Първа лига XXVIII кръг: Лудогорец - ЦСКА (плейоф)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Първа лига XXVIII кръг: Лудогорец - ЦСКА (плейоф)

Мнениеот Teo » 07 апр 2018 08:34

Има ли феърплей докрая сме шампиони!
На 5 май ще ги погребеме тия!

Потребителски аватар
IvailoRz
Мнения: 2100
Регистриран на: 16 мар 2014 15:53
Контакти:

Re: Първа лига XXVIII кръг: Лудогорец - ЦСКА (плейоф)

Мнениеот IvailoRz » 07 апр 2018 08:44

Неутрално погледнато стана голям мач . Пълен стадион ,супер атмосфера..много голове..какво повече. Иначе от сектор В останах с впечатление ,че ЦСКА-София бяха доста груби. Като че ли Каранга и той беше за под душа..добре че вашия се усети и го смени .Не стига че на добра воля бяха пуснали фенове на гостите в сектор В ,но и не си стояха на г.за ,а провокираха Дяков. Не ги виня ,че се израдваха пред сектора за гости, защото при втория гол целия отбор на гостите беше пред сектор В и показваха уши , юмруци и други жестове. Хареса ми ,че някой ни принуди да играем на макс 90 минути. Единствените слаби 5 минути за Лудогорец бяха след шокиращия втори гол .

peliforewer
Мнения: 9457
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Първа лига XXVIII кръг: Лудогорец - ЦСКА (плейоф)

Мнениеот peliforewer » 07 апр 2018 09:15

IvailoRz написа:Неутрално погледнато стана голям мач . Пълен стадион ,супер атмосфера..много голове..какво повече. Иначе от сектор В останах с впечатление ,че ЦСКА-София бяха доста груби. Като че ли Каранга и той беше за под душа..добре че вашия се усети и го смени .Не стига че на добра воля бяха пуснали фенове на гостите в сектор В ,но и не си стояха на г.за ,а провокираха Дяков. Не ги виня ,че се израдваха пред сектора за гости, защото при втория гол целия отбор на гостите беше пред сектор В и показваха уши , юмруци и други жестове. Хареса ми ,че някой ни принуди да играем на макс 90 минути. Единствените слаби 5 минути за Лудогорец бяха след шокиращия втори гол .

Колкото ти си неутрален,толкова и стадиона ви беше пълен,а тези плексигласи дето ги слагате за да не чувате че царя е гол показва нагледно какви селски комплексари са ръководството ви.На 5 май сме на стадиона и там ще видим как ще заглушите червените фенове,може би ще спрат звука по тв защото и там командва велможата.Дали сме шампиони или не ние сме ЦСКА и сме фактор в България,а фирмените проекти могат за известно време да просъществуват благодарение на многото пари и обвързаността на БФС с този дето им раздава сребърниците,но в един момент ще бъдете пометени от червения гняв.Искам правилно да ме разбереш,ако бяхте победили в един честен двубой щях да съм първия който да ви поздрави,но с тези провокации които правиха Дяков,Марселиньо,Мисиджан,със селските номера на ръководството ви върха на които беше изпълнението на ваклия Петричев накрая няма как да не ви гоним до дупка.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12218
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Първа лига XXVIII кръг: Лудогорец - ЦСКА (плейоф)

Мнениеот TristaNNN » 07 апр 2018 09:29

Стана хубав и драматичен мач за гледане, браво на 22-та на терена! Десподов, колкото и да ми е неприятен с арогантното си поведение вкара много майсторски гол и трябва да бъде поздравен. Според мен, това момче, заедно със Станислав Иванов и Антонио Вутов ще бъдат тризъбеца на атаката на националния ни отбор и то в много близко бъдеще, помнете ми думата.
Иначе не ви прави чест да говорите за разни провокации и интриги, защото класата на домакините си каза думата - биха ви с футбол, и всякакви оправдания от ваша страна с провокации и реферски отсъждания показват липса на доблест. Най-добри са в момента и това е, с надъхване и закани не може да ги победите, трябва и повечко футбол.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Първа лига XXVIII кръг: Лудогорец - ЦСКА (плейоф)

Мнениеот onegavon » 07 апр 2018 10:01

Биха ни защото бяха повече от нас, нищо друго. Те за разлика от вас се възползваха от численото си превъзходство.

pyrwaka
Мнения: 198
Регистриран на: 20 мар 2018 13:45
Контакти:

Re: Първа лига XXVIII кръг: Лудогорец - ЦСКА (плейоф)

Мнениеот pyrwaka » 07 апр 2018 10:20

Ами по-малко ще сте ами.Вие искате да играете като отвързани и без картони ли? :roll: Значи да ритате като катъри,блъскате и да няма картони? :shock: Ебати и феърплея....То в 7-8 мача може и да мине тоя номер,ама чак пък във всичките.....не е ли малко нагло? :?

Потребителски аватар
skabrin
Мнения: 540
Регистриран на: 29 май 2015 08:47

Re: Първа лига XXVIII кръг: Лудогорец - ЦСКА (плейоф)

Мнениеот skabrin » 07 апр 2018 10:22

Биха ни, защото печелеха всяка първа топка в центъра. В един момент само Малинов искаше топката, а той колкото и да ми е симпатичен, не е човека за градене на играта. Колкото до Джеферсон, докато беше в игра, всичко хубаво за нашия отбор идваше от тях двамата с Енрике. Постъпката му беше адски тъпа, НО това да защитиш съотборник означава добра атмосфера в съблекалнята. След напускането на Недялков (най-добрият ни футболист от дълго време) бях много ибезверен, но мисля, че "тъпата печка" ще го замести добре. Лошото е, че сме много предвидими с Каранга и като му лепнат двама пазачи всичко свършва. Това, че ще почине два мача, май е добре за отбора, защото на мен от пролетта, играта срещу Ботев ми хареса най-много...
Не е възпитано да псуваш дебилите. Пожелай им приятен ден и се надявай да те разберат правилно.

ludiafan
Мнения: 198
Регистриран на: 12 ное 2017 08:33

Re: Първа лига XXVIII кръг: Лудогорец - ЦСКА (плейоф)

Мнениеот ludiafan » 07 апр 2018 11:15

[offtopic]Като чета коментарите останах с впечатление , че вчера Левски е бил в Пловдив.[/offtopic]
Тролът е човек, който публикува противоречиви, провокиращи или извън темата с основна цел да предизвика емоционален отговор от другите потребители, да ги провокира или тормози, или просто да попречи на нормалния тон на водения разговор.

d.milanov
Мнения: 1431
Регистриран на: 13 юни 2013 17:46
Контакти:

Re: Първа лига XXVIII кръг: Лудогорец - ЦСКА (плейоф)

Мнениеот d.milanov » 07 апр 2018 11:19

Бяхме сковани през целия мач и това ни изигра лоша шега. Споделям мнението на Десподов за картоните. Дано момчетата се стегнат и да не проспят следващия мач. И кураж, защото на есен ще е по-тежко, освен битки на местно ниво, им предстоят такива и в ЕКТ, а и битки в национала, където едни други нямат принос десетилетие назад.

Chivas
Мнения: 137
Регистриран на: 15 сеп 2010 12:57
Контакти:

Re: Първа лига XXVIII кръг: Лудогорец - ЦСКА (плейоф)

Мнениеот Chivas » 07 апр 2018 11:42

Горе главите, момчета!
Левски са толкова скандални в момента, че хем ще ги отстраним за Купата, хем ще откраднат точки на Лудогорец.. Само гледайте :) :) :)
ЦСКА - На терена и в живота !!!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: danko_sot и 13 госта