Кабо Верде и Сенегал.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13753
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот Red_Neck » 21 юни 2018 09:28

Да обобщим :)
Пристигащи 5 / Напуснали 5
Бикел / Лое - DM
Жоржиньо (Барбоса)/Укра - RW/LW
Стивън Перейра / Барт - CB
Стипица / ? - GK
Секулич / ? - RB/CB
? / Бланко - CF
?/ Алберг - AM
--------------------------------
Предсои раздяла с Китанов или Черни.
Един (поне) десен защитник ще бъде освободен. Дюлгера е с профила на Секулич, но според мен Стойчо ще бъде преотстъпен.
Очакват се минимум 2 нови ( CF, AM), а ако Апартаменто напусне, трима.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

gihuelo
Мнения: 5680
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот gihuelo » 22 юни 2018 08:03

Рошу е свободен вече.
Според мен има много хляб в този играч.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13753
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот Red_Neck » 22 юни 2018 08:25

Айде, ....парцалът започна с боНбите:
Елитният английски Брайтън обмисля да отправи оферта за крилото на ЦСКА-София Едвин Джеси.

Малинов иска да си тръгне от “Армията” без трансферна сума.

... и това само 3 дни след прозорливото:
Словашкият национал се отдалечава от “Армията”

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот blue avalanche » 22 юни 2018 08:36

gihuelo написа:Рошу е свободен вече.
Според мен има много хляб в този играч.

Вече не е свободен. ;)

gihuelo
Мнения: 5680
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот gihuelo » 22 юни 2018 09:39

blue avalanche написа:
gihuelo написа:Рошу е свободен вече.
Според мен има много хляб в този играч.

Вече не е свободен. ;)

Добрите играчи не стоят без отбор дори една нощ :)


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта