Летен трансферен период

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12220
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот TristaNNN » 15 юни 2018 11:04

Абе, тоя новият негър е много страшен, бре! :shock: Нджонго Присо и Ибрахима Гай са като Брад Пит пред него. :lol:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
demon777
Мнения: 1591
Регистриран на: 03 мар 2010 22:55
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот demon777 » 15 юни 2018 11:08

Естествено че се вземат или свободни агенти или евтини такива.
Всичко зависи от футболистите и треньора. Ако влязат в групите и клубът захлеби нещата ще се променят .... просто трябва да потекат кинтити от Европа.... и това зависи изцяло от отбора.
Баскетболни припознавачи в синьо да не ми дават акъл.

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3748
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот ivo55 » 15 юни 2018 11:23

Е цяла Европа вече се е насрала от страх пред безработните футболисти, дето взимаме. Който се е занимавал със спорт знае, че на такива дето са загубили игрови тренинг, им трябва после поне 6 месеца, за да навлязат във форма. Малко по малко. Ако изобщо навлязат, защото така или иначе и в ЦСКА половината ще стоят на пейката. Там във форма не се навлиза.
Аз говоря за това, че поне в моите детски мечти не присъства нито една такава, в която ЦСКА се превръща в сергия за препродажба на нискокачествена стока. Единствено с цел печалба от тая търговийка. То е ясно, че от 5-ма такива 1-2 ма ще успееш да ги вкараш в някакъв ритъм и да ги препродадеш. Ама това с какво ни топли нас?!?
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Потребителски аватар
demon777
Мнения: 1591
Регистриран на: 03 мар 2010 22:55
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот demon777 » 15 юни 2018 11:32

Ами ако продадът Каранга значи се превръщаме баш в сергия за футболисти за жълти стинки
Ако искаш да правиш отбор трябва да му направят пердложение на което не може да откаже.
Баскетболни припознавачи в синьо да не ми дават акъл.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10814
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот ivan56 » 15 юни 2018 11:35

[offtopic]
ivo55 написа:За съжаление, колкото и да ми е болно от този факт, това лято продължаваме с политиката, която се налага от последните 3 години.
Вземат се безплатни играчи (свободни агенти), които имат проблеми с кариерата и по някаква причина не са играли футбол от месеци. Този последния не е искал да играе във второто ниво на холандския футбол, което е много слабо, отказал е да си поднови договора и са го забили на пейката. И последната година почти не е помирисвал терен. Каква е вероятността такъв играч да влезе във форма за 15 дена? о,1 %? И тук идва въпроса защо се вземат такива?!? Е очевидно не е, за да ставаме шампиони и да сваляме Лудогорец от 1-вото място. Очевидно са взети, защото не струват пари, склонни са да подпишат за ниски заплати и има някаква вероятност като бъдат вкарани в някаква що годе прилична форма, да бъдат шитнати на голяма печалба. Вземаш такъв без пари, даваш на някой агент 10-20 000 Евро, на играча за 1 година му даваш още 100-на хиляди Евро, а след една година го шиткаш за поне 500 000 евро. Очевидно е далавера за собственика. Ама купи и титли - нъцки. С такъв отбор, при такава мижава конкуренция, с лекота ще си между 2-ро и 4-то място. Ама за първо няма да стане с безработни играчи, неиграли футбол от месеци. Ще ме извинява Стойкас Стоилас, ама аз не за това си мечтая в ЦСКА. Тук не е сергията на Вароша да препродаваш евтина стока с 200% надценка на балъците. ЦСКА е отговорност. Ако не могат да я носят, ще се лишат от подкрепа. Подобни "селекции" ще бъдат наблюдавани на живо само от Слугинажа им. Само за мачовете с Левски и Лудогорец ще има малко повече зрители, излъгали се да отидат заради стари сантименти към абривиетурата. И за мачовете в евротурнирите. Ако Гришата не е разбрал, нишата за вечно втори в първенството е заета отдавна. Ако няма да се борим да си възвърнем позициите в българския футбол, да си каже.
[/offtopic]

Право в десетката.
Колкото и да се плюе Гришата, той е тарикат и нещата са му ясни.
Лично мое мнение, че той е на ясно, че Домуса не може да бъде бутнат при тези инвестиции които прави за играчи, хапове, треньори, съдии и е безмислено да хвърля пари на вятъра. Или яко трябва да изпразни джобовете, за да е реална конкуренция на Домуса.
А и на врата на Гришата има едни 8 милки, които евентуално трябва да плаща.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот HardWork » 15 юни 2018 13:38

ivo55 написа:За съжаление, колкото и да ми е болно от този факт, това лято продължаваме с политиката, която се налага от последните 3 години.
Вземат се безплатни играчи (свободни агенти), които имат проблеми с кариерата и по някаква причина не са играли футбол от месеци. Този последния не е искал да играе във второто ниво на холандския футбол, което е много слабо, отказал е да си поднови договора и са го забили на пейката. И последната година почти не е помирисвал терен. Каква е вероятността такъв играч да влезе във форма за 15 дена? о,1 %? И тук идва въпроса защо се вземат такива?!? Е очевидно не е, за да ставаме шампиони и да сваляме Лудогорец от 1-вото място. Очевидно са взети, защото не струват пари, склонни са да подпишат за ниски заплати и има някаква вероятност като бъдат вкарани в някаква що годе прилична форма, да бъдат шитнати на голяма печалба. Вземаш такъв без пари, даваш на някой агент 10-20 000 Евро, на играча за 1 година му даваш още 100-на хиляди Евро, а след една година го шиткаш за поне 500 000 евро. Очевидно е далавера за собственика. Ама купи и титли - нъцки. С такъв отбор, при такава мижава конкуренция, с лекота ще си между 2-ро и 4-то място. Ама за първо няма да стане с безработни играчи, неиграли футбол от месеци. Ще ме извинява Стойкас Стоилас, ама аз не за това си мечтая в ЦСКА. Тук не е сергията на Вароша да препродаваш евтина стока с 200% надценка на балъците. ЦСКА е отговорност. Ако не могат да я носят, ще се лишат от подкрепа. Подобни "селекции" ще бъдат наблюдавани на живо само от Слугинажа им. Само за мачовете с Левски и Лудогорец ще има малко повече зрители, излъгали се да отидат заради стари сантименти към абривиетурата. И за мачовете в евротурнирите. Ако Гришата не е разбрал, нишата за вечно втори в първенството е заета отдавна. Ако няма да се борим да си възвърнем позициите в българския футбол, да си каже.

Няма как да извадим 20 милиона за качествени попъления на този етап! Разпростираме се според чергата си, и точно така трябва! Миналата година със свободни агенти вървяхме близо до Лдц почти до края. Провалиха ни не "свободните агенти", а няколко детински грешки в защита, късата скамейка и лошата физическа подготовка. Разликата с Лудогорец беше минимална и в игрово отношение и в точково до средата на Април благодарение на безработните свободни агенти Каранга, Тиаго, Енрике, Бодуров, Манолев и пр.

Kalin123
Мнения: 165
Регистриран на: 03 юни 2018 23:30
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот Kalin123 » 15 юни 2018 14:33

В момента отбора има нужда от сериозно подсилване. Този последния негър въобще не го броя за трансфер, с него се надгражда резервната скамейка, но не и основния състав. Първо да вземем треньора -млад и неопитен, но пък перспективен. Вратарския пост беше един от най-слабите тази година и слава бого вече е решен. Защита - имаме двама централни Бодуров за титуляр и Чорбаджийски за резерва. Трябва ни качествен партньор на Бодуров и реално човек, който да стимулира Божидар да подобри изявите си. Този Перейра не го броя за централен макар, че е играл на тази позиция за последно - няма ръст и физика за да е алтернатива дори на Чорбаджийски. Според мен той ще се ползва за десен бек. От ляво е Жеферсон, за който твърдя че ще направи добър сезон - периода на адаптация изтече и ще покаже качество. Та за защитата ни трябва един централен защитник. Халфове - Тяго, Малинов и Пинто - сработени и качествени. Допълвам този новия негър, който ще резерва на Пинто или Малинов. Може евентуално още един халф да се привлече със сходна позиция като Тяго - защо не Т.Неделев. Крила - Десподов, Джеси и Енрике - и тримата са добри и сработени, но съм на мнение, че трябва да се търси дълбочина тук - двама нови крила. Нападение - имаме само Каранга, който вероатно ще бъде продаден края на Август, просто защото иначе ще го изпуснем без пари през зимата. Така че цели трима трябват тук - един утвърден голмайстор, един млад и перспективен, който няма да се бунтува, че ще е резерва и един лек нападател тип фалшива десетка при смяна на тактиката.

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот trokadero_ » 15 юни 2018 14:43

Аз пък си мисля , че Каранга няма да бъде продаден.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13743
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот Red_Neck » 15 юни 2018 14:56

ivo55 написа:[offtopic]За съжаление, колкото и да ми е болно от този факт, това лято продължаваме с политиката, която се налага от последните 3 години.
Вземат се безплатни играчи (свободни агенти), които имат проблеми с кариерата и по някаква причина не са играли футбол от месеци. Този последния не е искал да играе във второто ниво на холандския футбол, което е много слабо, отказал е да си поднови договора и са го забили на пейката. И последната година почти не е помирисвал терен. Каква е вероятността такъв играч да влезе във форма за 15 дена? о,1 %? И тук идва въпроса защо се вземат такива?!? Е очевидно не е, за да ставаме шампиони и да сваляме Лудогорец от 1-вото място. Очевидно са взети, защото не струват пари, склонни са да подпишат за ниски заплати и има някаква вероятност като бъдат вкарани в някаква що годе прилична форма, да бъдат шитнати на голяма печалба. Вземаш такъв без пари, даваш на някой агент 10-20 000 Евро, на играча за 1 година му даваш още 100-на хиляди Евро, а след една година го шиткаш за поне 500 000 евро. Очевидно е далавера за собственика. Ама купи и титли - нъцки. С такъв отбор, при такава мижава конкуренция, с лекота ще си между 2-ро и 4-то място. Ама за първо няма да стане с безработни играчи, неиграли футбол от месеци. Ще ме извинява Стойкас Стоилас, ама аз не за това си мечтая в ЦСКА. Тук не е сергията на Вароша да препродаваш евтина стока с 200% надценка на балъците. ЦСКА е отговорност. Ако не могат да я носят, ще се лишат от подкрепа. Подобни "селекции" ще бъдат наблюдавани на живо само от Слугинажа им. Само за мачовете с Левски и Лудогорец ще има малко повече зрители, излъгали се да отидат заради стари сантименти към абривиетурата. И за мачовете в евротурнирите. Ако Гришата не е разбрал, нишата за вечно втори в първенството е заета отдавна. Ако няма да се борим да си възвърнем позициите в българския футбол, да си каже.[/offtopic]

Напълно съм съгласен с това мнение. Аз също го споделям, ....... но има няколко обективни причини (извинения):
1. ГГ разбра, че Гела яко е капарирал подстъпите към ШЛ, заради чистите финансови постъпления. Да, до началото на Април бяхме в борбата за титлата, но после Домусчиев включи на 5-та - кеф ти комисии, кеф ти разместване на календара, кеф ти наказания, кеф ти сателити, кеф ти поръчково съдийство. Отделно, Лц разполага/ше с по-добър отбор и по-дълга скамейка.
2. ФФП е част от играта и всеки клуб трябва да показва чисти финансови постъпления и разходите да са събразени с тях. т.е. ГГ трябва да "завърти колелото". С приходи от 3-4 000 билета средно на домакински мач няма да стане. Нямаме "спонсорски договори" от по 6 милки на сезон с фирми с неустановена собственост, нямаме и приходи от ЕКТ, ... какво остава?

Да, явно отборът и играчите трябва да надскачат възможностите си, за да завъртим колелото по-бързо.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот k_oleto » 15 юни 2018 17:45

ivo55 написа:За съжаление, колкото и да ми е болно от този факт, това лято продължаваме с политиката, която се налага от последните 3 години.
Вземат се безплатни играчи (свободни агенти), които имат проблеми с кариерата и по някаква причина не са играли футбол от месеци. Този последния не е искал да играе във второто ниво на холандския футбол, което е много слабо, отказал е да си поднови договора и са го забили на пейката. И последната година почти не е помирисвал терен. Каква е вероятността такъв играч да влезе във форма за 15 дена? о,1 %? И тук идва въпроса защо се вземат такива?!? Е очевидно не е, за да ставаме шампиони и да сваляме Лудогорец от 1-вото място. Очевидно са взети, защото не струват пари, склонни са да подпишат за ниски заплати и има някаква вероятност като бъдат вкарани в някаква що годе прилична форма, да бъдат шитнати на голяма печалба. Вземаш такъв без пари, даваш на някой агент 10-20 000 Евро, на играча за 1 година му даваш още 100-на хиляди Евро, а след една година го шиткаш за поне 500 000 евро. Очевидно е далавера за собственика. Ама купи и титли - нъцки. С такъв отбор, при такава мижава конкуренция, с лекота ще си между 2-ро и 4-то място. Ама за първо няма да стане с безработни играчи, неиграли футбол от месеци. Ще ме извинява Стойкас Стоилас, ама аз не за това си мечтая в ЦСКА. Тук не е сергията на Вароша да препродаваш евтина стока с 200% надценка на балъците. ЦСКА е отговорност. Ако не могат да я носят, ще се лишат от подкрепа. Подобни "селекции" ще бъдат наблюдавани на живо само от Слугинажа им. Само за мачовете с Левски и Лудогорец ще има малко повече зрители, излъгали се да отидат заради стари сантименти към абривиетурата. И за мачовете в евротурнирите. Ако Гришата не е разбрал, нишата за вечно втори в първенството е заета отдавна. Ако няма да се борим да си възвърнем позициите в българския футбол, да си каже.


Toз пък, ти току-що насра заглавията: ЦСКА с треансферен удар. Мега трансфер на ЦСКА и ЦСКА измъкна под носа на..........пореден футболист.
Бил резерва ? Ми такъв е. Нищо впечатляващо като визитка и като утубе -способности. Обаче........Енрике беше ли го чувал ? Каранга ?
При нас е. Взимаме 10, от които 5-ма да стават, 3-ма да продаем и 2-ма да ги учим и сме 6 точки


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта