Първа лига XXX кръг: ЦСКА - ПФК "Левски" (плейоф)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Първа лига XXX кръг: ЦСКА - ПФК "Левски" (плейоф)

Мнениеот Кашчей » 18 апр 2018 21:57

Teo написа:Кашчей, изкарай ми едно мнение в което съм защитавал някога Чорбаджийски... още след мача с Беларус дето направи оная жалка дузпа и ни лиши от това да играем на СП го нарочих, че той НЕ СЕ РАЗВИВА, а КОПАЕ НАДОЛУ!

ПП Как може тоя жалък връзкар да е КАПИТАН.... ЕЙ БОГУУУУ


Аз на теб други мнения мога да ти изкарам. Не се сещам кои го защитаваха след изцепката в Русе, но сами не разбирате, че подобна "защита" си е мечешка услуга. След като не се развива, а копае надолу, но въпреки това е капитан на отбора..е редно да замълча. Не навсякъде са достатъчно умни, като вас и левскарите, за да направят капитани най-умрелите си футболисти.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Първа лига XXX кръг: ЦСКА - ПФК "Левски" (плейоф)

Мнениеот Teo » 18 апр 2018 21:57

maxi1914 написа:BTW вчера Гришата обеснява как Левски няма общо с Лудогорец . Днеска СС говори обратното . Тоя си мисли и говори само за съдията . Вече си мисля , че е на Хелми или Ц-200


Човек второто полувреме мача си отиваше на обръщалка... показахте дух и се видя.
Хубав мач се получи, за жалост в първенството вече всичко приключи...

ПП За купата трябва да дадат сърцето и душата си на терена и да не успеем искам да видя себераздаване докрай!
Последна промяна от Teo на 18 апр 2018 21:58, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
MAXIMUS
Мнения: 1370
Регистриран на: 19 сеп 2009 10:08
Контакти:

Re: Първа лига XXX кръг: ЦСКА - ПФК "Левски" (плейоф)

Мнениеот MAXIMUS » 18 апр 2018 21:58

От последните 8 гола в нашата врата / 2 за купата и 6 за първенство/ 7 са грешки на централните защитници /6/ и вратаря /1/ !!!
Който трябва да си прави изводите и да действа през летния трансферен прозорец !
Не може разградски и румънски джуджета да те надиграват пред малкия пеналт. Това е абсурдно за отбор и играчи с някакви по-високи амбиции !

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Първа лига XXX кръг: ЦСКА - ПФК "Левски" (плейоф)

Мнениеот PFC Litex » 18 апр 2018 21:59

Teo написа:Кашчей, изкарай ми едно мнение в което съм защитавал някога Чорбаджийски... още след мача с Беларус дето направи оная жалка дузпа и ни лиши от това да играем на СП го нарочих, че той НЕ СЕ РАЗВИВА, а КОПАЕ НАДОЛУ!

ПП Как може тоя жалък връзкар да е КАПИТАН.... ЕЙ БОГУУУУ

С кой е връзкат: Белчев, Стоилов, Ганчев?
Ето ми мнението за Чорбаджийски от миналата година
https://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=5 ... 8#p7514299
Изображение

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Първа лига XXX кръг: ЦСКА - ПФК "Левски" (плейоф)

Мнениеот Teo » 18 апр 2018 22:00

MAXIMUS написа:От последните 8 гола в нашата врата / 2 за купата и 6 за първенство/ 7 са грешки на централните защитници /6/ и вратаря /1/ !!!
Който трябва да си прави изводите и да действа през летния трансферен прозорец !
Не може разградски и румънски джуджета да те надиграват пред малкия пеналт. Това е абсурдно за отбор и играчи с някакви по-високи амбиции !


Чорбата след тоя мач, ако играе следващия лично ще почна да скандирам менте изчезвай, пък да видя дали некой ще ми скочи да ме бие! Бал съм му майката тоя не искам го виждам повече!
Тоя е най-жалкия връзкар капитан в ЦСКА в историята... още от децата го бутат тоя счупен дървар!

maxi1914
Мнения: 1372
Регистриран на: 08 мар 2015 15:21
Контакти:

Re: Първа лига XXX кръг: ЦСКА - ПФК "Левски" (плейоф)

Мнениеот maxi1914 » 18 апр 2018 22:02

Teo написа:
maxi1914 написа:BTW вчера Гришата обеснява как Левски няма общо с Лудогорец . Днеска СС говори обратното . Тоя си мисли и говори само за съдията . Вече си мисля , че е на Хелми или Ц-200


Човек второто полувреме мача си отиваше на обръщалка... показахте дух и се видя.
Хубав мач се получи, за жалост в първенството вече всичко приключи...

ПП За купата трябва да дадат сърцето и душата си на терена и да не успеем искам да видя себераздаване докрай!

Гришата вчера го каза ти казваш , че мача е вирен . Само СС мисля , че още има шансове . Този човек не е добре . Отгоре на всичко той е човека ръководещ трансфери и т.н. Не вижда , че имате едно ДЪРВО но говори за съдията .
[quote="ugly bug"]Перуци е на стадиона във Франция.

maxi1914
Мнения: 1372
Регистриран на: 08 мар 2015 15:21
Контакти:

Re: Първа лига XXX кръг: ЦСКА - ПФК "Левски" (плейоф)

Мнениеот maxi1914 » 18 апр 2018 22:04

MAXIMUS написа:От последните 8 гола в нашата врата / 2 за купата и 6 за първенство/ 7 са грешки на централните защитници /6/ и вратаря /1/ !!!
Който трябва да си прави изводите и да действа през летния трансферен прозорец !
Не може разградски и румънски джуджета да те надиграват пред малкия пеналт. Това е абсурдно за отбор и играчи с някакви по-високи амбиции !

Моляте кажи го това на Конан , че на Левскари не вярва .
[quote="ugly bug"]Перуци е на стадиона във Франция.

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1137
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: Първа лига XXX кръг: ЦСКА - ПФК "Левски" (плейоф)

Мнениеот cskarcheto92 » 18 апр 2018 22:24

Честито победа на сините, защото това за тях се равнява на победа. Заслужена точка, а дори и дс бяха победили, нямаше да р незаслужено. Разделиха си по 45 минути и това е.
[wrapimg=]https://media.giphy.com/media/TgL7lPFfyAFITuszOA/giphy.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Първа лига XXX кръг: ЦСКА - ПФК "Левски" (плейоф)

Мнениеот GOLEADOR » 18 апр 2018 22:31

Какво им говори Стамен на почивката - нямам идея , но второто нашите бяха неузнаваеми.С право подуенци се радват на равния все едно са ни били,върнахме един мъртвец от нищото.Съдията горе долу се справи добре,отменения гол на Каранга си бе от засада,само за червения картон на Телес ни поряза,ама не той ни е виновен за резултата от мача.Да се стягат всички в тима и следващият двубой ги искам както първото полувреме срещу сините.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10150
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Първа лига XXX кръг: ЦСКА - ПФК "Левски" (плейоф)

Мнениеот шивача » 18 апр 2018 22:38

Тоя жалък Левски, можеше да бъде убит с разлика. Накрая Подуенци може да съжаляват, че не спечелиха с пълен обрат. Между 25-35мин имаше едни корнери, едни центрарания, все едно извънземни бомбандират, а то ко стана второто, сините в атака. Поне става сейр, ако не друго :mrgreen:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта