Летен трансферен период

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Red_Neck
Контакти:

Re: Летен трансферен период

Мнениеот Red_Neck » 14 юни 2018 15:23

Във Вардар треньор е Бобан Бабунски ... може да е ударил едно рамо :)
Тълковен речник на българския език, стр. 308:
Навадуцване (същ)- осъществяване на полов акт между млад тийнеджър и опитна маман.

Потребителски аватар
k_oleto
Контакти:

Мнениеот k_oleto » 14 юни 2018 17:02

CSKA_1948_ написа:Има я. https://sportmedia.mk/fudbal/cska-sofija-za-100000-evra-saka-da-go-ukrade-barsegjan-od-vardar
Още 2-3 попълнения подписаха, ще се обявят по-късно.

бе не е ясно ли сака да го украде....Като гледам трансферите се разбират от сайта, а не от друго място

sly
Контакти:

Мнениеот sly » 14 юни 2018 17:12

Сега показаха Португалец играл в Холандия доста мачове ,но какъв го играе :) никой не е благоволил да напише

Потребителски аватар
k_oleto
Контакти:

Мнениеот k_oleto » 14 юни 2018 17:51

sly написа:Сега показаха Португалец играл в Холандия доста мачове ,но какъв го играе :) никой не е благоволил да напише

от клипчетата в нета - дефанзивен халф. Като го гледам е с поне идея над Лое. Което не е похвала, щото Лое беше мега зле. Обаче нищо специално не видях в него. Вярно е, че ако се направи такъв клип на Станко Машината ще ни се стори като Марадона, ма айде.

Та, за статистиката: Дефанзивен халф

sly
Контакти:

Мнениеот sly » 14 юни 2018 18:12

k_oleto написа:
sly написа:Сега показаха Португалец играл в Холандия доста мачове ,но какъв го играе :) никой не е благоволил да напише

от клипчетата в нета - дефанзивен халф. Като го гледам е с поне идея над Лое. Което не е похвала, щото Лое беше мега зле. Обаче нищо специално не видях в него. Вярно е, че ако се направи такъв клип на Станко Машината ще ни се стори като Марадона, ма айде.

Та, за статистиката: Дефанзивен халф

Опорен халф ни трябва ,дано да става

Kalin123
Контакти:

Мнениеот Kalin123 » 14 юни 2018 18:41

Мен също не ме впечатли този футболист от клипа, този човек се взима за резерва на Рубен Пинто. Той последния сезон е бил изцяло резерва, като в 90% от мачовете -неизползвана. Все по-късно става за сериозни попълнения, първия мач е на 12-ти юни в Европа. Аз лично донякъде съм спокоен, че ще се представим достойно там. Твърдя, че отбора ни е добър и без попълнения и напълно боеспособен да направи нещо - реално ни трябваше по-добър вратар и вече го имаме , остава да се вземе трети централен защитник, както и някаква смяна на Каранга . В средата и по крилата сме доста добре - Пинто, Тяго, Малинов, Джеси, Десподов, Енрике са чудесни футболисти с добра сработеност. Ако вземат Занев, ще съм доволен, защото има лидерски качества и ще вдигне агресията и духа на отбора.

Ozzimozzi
Контакти:

Мнениеот Ozzimozzi » 14 юни 2018 20:13

Изобщо не съм впечатлен от това, което изгледах в клипа. :? Тези от холандската школа по принцип са научени футболисти, но за какво се вземат твърди резерви със съмнителни качества един господ знае.
Не хранете троловете!
На трола не трябва да се отговаря,
с него не трябва да се спори,
той трябва да се подложи на пълен игнор!

Потребителски аватар
Red_Neck
Контакти:

Мнениеот Red_Neck » 14 юни 2018 21:39

Ozzimozzi написа:Изобщо не съм впечатлен от това, което изгледах в клипа. :? Тези от холандската школа по принцип са научени футболисти, но за какво се вземат твърди резерви със съмнителни качества един господ знае.

Щото са на примоция :)
Тълковен речник на българския език, стр. 308:
Навадуцване (същ)- осъществяване на полов акт между млад тийнеджър и опитна маман.

gihuelo
Контакти:

Мнениеот gihuelo » 14 юни 2018 21:46

Единственото успокоително според мен е ,че е бил в селекцията на националния отбор на Португалия до 20 години. Значи е бил талант .
Може би му трябва да играе редовно..
Alexdb >> 01.05( десет дни преди финала) :
В момента гравират името ни върху купата !
Емил написа:
Оранжеви , как сте? Аз отивам да вдигна купата след малко!

Потребителски аватар
ivo55
Контакти:

Мнениеот ivo55 » 15 юни 2018 09:02

За съжаление, колкото и да ми е болно от този факт, това лято продължаваме с политиката, която се налага от последните 3 години.
Вземат се безплатни играчи (свободни агенти), които имат проблеми с кариерата и по някаква причина не са играли футбол от месеци. Този последния не е искал да играе във второто ниво на холандския футбол, което е много слабо, отказал е да си поднови договора и са го забили на пейката. И последната година почти не е помирисвал терен. Каква е вероятността такъв играч да влезе във форма за 15 дена? о,1 %? И тук идва въпроса защо се вземат такива?!? Е очевидно не е, за да ставаме шампиони и да сваляме Лудогорец от 1-вото място. Очевидно са взети, защото не струват пари, склонни са да подпишат за ниски заплати и има някаква вероятност като бъдат вкарани в някаква що годе прилична форма, да бъдат шитнати на голяма печалба. Вземаш такъв без пари, даваш на някой агент 10-20 000 Евро, на играча за 1 година му даваш още 100-на хиляди Евро, а след една година го шиткаш за поне 500 000 евро. Очевидно е далавера за собственика. Ама купи и титли - нъцки. С такъв отбор, при такава мижава конкуренция, с лекота ще си между 2-ро и 4-то място. Ама за първо няма да стане с безработни играчи, неиграли футбол от месеци. Ще ме извинява Стойкас Стоилас, ама аз не за това си мечтая в ЦСКА. Тук не е сергията на Вароша да препродаваш евтина стока с 200% надценка на балъците. ЦСКА е отговорност. Ако не могат да я носят, ще се лишат от подкрепа. Подобни "селекции" ще бъдат наблюдавани на живо само от Слугинажа им. Само за мачовете с Левски и Лудогорец ще има малко повече зрители, излъгали се да отидат заради стари сантименти към абривиетурата. И за мачовете в евротурнирите. Ако Гришата не е разбрал, нишата за вечно втори в първенството е заета отдавна. Ако няма да се борим да си възвърнем позициите в българския футбол, да си каже.

Върни се в “ЦСКА”