Първа лига XXVIII кръг: Лудогорец - ЦСКА (плейоф)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Първа лига XXVIII кръг: Лудогорец - ЦСКА (плейоф)

Мнениеот Teo » 03 апр 2018 20:04

IvailoRz написа:Правите се на ощипани. Като не е готов сектора за гости къде да ви сложат ? Който не го кефи да гледа по телевизията. Точно зад мястото на което ще сте ,има стъкла ,хора и т.н. Та нали няма да остане здраво стъкло ?! Дано са махнали и седалките от мястото .


Давате 700 билета, ние ще бъдем не по-малко от 3000 хиляди... искаме целия централен сектор!
@ Идва отбора с най-голямата маса привърженици в България....... :idea:

Вие и без това не може го напълните тоя стадион, така, че спокойно може да отпуснете 1 сектор изцяло за нас!
Като свършат тия 700 билета почваме купуваме за другите сектори, ти какво си мислиш :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
CSKA_1948_
Мнения: 810
Регистриран на: 16 юли 2013 12:51
Контакти:

Re: Първа лига XXVIII кръг: Лудогорец - ЦСКА (плейоф)

Мнениеот CSKA_1948_ » 03 апр 2018 20:22

IvailoRz написа:Правите се на ощипани. Като не е готов сектора за гости къде да ви сложат ? Който не го кефи да гледа по телевизията. Точно зад мястото на което ще сте ,има стъкла ,хора и т.н. Та нали няма да остане здраво стъкло ?! Дано са махнали и седалките от мястото .

А вие говорите без да мислите. При последния мач в Разград имаше към 100-150 фена на ЦСКА в сектор ''В''. Имаше ли нещо хвърлено, нещо счупено и т.н.? Преди 6 години се хвърли 1 ракета и айде сега заради нея всички да страдат...

Потребителски аватар
soulfly1948
Мнения: 596
Регистриран на: 29 сеп 2016 16:04

Re: Първа лига XXVIII кръг: Лудогорец - ЦСКА (плейоф)

Мнениеот soulfly1948 » 03 апр 2018 20:28

сега или никога!!!
"на мястото на Герена,се е намирало ТКЗС"Шопска комуна",известно с това,че там са се отглеждали едни от най-хубавите говеда в България.....

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15051
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Първа лига XXVIII кръг: Лудогорец - ЦСКА (плейоф)

Мнениеот miro_rz » 03 апр 2018 23:51

Нека да бъде празник , аз не мога да отрека силният сезон на ЦСКА и ако вземат Х или победа ще бъдат шампиони според мен ! Хората подкрепиха новото ръководство и отборът , нека си празнуват юбилеят. Всичко друго е чесъне на езиците !
Спортът е за удоволствие , дал съм прогноза 3-1 , надявам се да позная !
Изображение

Потребителски аватар
bobonikolov
Мнения: 3574
Регистриран на: 14 фев 2010 16:45
Skype: bobonikolov

Re: Първа лига XXVIII кръг: Лудогорец - ЦСКА (плейоф)

Мнениеот bobonikolov » 04 апр 2018 07:02

miro_rz написа:Нека да бъде празник , аз не мога да отрека силният сезон на ЦСКА и ако вземат Х или победа ще бъдат шампиони според мен ! Хората подкрепиха новото ръководство и отборът , нека си празнуват юбилеят. Всичко друго е чесъне на езиците !
Спортът е за удоволствие , дал съм прогноза 3-1 , надявам се да позная !

Ей с такъв човек като теб си заслужава да се изпие една биричка :) . Жалко, че съм далеч и няма да съм на мача в Петък.

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15051
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Първа лига XXVIII кръг: Лудогорец - ЦСКА (плейоф)

Мнениеот miro_rz » 04 апр 2018 09:52

bobonikolov написа:
miro_rz написа:Нека да бъде празник , аз не мога да отрека силният сезон на ЦСКА и ако вземат Х или победа ще бъдат шампиони според мен ! Хората подкрепиха новото ръководство и отборът , нека си празнуват юбилеят. Всичко друго е чесъне на езиците !
Спортът е за удоволствие , дал съм прогноза 3-1 , надявам се да позная !

Ей с такъв човек като теб си заслужава да се изпие една биричка :) . Жалко, че съм далеч и няма да съм на мача в Петък.

И аз съм малко на далече има няма 2000 мили ! :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Първа лига XXVIII кръг: Лудогорец - ЦСКА (плейоф)

Мнениеот k_oleto » 04 апр 2018 13:02

miro_rz написа:
bobonikolov написа:
miro_rz написа:Нека да бъде празник , аз не мога да отрека силният сезон на ЦСКА и ако вземат Х или победа ще бъдат шампиони според мен ! Хората подкрепиха новото ръководство и отборът , нека си празнуват юбилеят. Всичко друго е чесъне на езиците !
Спортът е за удоволствие , дал съм прогноза 3-1 , надявам се да позная !

Ей с такъв човек като теб си заслужава да се изпие една биричка :) . Жалко, че съм далеч и няма да съм на мача в Петък.

И аз съм малко на далече има няма 2000 мили ! :mrgreen:


сега разбрах, защо разсъждаваш като човек ! Ти просто не живееш в България.

kamilata3
Мнения: 694
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: Първа лига XXVIII кръг: Лудогорец - ЦСКА (плейоф)

Мнениеот kamilata3 » 04 апр 2018 14:24

V1098 написа:
CSKA_1948_ написа:Интересно защо клетките не са такива в Благоевград, Стара Загора, Велико Търново, където се изсипаха хиляди армейци? Защо там нямаше нито един проблем?



Според мен Гаменските прояви нямат място на стадиона. Да чупиш седалки, да хвърляш камъни,бомбички,какво ли още не не е редно, и в Стара Загора си спомням преди 2-3 години, от Цска имаше над 2 000 човека там от селата околията, и Берое мисля че вкара гол и нещо стана, и по-едно време гледам седалки какво ли още не лети хвърчи ПОНЕ 10 СЕДАЛКИ СТРОШИХТЕ.!! Плюс това камъни и бомбички летяха беше страшна работа.


Ти си гледал друг мач.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Първа лига XXVIII кръг: Лудогорец - ЦСКА (плейоф)

Мнениеот HardWork » 04 апр 2018 15:26

Станислав Тодоров ще свири мача, демек ще се реже живо месо от ЦСКА!

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Първа лига XXVIII кръг: Лудогорец - ЦСКА (плейоф)

Мнениеот Warped » 04 апр 2018 15:35

Е това наистина ме учудва. Тодоров е доказан слуга домуса, неочаквах чак толкова явно. Очквах да сложат, некой чорбар за баланс като сваТбата, доказан също
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 50 госта