Летен трансферен период

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
demon777
Мнения: 1591
Регистриран на: 03 мар 2010 22:55
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот demon777 » 04 май 2018 22:50

Е що пък да махат Лое?
Зимъска като вкараме 2 гола и Влизаше Лое и центъра ставаше бетон.
Беше непробиваем даже се включваше на ъгловите.


Искам нов вратар.
Тоя Укра що го взехме ? Той май ще си ходи лятоска
Тошко Неделев ще идва ли при нас?
Днеска все едно го нямаше на терена. Чух го баш кога го контузиха
Баскетболни припознавачи в синьо да не ми дават акъл.

Потребителски аватар
валидол за теб
Мнения: 757
Регистриран на: 03 ное 2011 10:42
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот валидол за теб » 04 май 2018 22:55

-Ivan- написа:Точно в този трансферен прозорец трябва да сме изключително внимателни с футболистите които вземем. Мисля че е крайно време да се инвестират по-сериозни пари за трансфери, като в същото време се освободят ненужните.

За мен хората които трябва да си тръгнат са : Черни, Барт, Дюлгеров,Джеферсон, Лое, Алберг. Повечето от тях дойдоха с големи очаквания и сериозни визитни и в никакъв случай не оправдават очакванията и не отговарят на високите си заплати.

Постовете за които трябва да търсим хора са: Вратар, 2ма централни защитници, ляв бек, дефанзивен халф, крило и атакуващ халф. Истината е ,че ни трябват поне 6-7 играчи за да имаме достатъчно дълбочина в състава.

Надявам се селекцията да е ориентирана към български момчета, като Мартин Костадинов, Сашо Тонев, Тодор Неделев, а защо не и Андрей Гълабинов, както и 1-2 класни чужденци.

Тва все едно аз съм го писал-единомислие имаме, без да имам твоите пристрастия. Само Алберг, ако замениш с Бланко и на 100% си ми футболен близнак :)
Лекувам нерви и подобрявам общото състояние на духа на човека. Без странични ефекти, без консерванти. Подобрявам и пигментацията на кожата при стари хора.Безплатно, просто контактувайте с мен.

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3755
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот ivo55 » 04 май 2018 23:26

Няма какво да се коментира. Всичко зависи от бюджета определен от Ганчев и кои са приоритетите.
Но ако ще се инвестира в база, в активите на фалиралото АД, или в нещо друго, да кажат от сега. А не Стоилов пак да домъкне някакви приключили във футбола, с надеждата че ще реанимира 1-2 ма, за да се продадат, но на тоя фон да се изхвърлят как ще се печелят титли, купи, а за капак да турнат някой евтин анонимник, прохождащ във футбола за треньор.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Потребителски аватар
tut
Мнения: 1030
Регистриран на: 11 яну 2010 22:28
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот tut » 04 май 2018 23:35

-Ivan- написа:Точно в този трансферен прозорец трябва да сме изключително внимателни с футболистите които вземем. Мисля че е крайно време да се инвестират по-сериозни пари за трансфери, като в същото време се освободят ненужните.

За мен хората които трябва да си тръгнат са : Черни, Барт, Дюлгеров,Джеферсон, Лое, Алберг. Повечето от тях дойдоха с големи очаквания и сериозни визитни и в никакъв случай не оправдават очакванията и не отговарят на високите си заплати.

Постовете за които трябва да търсим хора са: Вратар, 2ма централни защитници, ляв бек, дефанзивен халф, крило и атакуващ халф. Истината е ,че ни трябват поне 6-7 играчи за да имаме достатъчно дълбочина в състава.

Надявам се селекцията да е ориентирана към български момчета, като Мартин Костадинов, Сашо Тонев, Тодор Неделев, а защо не и Андрей Гълабинов, както и 1-2 класни чужденци.


Джеферсон мен ме кефи и бих го задържал ... според мен ни трябва заместник на Дюлгеров , централен защитник и един много добър разиграващ халф... такъв който може сам да мине 2-3 и да пусне готин пас ....

Напред армейски лъвове ... 32-та зове!

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот blue avalanche » 05 май 2018 01:27

Като чета предложенията за нови играчи по постове - има-няма един отбор. :mrgreen:

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот Teo » 06 май 2018 17:03

Жеферсон, Чорбата, Стойчо, Лое, Пинто и Черни... първите с еднопосочен билет билет от Армията!
@ Такава жалка защита никога не сме имали... :idea:

d.milanov
Мнения: 1431
Регистриран на: 13 юни 2013 17:46
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот d.milanov » 06 май 2018 17:39

blue avalanche написа:Като чета предложенията за нови играчи по постове - има-няма един отбор. :mrgreen:

Е, дай предложение. Какво като си левскар? Като махнеш на страна гаврите и тъпите коментари по наш адрес, а и от гледна точка на "външен"наблюдател, ще е полезно да чуем мнението ти. Къв е смисъла да се гъбаркаме само?

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2074
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот k20dan4o » 06 май 2018 18:41

Ще привлекат сигурно някой измежду Занев, Страхил Попов, Ивелин Попов, Божиков, Георги Миланов и някой друг от Царско село - Диков например.

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот trokadero_ » 07 май 2018 11:53

Както ви казах трябва да се махнат поне 5-6 човека , това са - Барт , Лое , Бодуров , Джеферсън .
Може да са българи , но Бодуров , Чорбаджийски , Атанасов , Малинов не стават за титуляри - това се видя цял сезон. Единствено като резерви трябва да останат в отбора , ако не довиждане.
Каранга има място в отбора , както и Енрике. За Бланко е красноречиво.
Поне 4-5 нови играчи - вратар , защитници , халфове и нападатели.

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот trokadero_ » 07 май 2018 11:55

Teo написа:Жеферсон, Чорбата, Стойчо, Лое, Пинто и Черни... първите с еднопосочен билет билет от Армията!
@ Такава жалка защита никога не сме имали... :idea:



Пропускаш Бодуров ...


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта