Летен трансферен период

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Ozzimozzi
Мнения: 7122
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот Ozzimozzi » 11 юли 2018 11:02

gihuelo написа:Абе на Каранга нещо много се проточиха медицинските тестове .
Дали няма да го върнат ? :)

И на мен ми намирисва на мини казанска афера. Оня Артур да не се е появил и при нас? :)
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23667
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот delqnski47 » 11 юли 2018 11:09

Ozzimozzi написа:
gihuelo написа:Абе на Каранга нещо много се проточиха медицинските тестове .
Дали няма да го върнат ? :)

И на мен ми намирисва на мини казанска афера. Оня Артур да не се е появил и при нас? :)

Дано не се прецака трансфера.Ще е тъпо за самия играч като цяло.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.


Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23667
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот delqnski47 » 11 юли 2018 12:17

gihuelo написа:https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/bugari-pisu-despodov-ide-u-partizan-iz-humske-porucuju-ko-je-to/300362

Тези не са чували за наш Кирчо :)

''Ko je to?''

Тва кво значи :arrow: ''Ко каза ко'' :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот TristaNNN » 11 юли 2018 12:30

Kalin123 написа:Авторитетния португалски сайт zero zero обяви за играч на Авеш уж сигурния заместник на Каранга. Щом и този изпуснахме на фона на китайските пари просто съм възмутен. Слуховете и десподов не ми се коментират, но ако се окаже вярно, публично ще изхвърля абонаментната карта за сезон 2018-2019г. Почваме в Рига без нито един нападател, срамота е.

Е, как бре, нали имате оня юношка, дето преди седмица-две се изцепи, че е готов да води атаката на отбора. Значи, всичко е точно. :)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот CaptainBertorelli » 11 юли 2018 12:51

Това с Деспода намирисва на яка партенка! Не ми изглежда вероятно, Партизан да извадят сериозна сума за входящ трансфер. ГГ също е наясно, че публиката трудно ще преглътне такова нещо. Лошото е, че Кирчо така или иначе е контузен и няма да играе срещу Рига.
Хайл Мусолини


Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23667
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот delqnski47 » 11 юли 2018 13:06


Мале,ако пропадне трансфера заради контузията......как ще им връща на подуенци... :lol: :lol: :mrgreen:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

gihuelo
Мнения: 5623
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот gihuelo » 11 юли 2018 13:21

delqnski47 написа:

Мале,ако пропадне трансфера заради контузията......как ще им връща на подуенци... :lol: :lol: :mrgreen:


Още вчера сутринта обявиха 21 картотекирани за мача с Рига и Каранга беше сред тях.
Най- добре е китайците да го купят и да ни го върнат под наем :)

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот Warped » 11 юли 2018 13:29

CaptainBertorelli написа:Това с Деспода намирисва на яка партенка!

Без да съм фен на ЦСКА, но от 100 километра се вижда, че е партенка
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта