Първа лига XXVIII кръг: Лудогорец - ЦСКА (плейоф)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

krumeto
Мнения: 3663
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Първа лига XXVIII кръг: Лудогорец - ЦСКА (плейоф)

Мнениеот krumeto » 02 апр 2018 14:56

djd написа:Абе дано стане хубав мач - оспорван, хубав футбол, без грубости, симулации и с незабележими съдии. Само знамена и песни по трибуните. Дали вече махнаха звуковата преграда? ;)
Пък резултатът няма какво толкова да го обсъждаме. Той е ясен - победа за ЦСКА. :lol:


Ще ти кажа три неща - две лоши и едно хубаво за вас! Започвам с лошите за вас:
1)Направеното за вас е много. Фенове-диваци трябва да са поне на 100 метра от чертите на терена. Вас са ви сложили на 10 метра, но звукова бариера ще си имате. За да не ви чуваме като псувате, като живеещите в джунгли.
2)Победата е за Лудогорец, въпреки съдиите!
И едно хубаво за вас:
3)Съдия ще е Н. Попов или Ив. Стоянов. И двамата са ваши, мразени в Разград. ГГ добре ги подбрал.
Резултата писах по-рано 3 - 0
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Mitata
Мнения: 6651
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Първа лига XXVIII кръг: Лудогорец - ЦСКА (плейоф)

Мнениеот Mitata » 02 апр 2018 19:13

krumeto написа:Ще ти кажа три неща - две лоши и едно хубаво за вас! Започвам с лошите за вас:
1)Направеното за вас е много. Фенове-диваци трябва да са поне на 100 метра от чертите на терена. Вас са ви сложили на 10 метра, но звукова бариера ще си имате. За да не ви чуваме като псувате, като живеещите в джунгли.
2)Победата е за Лудогорец, въпреки съдиите!
И едно хубаво за вас:
3)Съдия ще е Н. Попов или Ив. Стоянов. И двамата са ваши, мразени в Разград. ГГ добре ги подбрал.
Резултата писах по-рано 3 - 0


А аз ще ти кажа само хубави неща. Ще паднете с малко. Домусчиев ще се замисли дали не е време да смени Херо. Ще започнете да разбирате, че във футбола не само парите са важни.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
CSKA_1948_
Мнения: 810
Регистриран на: 16 юли 2013 12:51
Контакти:

Re: Първа лига XXVIII кръг: Лудогорец - ЦСКА (плейоф)

Мнениеот CSKA_1948_ » 02 апр 2018 19:31

Интересно защо клетките не са такива в Благоевград, Стара Загора, Велико Търново, където се изсипаха хиляди армейци? Защо там нямаше нито един проблем?

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Първа лига XXVIII кръг: Лудогорец - ЦСКА (плейоф)

Мнениеот Кашчей » 02 апр 2018 20:58

CSKA_1948_ написа:Интересно защо клетките не са такива в Благоевград, Стара Загора, Велико Търново, където се изсипаха хиляди армейци? Защо там нямаше нито един проблем?


Можеш да си отговориш още след първият мач на тази агитка в Разград, когато мятахте ракети по публиката в А сектор. Явно ти е къса паметта, че клетката стана за животни именно след това, но като ти гледама аватара..не ме учудва твърде!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

pyrwaka
Мнения: 198
Регистриран на: 20 мар 2018 13:45
Контакти:

Re: Първа лига XXVIII кръг: Лудогорец - ЦСКА (плейоф)

Мнениеот pyrwaka » 02 апр 2018 21:23

3-1 и титлата ще продължи да чака. ;) :lol:

Потребителски аватар
CSKA_1948_
Мнения: 810
Регистриран на: 16 юли 2013 12:51
Контакти:

Re: Първа лига XXVIII кръг: Лудогорец - ЦСКА (плейоф)

Мнениеот CSKA_1948_ » 02 апр 2018 21:33

Кашчей написа:
CSKA_1948_ написа:Интересно защо клетките не са такива в Благоевград, Стара Загора, Велико Търново, където се изсипаха хиляди армейци? Защо там нямаше нито един проблем?


Можеш да си отговориш още след първият мач на тази агитка в Разград, когато мятахте ракети по публиката в А сектор. Явно ти е къса паметта, че клетката стана за животни именно след това, но като ти гледама аватара..не ме учудва твърде!

А ти може да си припомниш какво стана преди влизането в сектора, приятелченце! ;)

krumeto
Мнения: 3663
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Първа лига XXVIII кръг: Лудогорец - ЦСКА (плейоф)

Мнениеот krumeto » 02 апр 2018 22:39

CSKA_1948_ написа:
Кашчей написа:
CSKA_1948_ написа:Интересно защо клетките не са такива в Благоевград, Стара Загора, Велико Търново, където се изсипаха хиляди армейци? Защо там нямаше нито един проблем?


Можеш да си отговориш още след първият мач на тази агитка в Разград, когато мятахте ракети по публиката в А сектор. Явно ти е къса паметта, че клетката стана за животни именно след това, но като ти гледама аватара..не ме учудва твърде!

А ти може да си припомниш какво стана преди влизането в сектора, приятелченце! ;)


Да, бях в парка. Видях всичко. Опитахте се да биете полицаите, ама ви се върна "тъпкано".
Хвърлихте ракети по невинни хора. Ударихте дете.
И сега сте тръгнали да протестирате затова, че се въдворява ред, за да не извършите и някое убийство.
И на това сте способни. Справка Пловдив - Лаута.
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
CSKA_1948_
Мнения: 810
Регистриран на: 16 юли 2013 12:51
Контакти:

Re: Първа лига XXVIII кръг: Лудогорец - ЦСКА (плейоф)

Мнениеот CSKA_1948_ » 02 апр 2018 23:05

krumeto написа:
CSKA_1948_ написа:
Кашчей написа:
CSKA_1948_ написа:Интересно защо клетките не са такива в Благоевград, Стара Загора, Велико Търново, където се изсипаха хиляди армейци? Защо там нямаше нито един проблем?


Можеш да си отговориш още след първият мач на тази агитка в Разград, когато мятахте ракети по публиката в А сектор. Явно ти е къса паметта, че клетката стана за животни именно след това, но като ти гледама аватара..не ме учудва твърде!

А ти може да си припомниш какво стана преди влизането в сектора, приятелченце! ;)


Да, бях в парка. Видях всичко. Опитахте се да биете полицаите, ама ви се върна "тъпкано".
Хвърлихте ракети по невинни хора. Ударихте дете.
И сега сте тръгнали да протестирате затова, че се въдворява ред, за да не извършите и някое убийство.
И на това сте способни. Справка Пловдив - Лаута.

Едно е да ти посегне полицай, друго е стюард въоръжен с палки и метални прътове... ;)
А като те пуснат в такъв зверилник, няма как да не извършиш някоя простотия. Не си мисли, че одобрявам хвърлянето на предмети по отсрещната агитка. Не съм сигурен дали гърци, сърби и т.н. са по-спокойни от нас, даже напротив, но такива клетки никъде не съм виждал. Даже мисля, че и УЕФА не е виждала! ;) Защо не напишете жалба в тази връзка?

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Първа лига XXVIII кръг: Лудогорец - ЦСКА (плейоф)

Мнениеот PFC Litex » 03 апр 2018 02:05

Тази клетка е временна и вероятно само един единствен път ще бъдете в нея, тъй като за следващото ви гостуване там сектора ще е готов, но нали трябва все нещо да ви пречи.
Изображение

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9294
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Първа лига XXVIII кръг: Лудогорец - ЦСКА (плейоф)

Мнениеот mikata » 03 апр 2018 07:21

1:0
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта